2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki de diş çıkarmadı. 8. Aya giricez yakında. Hala çıkaracak gibi de ğil. Yarın kıymalı bişey yapıcam artık. Alışması lazım. Hep aynı şeyleri yiyip duruyor. Balık da vericem bu hafta.
Valla bende aynı şeyi düşünüyorum annem korkutup duruyor onu verme dişi yok hunu verme dişi yok çocuk hep püre mi yiyecek görümcemin kızı ilk dişini 1 yaşını çıkarmış belkide genetik bişey oğlumda da öyle olacak hiç yemek yemeyecekmi bu çocuk bende ufaktan başlayacağım

Kızlar ya deterjan kokusu çok midemi bulandırıyor hatta direk kusturuyor banyoya girer girmez alıyorum kokuyu. Annemdeyim. Makineyi çalıştırmış ölüyorum kokudan. Kadın 3 deterjan değiştirdi benim yüzümden kokmayanını aldı yok yine kokuyor mahvetti beni bu deterjan kokuları. Az kusmadım yaa deterjan yüzünden. Valizde çamaşırlarımı düzeltiyorum öğütmekten düzeltemedim yeni yıkandılar 😳
Merhaba bende çok kötüyüm deterjan kokuları beni mahvetti ya acaba ne zaman geçti koku durumunuz benim ilk gebeliğimde de olmuştu da tam net hatırlamıyorum ama sanki uzun sürmüştü ya offf kafayı yiycem bulaşık deterjanı felan mahvetti beni yumuşatıcı kaç tane değiştirdim hep ona buna dağıttım yok hepsi bulandırıyor yaaa napcam bilmiyorum

X