2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar bisey danışmak istiyorum sizlere oğlum gece sürekli meme de kalmak istiyor mama çok fazla içmedi sevmedi bugün süt ile bebe bisküvisini karıştırıp biberonla verdim onu da reddetti başka ne verebilirim gece uykusuna geçerken

Çok geçmiş olsun Umarım daha iyisindir psikolojik olarak.

Hayırlısı olsun, bence çok müjdeli bir haber. Her tutunma bir mucize. Ama tabii ki çok önemli bir karar . Kolaylıklar diliyorum

Doğum günü yaklaşan bebişlerin ilk yaşlarını kutlarım. Hayırlı uğurlu olsun

Biz Temmuz’da kutladık.Erken doğdu malum. Ama ben de beklenen doğum tarihinde Eylül 15 te bir çekim yapmak istiyorum. Düzeltilmiş 12 aylık nasıl görünecek , hatıra kalsın istiyorum…

Ben pastasını kendim yaptım. Ama kedidili kullandım. Bim’de İtalyan kedidili satılıyor. Baya baya italya’dan geliyor , ithal yani. Tavsiye ederim evde yapacaklara

Resimini de paylaşayım

Her ayı temsilen bir foto seçtim. Öyle süsledim.

Eklentiler

• IMG_4787.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 114
maviss_34 im iyiyiz biz de tutunup yürüyor uzun süredir desteksiz bana doğru 3-5 adım atıyor yürüme yok henüz. Bolca emekleme. Evde adeta bir oğlan çocuğu gibi
Ek gıdayı da gündüzleri sadece uyku öncesi emzirme yaparak çözdük gibi keyfi yoksa yine yemiyor tabi
ah pecan bebişi öp yerime, upuzun mutlu sağlıklı bir ömrü olsun

T temmuzekim canım cok geçmiş olsun çok üzücü

Herkese selamlar uzun zamandır bakamadım buraya bebişle koşuşturmacadan birçoğumuzda öyle malum gelişimleri su gibi her gün hafta ay yeni şeyler oluyor çok hızlı büyüyorlar. Buraya yazınca yine o hamilelikte merak dolu beklediğimiz bolca sorular sorduğumuz anlar geldi şuansa nerden nereye geldik hepimizin zorluk çektiği durumlar var elbette. Bende sizlere bir fikir sormak istedim yine benim oğluş 10buçuk aylık ve gündüzleri salıncakta uyuyor. Geceleri ilk uykusundan sonra yatağında uyuyor uyandıkça emerek uyuyor. Ama bu salıncak artık büyüdü kalkıp oturabiliyor hatta iplerinde tutunup ayağa kalkıyor bir kere düştü salıncaktan bu şekilde. Allahtan minder vardı ve boynuna falan bir şey olmadı Allah korudu şansa yani. O yüzden böyle uyuyan bebişiniz var mı salıncaksız nasıl uyutabilirim? sizler nasıl uyuyabiliyorsunuz tavsiye ve fikirlere ihtiyacım varmüzik açıp sarılıp pış pışlamaya çalışıyorum dikkatini dağıtıp kalkıp kaçıyor emekliyor ayağa kalkıyor kitaplar gösteriyorum falan beceremedim

Çok sağ ol canım

Ne kadar güzel bir pasta olmuş böyle bizimde 1 eylül haftaiçi diye 3ünde kutlayacağız ama ben yinede 1i için evde ufak bir pasta düşündüm fikir oldu teşekkür ederim

Herkese selamlar, 1 haftadır oğlum yürüyor hatta bu hafta artık koşuyor desem yeridir ahh o koyduğumuz yerde kaldığı günler cook geride kaldı, sürekli peşinde geziyorum hem cok keyifli hem de çok yorucu ama en güzel kısmı hadi gel bı sarılalım annecim dediğimde kocaman gülerek bana gelip sarılan minik adamım

Maşallah minigeBiz de dört gündür yürüyoruz Yorucu haklısın hiç oturmuyorlar kesfedince devamlı yürüyorlar, hedefe yaklaşırken ve heyecanlaninca hızlanıyor benimki de

Darısı bana inşallah

Bu arada, bu foruma suyum geldi kızlar yazışımın birinci yılı
Ah ne günler geldi geçti o bi yılda, endişeler, mutluluklar, korkular, heyecanlar..
Onlarla birlikte bizim de büyüdüğümüz günler, nice senelere kavuşsun sağlıkla

Foto çekimi yaptırmıştık, bı masallahınızı alırız teyzeleri

Eklentiler

• IMG_20230822_004141.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:
Maşallah minigeBiz de dört gündür yürüyoruz Yorucu haklısın hiç oturmuyorlar kesfedince devamlı yürüyorlar, hedefe yaklaşırken ve heyecanlaninca hızlanıyor benimki de
Oyy masallah Evet kesinlikle öyle, özellikle dışarıda bebek arabasıni istemiyor hep yürümek istiyor sürekli heyecan halinde gezerken

Maşallah kızlar bizde 3-4 adım atıyor anca oturuyor sonra azı dişleri çıkıyor çok zordayız bu aralar
Benim oglus da öyleydi birgün bı baktım karşımda bana geliyor birden yürüyor bu bebikler Ahh canım bizde de durum aynı,8 dişi çıktı minigimin şimdi de azı çıkıyor baya zorluyor oğlusu, kolaylıkla çıksın minnaklarin dişleri

Oyy maşallah ya
Sürekli ağlıyor mızırtılı bazen calpol veriyorum rahatlıyor uyuyor

Kızlar yazdıklarınızı tek tek okudum şimdi ne güzel capcanlı olmuş gibi grup yeniden, hamile kalanlar lüüütfen stres yapmayın akışa bırakın kendinizi aralarında 19 ay fark var diye kötü büyümeyecekler, çok daha güzel ilişkileri olacak. Ben planım dahilinde değil şuan ama yeni doğan gördüğümde o zamanları çok özlediğimi hissediyorum. Sürpriz hamile kalsam yaaa çok heyecanlı moduna girerim, O yüzden çok güzel olacak hep iyi düşünün ki karnınızdaki güzel yavrunuz da bunu hissetsin.
Düşünsenize şuan sahip olduğunuz şey dünya güzeli ve ondan bi tane daha eli yüzü farklı ama onun gibi masum bir kuzu daha gelecek. Ne olabilir ne kadar zorlanabilirsinşz rabbim sağlık sorunu vermediği sürece inşallah musmutlu yaşarsınız güzel ailenizle.
T temmuzekim çol geçmiş olsun, talihsiz bir olay yaşamışsın ama bir sağlıkçı olarak en doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Allah bir daha böyle zor bir sınavla sınamasın inşallah

L Lalalala1 meyve ağacı fikri mükemmelmiş biz de yapalım köyümüze ben de organizasyon konusunda minimal tutma taraftarıyım hatta fotoğraf çektirircrm sadece muhtemelen pasta olmayacak

Bu arada İçimden komple sizi çok sevdiğimi söylemek istedim aşırı duygusal bi anıma denk geldi yazdıklarınızı okurken isimleri görünce herkesin hikayesi aklımda çok garip bir bağ bu. saçma gelebilir şuan ama iyi ki varsınız görünmez sihirli arkadaşlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…