2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
bizde odanın ışığı kapalı ama koridorun hep açık korkmasın diye düşündüm.bide akşamları öyle 15 dakka yarım saat falan uyuyo acaba o yüzdenmi gece dalamıyo uykuya
Aynen uykusunu almış oluyor bir de ne kadar karanlık o kadar makbul büyüme hormonu için

kaçta yatıp 8nde kalkıyo bizimki mesela bugün 7 de uyudu şimdi 3 e 4 e kadar uyur gece gündüz kavramını nasıl ayırt ettirebilirim bilemiyorun
Benimki de öyleydi. Kendisi düzeliyor. Hiç zorlama bence. Gündüz uykularını da azaltma. O zaman gece daha zor uyur. Kendiliğinden düzelecek azıcık sabır…

Teşekkürler canım gecicek inşallah hiç keyfi yok sabahları gülücükler saçan bebiş gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş gibi, onu bende beceremiyorum işte bide psikolojik mi bilmiyorum sanki otri ile çekince boğazlarda bı yanma acıma oluyor çeken kişi de
Erkek bebiş anneleri boylarımız kaç. Cm. Beş ayda 20 cm uzamış. 47 ile doğdu şuan 67 telaşlanmalımıyım
Gayet güzel ilerliyor canim telaşlanma
Bizde hastayız canim aynı dediğin gibi emmek istemiyor sanki iki çekip mizirdaniyor ama gece güzel emiyor uyku da her hastalık farklı huylar getiriyor bebeklere geçmiş olsun ege beye

4.ay atağı ve hastalık bir araya gelince çok kötü yaa biz bu haftaya iyi başladık şükür. Sadece sümüklere devam bitmediler bi. Ağrır tabi tüm nefes çekmeye çalışıyoruz ya ondan

Ataklar bitti galiba kızlar. 4.ay her gün mü ağlar her gün bir kriz kendini harap etmeler.. cumartesi günü güncelleme geldi kendi kendine oyun halısıyla oynuyor hoppalasına koyuyoruz zıplıyor çıldırıyor içinde sevinçten dönüyor emekleyecekmiş gibi popoyu kaldırıyor allahım çok şükür. Çarşamba menenjit 2.dozlar ve rota 3.doz var birkaç gün yine hasta olurda inşallah çabuk toparlar.

Benimki de öyleydi. Kendisi düzeliyor. Hiç zorlama bence. Gündüz uykularını da azaltma. O zaman gece daha zor uyur. Kendiliğinden düzelecek azıcık sabır…
inşallah içimi ferahlattın valla çok sağolaynen gündüz uykularını azaltmakta işe yaramıyo dün gündüz sadece 2 saat uyudu ama yinede gece uyumadı hatta herzamankinden daha çok ağladı gece

Bugün oğluşum çok durgun.. Babamızı yolcu ettik etkilendi mi acaba ? Doktorumuz etkilenmez anlamaz daha dedi ama hiç kıpır kıpır değil öyle gözleri dalıyor uzaklara

Sürekli mızırdayan bir bebek haline geldi, uyandıktan 30/40 dk sonra başlıyor genelde, 1.5 saat söylenip uyuyor. Oyuncakları ağzına götürüyor ve sinirlenip, bağırıyor, oyun halısı desen öyle artık sinirlendiği için koyamiyorum. Nasıl baş edip neyle oyalanir bu bebeler

bizi fisher priceztablet azda olsa kurtarıyo ortalama 15 20 dakka oyalıyo

Bugün oğluşum çok durgun.. Babamızı yolcu ettik etkilendi mi acaba ? Doktorumuz etkilenmez anlamaz daha dedi ama hiç kıpır kıpır değil öyle gözleri dalıyor uzaklara
ben anladıklarını etkilendiklerini düşünüyorum 2 haftadır annemdeydim babamız almaya geldi bizi babasını görünce hemen gülümsemeye başladı o gün boyunca sürekli babasına baktı gözlerini alamadı babasındannormaldede babacı babasının kucağında daha sakin durur daha çok babasına gülümser gülümsemesi için benim şaklabanlık yapmam gerekiyo babasına bitanem dese anlıyomuş gibi gülümsüyor

Kızlar çok fena soğuk aldım. Hastalanan anneler siz nasıl atlattınız. Dün bi serum vurdum sadece parol vardı içinde ve hiç etki etmedi bugün daha kötüyüm tekrar akşam acile gideceğim bebeğe bulaşacak diye çok korkuyorum

Çok geçmiş olsun. Bizimki viral bir enfeksiyondu, hala tam iyileşmiş değilim, ateş vardı o yüzden 6 saatte bir parol içtim onun haricinde gargara kullandım ve limonlu ıhlamur içtim. Portakal vs bebegimde pişik yapıyor o yüzden onları yiyip c vitamini alamadım. Doğal gargara olarak da arada adaçayı ile gargara yaptım. Bir hafta boyunca da maske kullandım, yatarken burnum aciktaydi sadece.. bebeğe daha hastalık semptomları yokken bulasmisti ama o bizden çabuk toparladı, emziriyorsan eğer bol bol emzirmelisin. Elleri de sıklıkla yıkadım, bebeğe temas ederken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…