2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tetagil evde kaldı bizim o yüzden karanfil yapıyorum birkaç gündür zeytinyağına koydum damaklarına sürüyorum arada iyi geliyor gibi

3 aydan fazla olmuştur alalı ya hayadır vermiyorum zaten gidince yazdırayım tekrar eğer ayına uygunsa kiloya göre nasılmayarlanır bilmiyoeum 1 çay kaşığı vermiştim en son
İşte 1 çay kaşığı şuan yeterli gelmez sanırım onu doktora sor canım biz 5 kiloyken yarım ölçek demişti yanlış hatırlamıyorsam şuan değişmiştir tabi baya oldu bende sormadım

Kızlar bebişlere ayçiçek yağı kullanıyor musunuz? Normal bizim evde kullandığımızdan? Zeytinyağı ile soğan kavurunca acımtırak bi tat oluyor yemekte boğaz yakan bi tat veriyor oğlum geçen ondan yemedi bende çiçekyağı kullandım ilk defa. Ama kullanabilir miyiz bilemiyorum. Normalde hep tereyağı ve zeytinyağı kullanıyordum

Hiç denemedim daha taneli şeylere yeni yeni geçiyorum diş çıkmadı kıyma bile veremedim artık 8 aylık olacak vereyim bari yiyebildiği kadar damağıyla yesin
Canım bizim 6 dişimiz var ama onlarla ezmiyorlarki yine arka damaklarıyla eziyorlar. Öndeki dişleri ezmek için kullanmak çok zor 🤣🤣😮

Kızlar benim oğlanın alt iki dişi çıkmıştı üsttlerde yok birşey bugün bir baktım alttakilerden biri daha çıkıyor bu normal mi acaba şaşırdım

X