2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar kızım 10 ay 12 günlük yaklaşık bir iki haftadır uykular kabusa döndü. Geceside gündüzüde. Önceden en azından gündüz bir saat uyuyordu tamam geceleri doğduğundan beri kötü ama saat başı kalkıyor neredeyse artık. Bebeği böyle olan var mı geçecek mi ne bu ya. Bi de ben diyorum ki yaşına girecek artık düzelir vs vs daha da kötüye gidiyor.

Kızlar kızım 10 ay 12 günlük yaklaşık bir iki haftadır uykular kabusa döndü. Geceside gündüzüde. Önceden en azından gündüz bir saat uyuyordu tamam geceleri doğduğundan beri kötü ama saat başı kalkıyor neredeyse artık. Bebeği böyle olan var mı geçecek mi ne bu ya. Bi de ben diyorum ki yaşına girecek artık düzelir vs vs daha da kötüye gidiyor.
Herkesin ortak şikayeti sanırım bu aralar uyku konusu . Durumlar benzer. Gece güzel uyuyan kızım 1-2 haftadır öyle benim de.

Bende bu konu hakkinda geldim . Benimde geceleri uyaniyor ve sabah erken kalkiyor. Uyku duzeniniz nasil kizlar 11 aylik olacak

Bende bu konu hakkinda geldim . Benimde geceleri uyaniyor ve sabah erken kalkiyor. Uyku duzeniniz nasil kizlar 11 aylik olacak
Berbat haldeyiz bugün 22.30’da gece uykusuna geçti bu saate kadar 15 dk bir uyandı kafam kazan gibi resmen nasıl sabahı edeceğiz bilmiyorum

Uyku konusunda sanırım hepimiz aynı süreçten geçmeye başladık geçen gece bir de evde yalnızdım hep ağlamalı ve sürekli uyanmalı geçti perişanlık diz boyu anlayacağınız

Nasılsınız kızlar? Bebişler nasıl? Yürüyenler var mı😍

İyi sayılırız 😂 uykusuzluk😴 sorunları biterse çok daha iyi oluruz 😆 oğlum bi kaç denemeden sonra kendi kendine ayağa kalkmayı başardı bi yere tutunmadan ve bi iki adim hop popo yerde 😂 çok hırslı benm canm oğlum 🧿direk yürümeyeck koşacak gibi bu gidişle hahahh 😌

Benim kızım da tutunup kalkıyor devamlı sıralıyor ama tek başına adım atmadı hiç.
Baya büyüdü bebeklerimiz😍
Soyacım benimki 2-3 adım atabiliyor ama sor bakalım ne zaman atıyor 😄😄 canı çok nadir isterse 🙈🙈 henüz küçük oldukları için sanırım korkuyor, biz onu bıraktığımız anda emekleme moduna giriyor 😂😂

X