2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Selamlar arkadaşlar benim bebeğim sağ göğsümü keyifli bir şekilde 15-20 dk emiyor ama solu 5-10 dk emiyor pek sevmiyor ne yapmalıyım bilemedim böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da bir öneriniz?

Aldım aldım 18 inde olacağını nereden gördünüz hepsi buradan dan mı?
Ayın başında tüm listeyi yayınlamışlardı da deprem olunca kaldırmışlardı. Zaten alacağım için günü aklımda tutmuştum hayırlısı olsun bebişlerimize inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olsun

Ondan hiç görmedik biz, artık bi daha indirime girmez diye umudumuzu kaybedip alacaktık indirime girdi
Aminn kazasız belasız inşallah

Selam kızlar ocean microfer aldım, sağlık ocağının verdiği koyu iken bu baya açık normal dimi internetten almıştım bir sorun mu var acaba diye düşünmeden edemedim. 5 damla demişti bize ama bunda nasıl ayarlıcam siz nasıl yapıyorsunuz

Merhaba, microfer beyaz oluyor canım diğeri gibi değil, kıyafete vs dökülse de leke kalmıyor çıkıyor. Ayrıca ileride dişlere değse de sorun olmaz diye düşünüyorum leke yapmaz dişte ( sağlık ocağındaki leke yapabiliyor dişte). Bizim doktorumuz günde 1 ml dedi, ölçeğinde 0.5 ml belli ya ben ona göre iki tane vermiyorum günluk. Eğer 5 damla dediyse damlalık ile ayarlarsin onu bence sorun olmaz

Teşekkür ederim cevap için canım

Benim bebeğim çarşamba günü 5 aylık olacak hrnüz su vermedim. Sağlık ocağı damladan sonra bir kaç yudum su ver dişleri sararmasın demişti. Sizler su verdinizmi 5 aylıkken? Vermeli miyim?

Birde anneler de mi demir ilacı (hap) kullanıcaktı?

En korktuğum şeydi ya bir ara bende şüphelenmiştimde çok şükür negatif çıkmıştı. Korunmuyor muydunuz canım bu işler hiç belli olmuyor malesef. Hayırlısı olsun vardır bundada bir hayır ikinci çocuğun mu olacak

Bir kerelik bisey olmaz dedik işte. Evet ikinci çocuğum olacak inşallah. Allahtan kolay bir hamilelik geçiriyorum ve şuan ki bebeğim öyle zor bir bebekte değil en azından buna şükrediyorum. İnşallah ikisine de yeteri kadar ilgimi sevgimi verebilirim.

Bebek bereketiyle gelirmiş beraber oyun arkadaşı olacaklar desene o zaman tebrik ederim

Tebrik ederim canım Allah onun kolaylığını verir muhakkak

Tebrik ederim canım Allah onun kolaylığını verir muhakkak
Bebek bereketiyle gelirmiş beraber oyun arkadaşı olacaklar desene o zaman tebrik ederim
Teşekkür ederim. Aynen bende öyle düşünüyorum. İkisi aynı anda büyür, belki birkaç yıl zorlanırım ama ondan sonrası rahat diye düşünüyorum. Rabbim hayırlı ve sağlıklı eylesin çocuklarımı ve çocuklarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…