2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İşte 1 çay kaşığı şuan yeterli gelmez sanırım onu doktora sor canım biz 5 kiloyken yarım ölçek demişti yanlış hatırlamıyorsam şuan değişmiştir tabi baya oldu bende sormadım
Saplık ocağı yazdı ama hiç bişey demedi bu konuda ille her şeyi sorucaz ben nereden bileyim mesela bunun böyke olduğunu doktorlar bir garip ya

Canım bizim 6 dişimiz var ama onlarla ezmiyorlarki yine arka damaklarıyla eziyorlar. Öndeki dişleri ezmek için kullanmak çok zor 🤣🤣😮
Vsr ya anneme kalsa oğluma hiş vişeye yedirmicem lorba içiriyorum öocuk içiyor içmek istiyor tamam yeter daha verme kusar yok küçük bilmem ne artık iyice sinirlerim bozuldu valla kaynanamdan çekmedim annemden çekiyorum çenesi durmuyor bazen sinir ediyor beni😁 salatalığı çok seviyo alışsın diye veriyorum yanındagım zaten bir sürü kişiyiz lüçücük bebeğe salatalık mı verilir hiç korkmuyorsun hiç umursamıyosun diyor intagramxaki anneleri görse kalp krizi geçirir heraşde

Vsr ya anneme kalsa oğluma hiş vişeye yedirmicem lorba içiriyorum öocuk içiyor içmek istiyor tamam yeter daha verme kusar yok küçük bilmem ne artık iyice sinirlerim bozuldu valla kaynanamdan çekmedim annemden çekiyorum çenesi durmuyor bazen sinir ediyor beni😁 salatalığı çok seviyo alışsın diye veriyorum yanındagım zaten bir sürü kişiyiz lüçücük bebeğe salatalık mı verilir hiç korkmuyorsun hiç umursamıyosun diyor intagramxaki anneleri görse kalp krizi geçirir heraşde
Hahahahah 😂 benimki de bebek doyduğunu bilmez yeter kusar diyor yok diyorum o kendisi istemez doyduğunda diyorum her seferinde yine aynı yeter kusar 😂

Geçmiş olsun canım ne oluyor bu bebişlere tatilde bizde tatilde hasta olduk niye böyle oluyor inşallah en kısa sürede atlatırsınız 🙏🏻

Kızlar bebişlere ayçiçek yağı kullanıyor musunuz? Normal bizim evde kullandığımızdan? Zeytinyağı ile soğan kavurunca acımtırak bi tat oluyor yemekte boğaz yakan bi tat veriyor oğlum geçen ondan yemedi bende çiçekyağı kullandım ilk defa. Ama kullanabilir miyiz bilemiyorum. Normalde hep tereyağı ve zeytinyağı kullanıyordum
Ben kendimize de hiçbir yemeğe ayçiçek yağı kullanmıyorum bebişe de kullanmıyorum tereyağı zeytinyağı 🌸 ha kullanılmaz mı kullanılır ne olacak ama sağlıklısı varken

X