2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Aynen katılıyorum 😁 herşeyi bilmek te hiç iyi değil bu sefer aklımıza olumsuz ihtimallerde geliyor😁hicbisey bilmediğim her ilişkiden hamile kalinabilecigini sandığım zamanlara geri dönmek istiyorum bazen 🤣
Hahah bende öyle inan, 😂😂 bayılıyorum rahat ve dunya yansa umrumda olmayan insanlara 😂😂

Ben biraz geç aranıza katılmış bulunmaktayım 🌸 çok şükür tüp bebeğimiz tuttu 2 gün önce beta hcg değerm 318 çıktı haftayada kese görmeye çağrıldım. Son adet tarihim 25 aralık
Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin 🙏

Ben cok fena tiryakiyim sigara konusunda, hastalıktan ölsem, nefes almakta zorlanıyor olsam fark etmez içerdim. Şimdi yaklaşık 3 haftadır içmedim 1 tane bile. Tiksinme gelmedi bana malesef ama yine de çok zor değil. İlk birkaç gün çok zor, sonra duruma alışıyorsun. Kahve, çay içiyorum. Doktorum midye dahil abartmadıkça yiyebilirsin dedi ama 1 tane bile sigara içmemelisin dedi 🤦🏻😥
Gerçekten mi 🙁 alıştıysan ne mutlu ben de en kısa sürede başarabilirim inşallah 🙁

Kahve çay içiyorum gene günde 2 3 tane de olsa. Günde bir kahve iç canm ne zararı olacak. Ölçülü olmak önemli aman sunu yemeyim bunu içmeyim deme hiç. Hamilelik zaten stresli Bi surec iyice strese sokmam kendımı hıc.

İnşallah kuzum. Aman bulantı olmasın ya ilk gebelgmde dedm ki bu bulantı işi guzel 4 kılo vermstm İlk ay Bi 5 6 kılo daha verene kadar devam etsın dedm Allah duamı kabul etti öyle bir oldum ki keşke 70 kilo olsaydım da o bulantısı yaşamasaydım dedm 🤣🤣🤣
Ahahah gerçekten mi o derece mi kötüydüü🥲 bende dün ilk kez tuvalete zor koştum, benim mide zaten hassas Allahta duamı kabul ediyor herhalde bulantı çok erken başladı beni bakalım nasıl günler bekliyor🤣

Kızlaar sinir durumlarınız nasıl ben resmen sinir krizi eşiğine geliyorum kimi zaman adamı yiyorum valla engelde olamıyorum kendime çok fena birisi oldum😔

kızlae bendede suygusallık başladı dün indirdipim uygulamadan bildirim geldi anneciğim doğdoğumda bnei doya doya öpeceksin diye bana bi ağlama geldi onu okuyunca 😂

Ben de olabildiğince yalnız kalmak istiyorum bu yüzden her şey batıyor ve her şey kokuyor
Gerçekten öyle canım dün kavga ettim boş sebepten dolayı sonra ağladım bebeğide eşimide üzdüm diye çok tuhafım kavga ederken dişlerimi sıkıyorum sinirden o dereceyim

Kızlar bu arada kasık ağrısı çeken var mı aranızda? 2 gündür işyerinde çok gerildim ondan dolayı sanırım dün akşamdan beri adet olacakmış gibi ağrım var ara ara gelen. Normal mi sizce bu, yaşayan var mı daha önce?

Kızlar bu arada kasık ağrısı çeken var mı aranızda? 2 gündür işyerinde çok gerildim ondan dolayı sanırım dün akşamdan beri adet olacakmış gibi ağrım var ara ara gelen. Normal mi sizce bu, yaşayan var mı daha önce?
Normal zaten hamileliğin genel belirtisi adet olacakmış gibi olmak ama olmamak :)

Benim daha yeni ama bende de oluyor. Özellikle ayaklarınızı sıcak tutun benim öyle oldu ağrım arttı, biraz yere bassam soğuğa hemen ağrı giriyor

Gerçekten öyle canım dün kavga ettim boş sebepten dolayı sonra ağladım bebeğide eşimide üzdüm diye çok tuhafım kavga ederken dişlerimi sıkıyorum sinirden o dereceyim
Valla biraz kontrol etmemiz gerek bunların hormonlardan dolayı olduğunu unutmamak gerek, öyle anlarda ben biraz yalnız kalayım deyip biraz uzanın, telefonda fln oyalamaya çalışın kendinizi😂 Bugunku hamilelik günlüğü aciklamamin son cumlesi 😂 Benimki bı de evden çalışıyor🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:
Günaydın kızlar. Ne durumdasınız.
Ya ben hiç birsey hissetmiyorum bulantı halsizlik hiç birsey yok 2 gundur. Hafif Bi kasık agrım vardı oda geçti. 🤷🏻‍♀️ Sürekli acaba boş gebelik mi dış gebelik olablr mi hissini yasıyorum ve kafama takılıyor Dr um 31 in de gel demsti.
Okadar erken gitmem diyordum ama içim rahat etmicek sanrm gidicem..
Oğlumda hiç boyle degıldı hamilelik belirtilerini dibine kadar yasıyordum. Bu sefer ki başka sanki sürekli olumsuzluklar dusunuyorm 2.de daha rahat olurum diyordum kafa olarak ama daha tedirginim..🙄
Benimde belirtim yok gibi bugün kasık ağrım geçti göğüs hassasiyeti dışında iyi düşünelim sağlıklı olsun çok var hamileliğini rahat geçiren belki bizde öyleyizdir inş ☺️☺️Bir de içim içime sığmıyor sabah geç uyanırdım artık erken uyanıyorum akşamları erken saatlerde derin bir uyku basıyor saat 8-9 arası yemek sonrası biraz uzanıp uyukluyorum ☺️

Ahahah gerçekten mi o derece mi kötüydüü🥲 bende dün ilk kez tuvalete zor koştum, benim mide zaten hassas Allahta duamı kabul ediyor herhalde bulantı çok erken başladı beni bakalım nasıl günler bekliyor🤣
Valla cok kotu hamilelik bulantısı hiç brseyse benzemiyor. 8.haftada da tavan yapmstk öldüm öldüm geri geldim 😁😂😂

İnşallah rahat gecer kuzum

X