2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar beni bileniniz vardır, zor hamile kaldım. Çeşitli ovulasyon testleri, doktorlar, bir aşılama derken zar zor kendiliğinden hamile kalmıştım. Adetim birkaç gün gecikti, hiç ihtimal vermeyerek test yaptım ve pozitif. Şu an şok içersindeyim. Bebeğim daha çok ufak. Tatilde olduğum için kanı en erken önümüzdeki hafta verebilirim. Çok zor bir karar, ne yapacağımı şaşırdım.
En çok istediğim az yaş farkı ile doğurmak.. eğer şartlarınız müsaitse harika bir haber olmalı bu sizin için 🙏🏻

En çok istediğim az yaş farkı ile doğurmak.. eğer şartlarınız müsaitse harika bir haber olmalı bu sizin için 🙏🏻
Ben ikinciyi istediğimden emin değilim ki😕 eğer doğurursam arasında 19 ay fark olacak. 2 yaş bile değil. Hiç böyle bir şey hayal etmemiştim. Şu anda pek sevinçli olduğumu söyleyemem. 😕

Kızlar beni bileniniz vardır, zor hamile kaldım. Çeşitli ovulasyon testleri, doktorlar, bir aşılama derken zar zor kendiliğinden hamile kalmıştım. Adetim birkaç gün gecikti, hiç ihtimal vermeyerek test yaptım ve pozitif. Şu an şok içersindeyim. Bebeğim daha çok ufak. Tatilde olduğum için kanı en erken önümüzdeki hafta verebilirim. Çok zor bir karar, ne yapacağımı şaşırdım.
Eğer test doğru ve hamileysen hiç olumsuzluğa kapılma annelik güçlü olmak tamam ben ikinci çocuğu istemiyorum mesela ama hamile kalsam ona da yeterim düşüncesindeyim şimdi kaygılanabilirsin ama bikaç sene sonra iyi ki olmuş diyeceğine eminim, ilk zamanlar biraz zorlayabilir iki bebek keşke hamileliğim ve doğumum zor olmasa bende düşünsem kardeş çok güzel bişey 🥹

Bu arada hala burda olanlara merhaba hamileliğimizi beraber geçirdik ne günlerdi 🥹 şimdi bebitoların doğum günleri yaklaşıyo planlarınız neler napıyosunuz? Ben bu gruptayım ama bebeğim 27 ağustos doğumlu o yüzden hazırlıklara başladık
Yaaa çok tatlı telaşlar gerçekten 🥹 bizde cafe ile anlaştık organizasyon falan. İlk doğumgünü olduğu için büyük yapmaya karar verdik. Belki anlamayacak ama ilerisi için güzel bir anı kalacak.

Bu arada hala burda olanlara merhaba hamileliğimizi beraber geçirdik ne günlerdi 🥹 şimdi bebitoların doğum günleri yaklaşıyo planlarınız neler napıyosunuz? Ben bu gruptayım ama bebeğim 27 ağustos doğumlu o yüzden hazırlıklara başladık
Merhaba canım sizin yaklaşmış doğum gününüz bebis ne durumda 🥰 ilk oğlumda bir yaş doğum gününü yapmıştım aslında ama pek anlamadi buna yapmazsam haksızlık mı olur yapsam gene anlamayacak bilemedim kararsızım

Merhaba canım sizin yaklaşmış doğum gününüz bebis ne durumda 🥰 ilk oğlumda bir yaş doğum gününü yapmıştım aslında ama pek anlamadi buna yapmazsam haksızlık mı olur yapsam gene anlamayacak bilemedim kararsızım
Ben evde yapıcam mama süslemesi yapıp tasarella diye bi site var ordan balerrin konsepti fon poster falan yaptırıyorum balonlar cupcake içecek pasta vs 🥰

Yaaa çok tatlı telaşlar gerçekten 🥹 bizde cafe ile anlaştık organizasyon falan. İlk doğumgünü olduğu için büyük yapmaya karar verdik. Belki anlamayacak ama ilerisi için güzel bir anı kalacak.
bizde başladık hazırlıklara :)
normalde şaşalı partileri sevmiyorum ama ilk doğum günü olduğu için büyük yapıcaz. sonrakileri evde yaparım
taglar, balonlar, mekan parası, pasta maket mi olacak canlı mı ,ikram ne olacak
allahımm ne zor beee

