2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ne güzel haber. İleriki zamanlarda toparlar gelişimi normal seyirde olursa.
İlkinde doktorum 3.5 kg den sonra kızımı hiç ölçmedi. 4230 doğmuştu

Çok geçmiş olsun.. inşallah mucize olur da bebeğin seni bırakmaz

Kızlar selam ben ilk pazartesi gitmiştim 2. Bugün gittim resim soldaki 1. Sağdaki 2.si boş gibi kese böyle mi gorunuyor Eki Görüntüle 2993509
Merhabalar lutfen kafaniza takmayin. Benim kese 25mm oldugunda bebek görünmemisti. Doktor normal demisti. Sonra hamd olsun bebegi gorduk. Gec dollenme muthemelen dedi doktorumuz
Sizde mi Dilek hanıma gittiniz bende bugün kese görmeye gittim gördüm çok şükür 31 Ocağa verdi ama hafta sonu gelebilirim dedim oda haftaya kalp atışını duyamayabiliriz dedi. 5 Şubata aldık randevuyu
Merhabalar ben de Eskisehir'deyim. Dilek hanimin methini cok duydum ama Gebze deki doktorumu da birakamiyorum. Ücretleri nasil acaba? Bir de paket var mi hastanede dogum paketi?
Lütfen bu kadar acele etmeyin. Hic belli olmuyor bu işler. Kac kisi kurtaj icin gittiginde kontrol için bakinca kalp atisi duydular. Eger sizin icin zor değilse 1 2 hafta daha bekleyin
Normal doğumda çok ağrı ve acı oluyormu
normal doğumda herkesin acisi ağrısı farkli olmakla birlikte en guzel yanı dogum bittigi anda normal hayata dönebiliyorsunuz. Benim dogumum kolay geçmişti. Yasarken kolay gelmiyor da simdi düşününce bilmedigim icin korkmuşum aslinda, kolaymis yani. Ayni gun taburcu olsam olurdum. Ayni gun normal hayatima dönebilirdim. Bir kac saat zorluğu oluyor. Sonra bitiyor

Kizlar ya masallah saatlerdir yorumlarinizi okuyorum sonunda yetisebildim.

Aramiza yeni katilanlar hosgeldiniz. Rabbim kucagimiza aldigimiz gunleri de nasip etsin insallah

Bende hiiç belirti yoktu. Simdi arada lekelenmeler oluyor. Bir seferinde kirmizi mercimek kadar leke olunca doktora yazdim. Istirahat et iliski yasak dedi.
Istirahatten kasti ne acaba? Tum gun yatmak degildir dimi? Cocuk ev isleri bitmiyor zira

Günaydın kızlar HCG için sağlık ocağına gittim ,kan arabaları hava şartlarından ötürü gelemiyormus kardan adam olarak geri döndüm

Bende kan testleri için gittim aynısını dediler. Doktor bide sizin için tehlikeli niye çıktınız bu hava koşullarında dedi. Halbuki yollarda kar yok denecek kadar az var.

Bende kan testleri için gittim aynısını dediler. Doktor bide sizin için tehlikeli niye çıktınız bu hava koşullarında dedi. Halbuki yollarda kar yok denecek kadar az var.
Ya hiç sormayın minibüsler,normal araçlar,iettler filan çalışıyor da bir tek kan toplama araçları çalışmıyor heralde

Mesajlarınızı okudum. Bir hafta daha bekleyelim sonra dopplerle bakar oraya kan akışı varsa biraz daha bekleriz dedi. En son ihtimale kadar bekliycem merak etme dedi. Ama kesede ne yolk var ne de bebek. 1,5cm yakın. Ve başından beri de hep kanamalı sıkıntılı bi süreç geçirdim. Hala da kanama devam ediyor.
Bekleyelim dedi ama ben ümidimi kaybettim.
Yakın zaman önce annemi de kaybetmiştim. Zaten çok az olan ümidim tamamen bitti.
Sizi üzmek istemiyorum o yüzden gitmek istedim.
Çok mutlu olun çok mutlu bi hamilelik geçirin çok sağlıklı bebekler dünyaya getirin inşallah.
Rabbim sizi sevindirsin.
Gelişme olursa haberdar ederim sizleri. Hakkınızı helal edin.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim sizi gelecek haberle çok sevindirir

Merhaba ben de az once ogrendim hamile olduğumu Adıyaman 2. Cocuk sat 16 Aralık

Allah büyük ve umut her zaman vardır canım kızların dediği gibi de tek doktorla kalma lütfen farklı bir doktorada görün insallah güzel haberlerle gelirsin bol bol dua Rabbım bebeğini sana bağışlasın sağlıklı bir şekilde kendini üzme moralini tam tut sağlıcakla kal

Merhaba, ben Gebzedeyim. Gebze'de doktorum var ona gidiyorum. Siz hangi doktoru diyorsunuz acaba merak ettim.

Başınız sağolsun, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Sonlanirsa da hiç üzülmeyin Rabbim hayırlısını veriyordur. Hayatta herşey var yine de her zaman şükür edelim

Bizde Ebe klinigini aradık adet tarihini verdik. 16 Şubat'a randevu verdi. Zaman nasıl geçecek bilmiyorum.
Sizler kalp atışlarını bile duymuşken ben daha içeride olup bitenden bile habersizim:)
Şükür ki Türkiye'ye uçmadan görebileceğiz.

Bende almanya da yim yeni geldik daha geleli 2 ay oldu. Hamile hamilelik varmış. Daha gitmedim ne zaman giderim onu da bilmiyorum. Kimse de bilmiyo henüz gebeligimi. Haftaya birilerine söyleyip hastane için yardımcı olmalarını rica edicem. Burda sistem nasıl Bilmiyorum inşallah sağlıkla dünyaya gelirler bebislerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…