2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok canım ne kusuru bilmemen gayet normal..
bende çalışmıyorum bebeğimi kendim büyüteceğim birde ben gidersem ne yapacak küçücükler daha. Başka şehirde birde aileden birileri yoksa çok zor bakıcı vs zaten aldığın paranın çoğu oraya gidecek birde aklın hep evde kalacak bütün gün acaba ne yapıyorlar diye eğer devlet memuru vs değilsen. Büyük çocuğa bakmak kolay en kötü aç tv saatlerce oyalanır bu öyle mi derdini anlatamaz ilgi ister sürekli ağlar eder. Yorum konusunda çok haklısın eşime bile gitme gemiye bırak vs diyen çok oldu. Gitmese ne yapacak Tr şartlarında yarının ne olacağı belirsizken. Kaç sene okumuş etmiş belli bir kariyeri olmuşken kolay mı bırakıp her şeye sıfırdan başlamak ağzı olan konuşuyor ya gerçekten

Sanki Mete’yi anlatmışsın. Eline aldığı her şeyi ağzına götürüyor sonra da ağlıyor. Asla sırt üstü yatmıyor. Yuvarlanıp dönüyor sonra ağlıyor. Oturtuyorum öne eğilip ağlıyor. Ne yapmak, nasıl durmak istediğini henüz çözemedim

laya ne kadarlik olunca koyulabiliyor

Son düzenleme:
Merhaba, ben ekim annesiyim. Benim derdim de bu. Kendi yatağına koyunca uyanıyor mu sizinki de? Benimki de kucağımda memede uyuyor, wc ye bile gidemiyorum uyuduktan sonra. Yerine koyunca uyanmasa..

Ben de bı yolunu bulamadım. Sürekli etrafa bakıp elinin uzanabilecegi şeyi yakalıyor, uzanıyor. Dediğin gibi oturunca da ayaklarına saldırıyor. Bebeyatmaz aldım, yıkadım yarın kullanicam bakalım. Bı de parmağıyla muhtmelen ağzının kenarını tahriş etmişti, kızarıklık artmış biraz şimdi baktım. Sabah bı doktoruna sorayım. Emziği uykuya geçişte kullanıyoruz onu bile çıkarıp yan tutup ısırıyo, yaramaz çocuk gördüm de hiç bunu hayal etmemistim. Sanki 2 yaş sendromu gibi yapma dediğimiz ne varsa yapiyo

Merhaba, ben ekim annesiyim. Benim derdim de bu. Kendi yatağına koyunca uyanıyor mu sizinki de? Benimki de kucağımda memede uyuyor, wc ye bile gidemiyorum uyuduktan sonra. Yerine koyunca uyanmasa..
Yenidoğan zamanı harici yatağında uyumadı hiç gündüzleri sürekli kucağımdaydi. Gece ise sorunumuz yoktu, dalınca yatağına birakirdim acıkınca uyanirdi. Şimdi geceleri uyanıyor yatağında da olsa kucağımda da olsa.. kucakta yürüyerek, hafif sallayarak uyutuyorum. O yüzden o desteği istiyor uyku geçişlerinde. 4. Ayda olmalısın, yeni basladiysa uyku gerilemesi olabilir ve atak dönemindesindir. Bizim atak da bitti, uyku gerilemesi de bir iki hafta yaşadık, duzeldik dedik, yine bu hale döndük

Maşallahhep böyle gitsin insallah. Malesef bizde düzelme yok, sebebini kısa uykulara bağlıyorum. Çünkü atak bitti o başladı.Uukuya bazen dönüyor bazen dönemiyor gündüzleri.. Gece de zaten muhtemelen yorgun düştüğü için kesintisiz uyuyamıyor. Bu da sabaha huysuz bebek olarak uyanıyor. Kısır döngüye girdik cikicaz inşallah. Ben şimdiden diş zamani ne yaparım diye kara kara düşünür oldum.

Bebeyatmazı ben de alsam mı diye düşünüyorum ama onu da sevmezse diye de çekiniyorum almaya. Evde bir fuzuli eşyaya daha yer kalmadı

Bu gece bende zorlandım asla mama yemek istemedi şu huyu beni çok üzüyor aman daha diş düşünmek istemiyorum

Bakıcıya verip çalışmaktansa çocuğun anne sevgisiyle büyümesini tercih ediyorum mecburi olarak çalışmam gerekse zaten çalışırım ama şu an tek maaş gayet güzel geçiniyoruz gel gelelim yarının ne olacağı da belli olmaz anneme de şu açıdan hak veriyorum hani okudum ya meslek sahibi olmamı görmek istiyor ancak şimdi ne yeri ne zamanı şimdi tek odağım evladım şu an her şey bekleyebilir bu şartlar doğrultusunda

Ne olursa olsun annelik yeryüzünde yaşanabilecek en güzel duygu

Normal cnm, sadece eğer birleştirme yapacaksan sütler aynı ısıda olmalı o da aklinda olsun. Yani dolaptaki poşete oda sıcaklığında sagilmis süt eklememelisin
Çok az bi ekleme yaptım içirmeyeyim mi o sütü acaba? 75 cc vardı süt çirirken 25 cc daha sağmıştım birleştirdim onları ama diğer sütü de dolaba koymalı 3 saat falan anca olmuştu

Bende öyle düşünüyorum zorunluluk yoksa eğer. Hayırlısı zaman ne gösterir bilemiyoruz belki okula başlayınca çalışırım

3 ay 8 günlüğüz. Benimki de yenidoğanken kucağımda 2 kere sağa sola sakınınca uyurdu, yatağına bırakırdım uyurdu. Sonra gaz sancılarımız başladı, memeden ayrılmamaya başladı. Memeyle uyumaya başladı bazen günde 20 saat emiyor, iyice gaz oluyor. Memeyi gece ağzından çekince uyanıyor, uyanmasa da yarım saat sonra uyanıp hemen memeyi arıyor geri uykuya dönebilmek için. Uyutup yanından giden, iş yapam yemek yapan annelere çok özeniyorum

e bebek şubat indirimleri başlıyor. Eksiklerimizi listelemeye başladık fakat oto koltuğu önerisi almak istiyorum sizlerden nasıl bişey almalıyım bilmiyorum

e bebek şubat indirimleri başlıyor. Eksiklerimizi listelemeye başladık fakat oto koltuğu önerisi almak istiyorum sizlerden nasıl bişey almalıyım bilmiyorum
Biz besafe aldık yüksek etrafı rahatça izleyebilsin diye. X3 ısofıx 9-18kg modeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…