2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Uyku eğitimine bu sebeple de biraz başlayamamıştım ben ya o kadar emek verip bi düzen oturtacağım ama çeşitli sebeplerden bu bozulacak düşüncesi. Acaba eski düzeninize döner mi tekrar
Uyumayı öğrenen çocuğun unutma ihtimali sıfır :)
Benim çabamla (1 saat pışpış ve direnme) bugün biraz daha iyi uyudu önceki haftaya göre. Ama hala 3.uykuya direniyor örneğin. Bence 2ye düşüreceğiz yakında.

Uyumayı öğrenen çocuğun unutma ihtimali sıfır :)
Benim çabamla (1 saat pışpış ve direnme) bugün biraz daha iyi uyudu önceki haftaya göre. Ama hala 3.uykuya direniyor örneğin. Bence 2ye düşüreceğiz yakında.
Bu rutin diyorlar ya mesela onu gündüz uykularında da uyguluyorsunuz

Bugün yine çok zorluyor beni 🥲 gece 15 kere kalktı 30-40 dk'da bir kalktı. Gündüz de 15 dakika uyuyor kalkıyor 1 saat sonra tekrar uykusu geliyor sabah 7 den beri böyle :KK43: 5 6 kere uyumuştur ama hep 5 veya 15 dklık uykular yine aşırı bozuldu uykumuz :KK43:

Nasıl uyutuyorsun peki? Gece uykusu uzadı mı
İşte yazdım ya yanıma alıp uyutuyorum 😁😁 kimisine yanlış geliyor ya bu durum yatağa almayın falan yapacak bişey yok nasıl uyursa öyle uyutuyrum zaten uyumuyor direniyor artık uyusa da uyanıyor devamlı gece uykularımız hala kısa sürüyor onu da kabullendim illaki bir yerde kırılacaknu döngü

İşte yazdım ya yanıma alıp uyutuyorum 😁😁 kimisine yanlış geliyor ya bu durum yatağa almayın falan yapacak bişey yok nasıl uyursa öyle uyutuyrum zaten uyumuyor direniyor artık uyusa da uyanıyor devamlı gece uykularımız hala kısa sürüyor onu da kabullendim illaki bir yerde kırılacaknu döngü
Nasıl uyuyosa uyusun bende saldım o konuda ister kucakta ister sallayarak yeterli biraz da olsa uyusun 😂

Bugün gündüz biraz iyiydik.Gece nasıl geçecek bilmiyorum burnumuz akıyor hala.Hasta olunca kesinlikle gece uyumuyor sürekli inliyor biraz nazlı benim kızım 🌸
Hiç duydunuz mu bilmiyorum böyle bir şey ama biraz koca karı işi.Kücükken köye gittiğimde anneanem hastaysam bana yapardı.Soganı biraz ezip karnına midesinin üzerine sardık gece o şekilde uyudu bugün çok şükür daha iyi iğrenc bir koku ama bence şifa kızlar🫠❤️‍🩹

Bugün yine çok zorluyor beni 🥲 gece 15 kere kalktı 30-40 dk'da bir kalktı. Gündüz de 15 dakika uyuyor kalkıyor 1 saat sonra tekrar uykusu geliyor sabah 7 den beri böyle :KK43: 5 6 kere uyumuştur ama hep 5 veya 15 dklık uykular yine aşırı bozuldu uykumuz :KK43:
Uyuyamıyor ki baksana koyduğun gibi geri kalkmış hep ağrısı var gibi ağlaması falan var mı

Mızmız şeklinde var
Ya bişey dicem seninki benimkinden daha kötü sanırım uykusu benimkinde taş var diş gelmedi yani sebeplerimiz var aslında bana çok bağlı emmek istiyor yanımda yatmak istiyor neden yaptığını anlıyorum keşke seninkini de anlasak bu kadarı normal gelmiyor artıl bana tamam 15 kwre uyandı 20 kere uyansın olabilir bebek bu ama bir gece artıl yorulup uyuması lazım

Atak diş hastalık zamani uyku eğitimini onermiyorlar tam tersine bize daha muhtaç bebeklerimiz. 4. Ayın bitimi Afrika sıcaklarına denk gelmesi sebebiyle bende bebeğimi yanıma almak zorunda kaldım yoksa sinir sistemim cokecekti derken 6. Ayla ilk dişlerini gördüm görmem için de en az 1 ay önceden diş çıkmak için hazırlandığını farzedersek tam uyku eğitimi vericem dediğim zmanda baslayamadim hala da baslayamjyorum çünkü yeni dişler geliyo geçen hafta berbattı 3 gün sonra diş latlattigubu gördüm şu an yine sıklıkla uyansa da üstüme yapışması azaldı şükür, zamanla ogrenecek şu disler bı geçsin iyi olsunlar da 🤍🙏🏻

Atak diş hastalık zamani uyku eğitimini onermiyorlar tam tersine bize daha muhtaç bebeklerimiz. 4. Ayın bitimi Afrika sıcaklarına denk gelmesi sebebiyle bende bebeğimi yanıma almak zorunda kaldım yoksa sinir sistemim cokecekti derken 6. Ayla ilk dişlerini gördüm görmem için de en az 1 ay önceden diş çıkmak için hazırlandığını farzedersek tam uyku eğitimi vericem dediğim zmanda baslayamadim hala da baslayamjyorum çünkü yeni dişler geliyo geçen hafta berbattı 3 gün sonra diş latlattigubu gördüm şu an yine sıklıkla uyansa da üstüme yapışması azaldı şükür, zamanla ogrenecek şu disler bı geçsin iyi olsunlar da 🤍🙏🏻
O olsın bu olsun diye diye yaş ları geldi 😁😁

Bana da öyle geldi daha önceki diş çıkarken 2 3 gün boyu gece 10 kere kalkmıştı.
Kabızlıkta böyle uykuyu etkilermi acaba?
Canım ellerini yıka güzelce bı damaklarina baksana titirlik var mı dış bence o değilse kabızlık illaki etkiler. Damaklari kırmızı mi kulak saç baş çekiyor mu ? Ben geçen hafta dedim ya mahvoldum ama iki tane dişi de gördüm şükür üst yan kesiciler geliyo önce vampir oğlum ortası bos😄

X