2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Maşallah nice seneleri güzel mutlu günleri olsun :) bende geçen haftalarda yaptım bebek mevlidiyle bir arada güzel bir anı kaldı
inşallah hepimizin evlatlarının nice sağlıklı mutlu yılları olsunbende bebek mevld yapamamıştım yeni eve taşındık hem ev için hemde ada için mevlüt okutturcam inşallah

inşallah hepimizin evlatlarının nice sağlıklı mutlu yılları olsunbende bebek mevld yapamamıştım yeni eve taşındık hem ev için hemde ada için mevlüt okutturcam inşallah
En güzeli ikisi bir aradan çıkar. Zaten yeni bebeğe adaptasyon süreci kışın salgın vs derken anca yaptım bende 8-10 kişi falan çağırdık çok kalabalık olmadan

Sebebi belli oldu kızlar diş çıkarıyoruz, minik bir patlak vermis alttan

Kızlar bugün ara kontrolümüz vardı 6.5 ay. Meğerse dişi patlamış azıcık bende anlamamışım ondanmış uyumamazlığı bizimkininde dream_catcherr
Bir diş haberi de bizden. İkisi de kabarmış beyaz beyaz bugün farkettim. Bize de tetagil önerdi dr baya rahatlattı çok şükür. Çok huzursuz ya çıksa da kurtulsak artık

Bir diş haberi de bizden. İkisi de kabarmış beyaz beyaz bugün farkettim. Bize de tetagil önerdi dr baya rahatlattı çok şükür. Çok huzursuz ya çıksa da kurtulsak artık
Hayırlısıyla atlatsak şu dönemide minicik tavşan dişlere baksak kolaylıklar diliyorum

Teşekkürler canım inşallah evet dokununca elime geliyor uçları.

Ayy hadi hayırlı olsuuuunn tetagil de çok tercih ediliyor kolaylıkla geçsin bebeklerimizin bu süreçleri hepimiz için inşallah

Kızlar kıymayı nasıl veriyorsunuz ben zeytinyağında kavurup çatalla parçalıyorum ama öğürüyor bazen blenderda yapmak istemiyorum biraz zora alışsın diye ama bilemedim

Diş çıkarıyormuş bizimkisi canım ondan uyumuyormuş bugün doktor baktı patlamış biraz bende hiç anlamadım yani şişlik var ama ilk olunca bilemedim
Bende ilk oğlumda anlamamıştım canim misafirlige gitmiştik 7 aylık çıkardı ilk disini kaşıkla çorba veriyordum kaşık deyince tik diye ses gelmişti o şekilde anlamıştık

Bende ilk oğlumda anlamamıştım canim misafirlige gitmiştik 7 aylık çıkardı ilk disini kaşıkla çorba veriyordum kaşık deyince tik diye ses gelmişti o şekilde anlamıştık
Ahahah bende o durumdayım ilk olunca bir şey bilmiyoruz yaşadıkça öğreniyor insan

Kızlar kıymayı nasıl veriyorsunuz ben zeytinyağında kavurup çatalla parçalıyorum ama öğürüyor bazen blenderda yapmak istemiyorum biraz zora alışsın diye ama bilemedim
Benim kıyma vermeme epey var ama bildiğim kadarıyla suda pişirilince daha yumuşak oluyor. Öyle dene istersen.

Biz henüz kıyma tüketimiyoruz canım,7.ayda dedi doktorumuz. Azı dişinin üzerine koy çiğneme refleksi devreye girer,belki parça büyük geliyordur ondan öğürüyor olabilir. Ya da en iyisi çorba içinde gönder gitsin kaşıkla

Biz bugün kan verebildik işin ehli bir hemşire alabildi kanı. İki haftaya çıkacak sonuçlarla duruma göre diyet açmaya gecicez. İnşallah güzel ilerler sürecimiz.
Dulcosofta devam ediyoruz düşük dozda, probiyotik de basladik. (Alerji süreci başında kesmistik) bağırsaklar alışana kadar sanırım düşük dozda her gün devam edicez. Bugün sonuç aldık, rahatladı yavrum yine biraz zorlandı ama yaptı.
Ah ben de böyleymişim analık zormuş be kızlar, duyup, görmekten öteymiş yaşamak..

Benim kıyma vermeme epey var ama bildiğim kadarıyla suda pişirilince daha yumuşak oluyor. Öyle dene istersen.
Deneyeyim yarın teşekkür ederim
Bizde çorbayla yiyiyoruz canım daha katı yiyemiyor zaten sebzeli çorba içine kıyma ya da tavuk. Yutuyor direk arada öğürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…