Ben evde yapacağım ama nasıl olacak bebeyle hazırlıklar bilmiyorum

Kızlar başıma gelenler 😞 ocaktan beri zoretanin tedavisi görüyorum sivilceler için ve bu gece hamile olduğumu öğrendim 🤦🏼‍♀️ eşim 10 temmuzda gelmişti ne olduysa bu ay oldu o kadar dikkatte ettik ki bence pco eşimde sperm azlığından dolayı oğlumuz tüp bebekti bizim. Yarın kürtaj için gün almaya gideceğiz psikolojik olarak berbat durumdayım.
Hiç üzme kendini hayırlısı böyleymiş. Ben de bi korktum şimdi tüp bebekle hamile kaldım ama ikincinin böyle kendiliğinden olması korkuttu beni şu an

bizde başladık hazırlıklara :)
normalde şaşalı partileri sevmiyorum ama ilk doğum günü olduğu için büyük yapıcaz. sonrakileri evde yaparım
taglar, balonlar, mekan parası, pasta maket mi olacak canlı mı ,ikram ne olacak
allahımm ne zor beee
Biz mekanla ikram dahil anlaştık. Pastayı yaptırıcam tek. Süsleme içinde organizasyon ile anlaştık

Kızlar başıma gelenler 😞 ocaktan beri zoretanin tedavisi görüyorum sivilceler için ve bu gece hamile olduğumu öğrendim 🤦🏼‍♀️ eşim 10 temmuzda gelmişti ne olduysa bu ay oldu o kadar dikkatte ettik ki bence pco eşimde sperm azlığından dolayı oğlumuz tüp bebekti bizim. Yarın kürtaj için gün almaya gideceğiz psikolojik olarak berbat durumdayım.
Canım şimdi gördüm ben operasyon olmuşsun bile. Başıma gelse ne yapardım diye düşündüm de gerçekten çok çok zor bir karar olurdu galiba.
İşte her şey nasip bir önceki gebeliklerde ne kadar uğraştık ettik. Hayat🌸
Hakkınızda en hayırlı kararı vermişsinizdir inşallah..
Şakaaaa.
Ay bu haberler böyle üst üste.
Bir de Ceren vardı o da hamliyedi galiba böldü acaba son durumu?
Ben hala emziriyorum ve spiral taktırmıştım adet olmadım henüz. Ara ara aklıma gelir acaba hamile falan kalır mıyım diye ama şu zamana kadar bir haber almadık bakalım.

Doğum günü organizasyonu konuşulmuş, ben bisküvili bir pasta yapıp kutlamayı planlıyorum :)
Böylesi daha samimi geliyor bana🫶
Birinci derece yakınlarımızı da çağırır kutlarız.
Birinci yaşı için de ilerde bizim gözümüzün de göreceği bir yere bir meyve ağacı dikmek istiyorum onunla büyüsün sağlıklı bir ömrü olsun diye💓

Canım şimdi gördüm ben operasyon olmuşsun bile. Başıma gelse ne yapardım diye düşündüm de gerçekten çok çok zor bir karar olurdu galiba.

Şakaaaa.
Ben hala emziriyorum ve spiral taktırmıştım adet olmadım henüz. Ara ara aklıma gelir acaba hamile falan kalır mıyım diye ama şu zamana kadar bir haber almadık bakalım.
Ahh canım sorma 😞 normal olsaydı kesinlikle doğururdum tabii ama maalesef beyin ve kalp gelişiminde büyük sorunlar oluşuyormuş nasip gerçekten hayırlısı böyleymiş bizim için

Şakaaaa.
Kuzummm hoşgeldin hehhh bende hiç olmayanlardanim işte sen tedbir almışsın ben korkuma taktıranadim valla ya

Doğum günü organizasyonu konuşulmuş, ben bisküvili bir pasta yapıp kutlamayı planlıyorum :)
Birinci yaşı için de ilerde bizim gözümüzün de göreceği bir yere bir meyve ağacı dikmek istiyorum onunla büyüsün sağlıklı bir ömrü olsun diye💓
Meyve ağacı baharın başlarından diktik ancak üç tanesi tutmuş dediğin gibi çocuklarla büyüyecekler insallah 😍

Ne kadar güzel bir fikir. Bizimki cuma günü. Aile arasında kendim yapacağım süsşemesini falan. Ağaç fikri çok mantıklı geldi.

kesinlikle daha samimi :) :KK200: :KK200:
bende öyle istiyordum ama sadece 1.derece yakınları çağırsam 15 kişi olacak. o kadar insanı evde ağırlamak bana zor geldi.
seneye kesinlikle senin gibi yapıcam. kendi aramızda bisküvili 90 lar pastası :KK36:

bizde zeytin dikmştik doğduğunda, inşallah yemesi de nasip olur

X