2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Tahlilde negatif çıkıp yine de tepki aldığın ürün olmuş muydu?

aynen bazılarını çokarıyordu mesela havuç verdiğimde kakasında havuç parçaları görünce acaba sindiremiyomu diyede korktum
Bizde de oluyor o bence bi sorun değil. Pütürlü de verin ki alışsın. Hep püre yediğinde pütürlüyü kabul etmiyorlar
Tahlilde negatif çıkıp yine de tepki aldığın ürün olmuş muydu?
Süt ve yumurtaya bakılmıştı. İkisi de negatif. Ama laktoz intoleransı olduğu için süt ve süt ürünleri henüz tüketmiyoruz o yüzden alerjisi var mı yok mu bilmiyorum. Doktoru 7. Ayda yoğurtlu kek ve büskiviyle açıcaz diyeti demişti bakalım o zaman belli olur.

bugün avokado denedik tek sevmedi ben de az yoğurtla karıştırdım sonuçta o da pürüzsüz dğeil çatalla ezdim avokadoyu başta az öğürdü sonra öeyrek avokadayu bitirdi yoğurtla

Çatalla ezip çorbalarının içine katıyorum sebzeleri canım. Tatlı olarakta hipp sütlaç ve elmalı havuçu çok seviyor onlarıda içine tahıl karıştırıp öyle veriyorum. Veg&bones ilikli çorbalarıda çok güzel onlarıda yine katılaştırıyorum bazende direk sulu veriyorum.

bende çatalla ezeyim artık biz biraz daha erken başlafık ya ek gıdaya o yüzdende sindiremez diye korktum.ama artık 5 bçk aylık oldu.veg&bonesi duymamıştım ben.ben de alayım

bende çatalla ezeyim artık biz biraz daha erken başlafık ya ek gıdaya o yüzdende sindiremez diye korktum.ama artık 5 bçk aylık oldu.veg&bonesi duymamıştım ben.ben de alayım
Bizde 5 aylıkken başladık nasıl alışırsa öyle gider yavaştan alıştırmak lazım bence. Çok güzel doğal çorbaları tavsiye ederim

Düzen filan yok valla o nasıl istiyorsa öyle yapıyoruz. Gündüz uykusuna çok direniyor, yorulunca ama uyuyor gidiyor.
Oto koltuğu kullanmaya başlayan var mı aranızda? Arabada artık çok korkuyorum, pusete sığmıyor. Kucakta hem o sevmiyor hem de ben tedirgin oluyorum kısa mesafe bile olsa..
Biz başladık. doktora sormayı düşünmedik ( oto koltuğumuz 0-18 kg)

ek gıdayı belli bir ölçüyle mi veriyosunuz yoksa yediği kadarmı?yani mesela hazırladınız bi kaseye birazını koydunuz diyelimki hepsini yedi daha da istiyo daha veriyomusunuz?

Benim oglum sadece yogurt yiyor .o da 2 tatli kasigi.
Oto koltugu 360 c donebilen izifixli aldik.hepsiburada da en cok satan üründen

ek gıdayı belli bir ölçüyle mi veriyosunuz yoksa yediği kadarmı?yani mesela hazırladınız bi kaseye birazını koydunuz diyelimki hepsini yedi daha da istiyo daha veriyomusunuz?
Bız 5 aylıkken tadım surecı ile basladık doktorumuz 3 cay kaşığını gecmesın dedı alıştırma evresı tatma evresı bu sadece tanıstıeıyoruz dedı ben ona dikkat ediyorum zaten çokta iştahlı degil yogurt patates havux bal kabagı elma armut muz avakado sıralaması ile git dedi auam havuc tayız

Kızlar emziği bıraktırıcam galiba gece ağlıyo istiyor veriyorum eliyle atıp tekrar istiyor başında emzik nöbeti bekliyorum resmen. Yarım saatte birde uyanıyor bu gece damlada fayda etmedi. Damlaylada en fazla 1.5 saat uyuyor hoş

bana istediği kadar ver istemediği zamna kes dedi ama baya yiyo bende korktum acaba zarar verirmi

bizde 3 öğüne başladık senin oburcuk gündüz mamada almıyodu dimi annesi
Yok almıyor istemiyor mamayı bıkmış zaten dr istediği kadar ver ağlarsa verme dedi. Doydum belirtiside ağlamak zaten o zaman bırakıyoruz hemen. Aşağı yukarı bir kavanozda doyuyor o çorbalar 190ml. Kendim yapıncada onların içine koyuyorum ne kadar yediğini anlayayım diye.Ek gıda almaya başlayınca çocuk toparlandı resmen

maşallah valla 190 ml mi bi öğündemi tüketiyo.dün avokadolu yoğurdu yarım kase kadar yedi bama çok geldi vermeyeyim dedim ben yemeye başladım benim yediğimi görünce ağlamaya başladı ona verdim sustu son 2 3 kaşık kaşomca ağladı o zaman bıraktım doydu diye.dediğin gibi doyunca ağlıyo zaten.bizim doktorda aynısını dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…