2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bence yatmadan önce bir defa yapın rahatlatır belki. Bizimki alıştı her gece yapıyoruz mutlaka

Bize de fitil daha uzun sürede etki etti, kıpır kıpır olduğu için eriyor akıyor sanırım beze. Calpolu vermek de baya zor asla açmıyor ağzını ama bir şekilde idare ediyoruz. Çok şükür ateşimiz bitti bizim yok, ama mikirdanmalar devam ediyor bizde de. Hem hastalık hem diş combo oldu adeta. Mama da şifa olsun annesi yeter ki beslensin

Sanırım ateş bizde de bitti çok şükür. Aynı sıkıntıları yaşıyoruz sizinle resmen. Dişinin birisi çıkmış o da üzerine geldi.

Ah canım.. şimdi gördüm çok geçmiş olsun.
Bitmedi şu covid hayatımızdan.
İnsan bebeğini o halde görünce kahroluyor ama anne sütü çabucak ayağa kaldıracak onu inşallah

Ah canım.. şimdi gördüm çok geçmiş olsun.
Bitmedi şu covid hayatımızdan.
İnsan bebeğini o halde görünce kahroluyor ama anne sütü çabucak ayağa kaldıracak onu inşallah
Çok teşekkür ederim. Evet gerçekten insan kahroluyor.. Covid bitmedi ama bitmiş gibi davranıyor herkes. Bizden test alan hemşire maske bile takmıyordu,hatta eşim pozitif çıktı kimse aramadı bile o kadar salmış herkes. Kendimiz çok dikkatli olmalıyız bu yüzden. Bugün daha iyi çok şükür. Bol bol emziriyorum daha da iyi olacak inşallah miniğim

Aa ben sade yediricektim sulandırmak gerekir mi?
Bizimki asla katı yiyecek yemiyor o yüzden ben minicik sulandırıyorum kaşıktan hafif dökülürcesine. Öyle yiyebiliyor. Su yerine ıhlamurda koyabilrsin internette öyle yazıyor
E bebekte ilaç şırıngası var calpolu öyle verebilirsn çok rahatlık. Ben görseli yükleym buraya bi araştır istersen

Eklentiler

• DE5B368E-F4F5-4529-B97D-0BDC3076231C.png
    132,3 KB · Görüntüleme: 43

Teşekkür ederim bunu görmüştüm ben de şırınga ile veriyorum ama benim minik çok fena kokusunu aldığı an asla ağzını açmıyor. Kilitliyor ağzını resmen ne şırınga ne kaşık açmıyor.

Hanımlar aralık anneleri grubundan geldim. Sorum var izniniz olursa: tam üç aylık bebeğim var. Doğduğunda harika olan kafası sürekli düz yatırdığımız için (doktor önerisi biliyorsunuz) arkası düzleşmeye başladı ve kafası sivrileşti.

Tamam artık üç ay doldu deyip bugün yan yatırmaya çalıştım ama kesinlikle beş dakika sonra uyanıyor. Arkasına yorgan desteği yaptım ama nafile. Başka öneriniz var mi ?

Yarın doktor randevumuz var biz bu durumu bir ay önce farkettik ama doktor gelecek muayenede yani yarın yeniden değerlendirme yaparız gerekirse fizik tedaviye yönlendiririz dedi.
Kız bebek saçı kapatır falan demeyin . Topuz bile yapamayacak kızım güzel durmaz diye.

Yan yatis yastigiyla sorunu cozebilirsiniz annesi
Hani su ortasi yuvarlak olanlar

Bblüv marka yastıkla düzeldi bizimkisi tavsiye ederim pahalı ama işe yaradı. İleri dereceyse kask ile düzeltiyorlar ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…