2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Cok geçmiş olsun, çocuklar hasta olmasın ama anneler de hasta olmasın gerçekten zor oluyor.

Biz maalesef zamansız gelen gazlar yüzünden hiç geceleri uyku düzeni tutamıyoruz çocuk uyucak gaz geliyor gazlar uyutmuyor gaz cıkarmaya çalışıyoruz sonra. Derken zaman geçiyor.gündüzleri gece kadar gazı olmadığı için gündüz kahvaltı sonrası uyuyor en azından saatini biliyor gibi 1,5 2 saatte bir uyuyor ama gece gaz bizim tüm düzeni yerle bir ediyor

Geceler zor geçiyor, sık ve ağlayarak uyanıyor. Dün gündüz 2.5 saate düşürdüm uykusunu yine aynı oldu. Daha diş yok bı de o eklenince naparim hiç bilmiyorum
Biz gece boyu sürekli kucakta uyumaya başladık memede uyuyor ben oturarak uyuyorum başka türlü asla dalamıyor sürekli hareket ediyor

Biz gece boyu sürekli kucakta uyumaya başladık memede uyuyor ben oturarak uyuyorum başka türlü asla dalamıyor sürekli hareket ediyor
Benim de dün gece yastık yatağa değmedi, oturarak uyudum dediğin gibi sabah 4 e kadar kucaktaydi sonra dayanamadım yerine bıraktim 6 ya kadar uyumusuz. O da uykusuz yorgun bölük pörçük.. dediğin gibi eli dursa ayağı durmuyor ayakta saklayayim diyorum mümkün değil durmuyor. Kucakta ve ayaktayiz, uyuyunca da kucakta ve oturuyoruz. Gündüz de 40 dk da bir uyanıyor

Geceler zor geçiyor, sık ve ağlayarak uyanıyor. Dün gündüz 2.5 saate düşürdüm uykusunu yine aynı oldu. Daha diş yok bı de o eklenince naparim hiç bilmiyorum
Eski kesintisiz 6 saat uykularını o kadar özledim ki sanki hiç düzene girmeyecek gibi

Eski kesintisiz 6 saat uykularını o kadar özledim ki sanki hiç düzene girmeyecek gibi
Yaa sorma bende dün dedim ki, yenidoğan en iyi donemiymis meğer büyüdükçe level zorlaşıyormuş.. Az önce bı uzmana yazdım biri 6.ay atağına girmiş olabilir dedi, dedim erken dogduk biz tabloya göre atakta degiliz, öteki de 6/7 saat kesintisiz uyuyabilir demiş he dedim uyur

Çıktık mı ki 4. Ay atağından valla hiç kesilmedi sanki 3. Aydan beri ne düzen var ne uyku var

Bizimki de şu hastalıktan mıdır nedir meme istemiyor zor tutturuyorum emzik emmek istiyor o ara emzik veriyormuş gibi yapıp mememi ağzına sokuyorum anlıyor tabi bırakıyor ancak uykusu varsa biraz ulan dolan oyun verebiliyorum. Meme reddi yemiyoruzdur inşallah

Eskiden 6 saat bile bana az gelirdi hey gidi hey
Dün bi 5 saat kadar deliksiz uyumuşuz bir önceki gece kurutmasından dolayı oha dedim 5 saat mi
Biz de 5-6 saat kesintisiz uyuyorduk iyiydik de şimdi gece boyu full huzursuz derin uyku yok

Eskiden 6 saat bile bana az gelirdi hey gidi hey
Dün bi 5 saat kadar deliksiz uyumuşuz bir önceki gece kurutmasından dolayı oha dedim 5 saat mi

Biz de 5-6 saat kesintisiz uyuyorduk iyiydik de şimdi gece boyu full huzursuz derin uyku yok
Biz en fazla 3 saat uyuyoruz bende benim oğlanın uykusu güzel diyordum maşallah ne bebekler varmış

Doğduğundan beri kesintisiz en fazla 3 saat uyudu bizimki de
Bizde öyle çok nadir 4 saat olmuştur. Ama şöyle bizde ben en fazla 3 saat uyuyorum. Oğlan uyanmasada yemek yiyiyor. Akşam 9:30-10 gibi uyur sabah 9 gibi kalkar yemek aralarını saymazsak.

Bizim de 4-5 saatti, hatta geçen geceki ateş sonrasi uyumadigi sabahladik, bı gün sonra 6 saat uyudu emzirmeye ben uyandırdım. Yani yeteneği var ama iste..

T temmuzekim yok canım bizde de ilk defa oldu biz 2 en geç 3 saatte bir kalkıyoruz geceleri emmek için. Bir gece önce aşıdan dolayı sabahlamıştık muhtemelen ondan uyudu ilk kez oluyor yani :)

Darısı bu geceye diyelim pek zannetmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…