2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bende almanya da yim yeni geldik daha geleli 2 ay oldu. Hamile hamilelik varmış. Daha gitmedim ne zaman giderim onu da bilmiyorum. Kimse de bilmiyo henüz gebeligimi. Haftaya birilerine söyleyip hastane için yardımcı olmalarını rica edicem. Burda sistem nasıl Bilmiyorum inşallah sağlıkla dünyaya gelirler bebislerimiz
Zamanlama güzel :) Bizim 2 yıl oluyor Şubatta. Corona ile geçti tüm göç sürecimiz resmen ve hala da devam ediyor.
Muhtemelen orada da aynıdır. Önce aile hekimini arayın. Onlar yönlendiriyorlar. Hastaneler gebelik takibi yapmıyor çünkü.
Ebe klinikleri kaydınızı alıp gerekli kontrolleri bilgilendirmeleri yapıyorlar.
3 hafta nasıl geçecek bilmiyorum .
Bugün de uyuşukluk dışında bir sıkıntım yok. Bulantı durumu falan daha iyi sanki. sabah ıhlamur içtim limonlu ballı belki yatıştırdı.

Mesajlarınızı okudum. Bir hafta daha bekleyelim sonra dopplerle bakar oraya kan akışı varsa biraz daha bekleriz dedi. En son ihtimale kadar bekliycem merak etme dedi. Ama kesede ne yolk var ne de bebek. 1,5cm yakın. Ve başından beri de hep kanamalı sıkıntılı bi süreç geçirdim. Hala da kanama devam ediyor.
Bekleyelim dedi ama ben ümidimi kaybettim.
Yakın zaman önce annemi de kaybetmiştim. Zaten çok az olan ümidim tamamen bitti.
Sizi üzmek istemiyorum o yüzden gitmek istedim.
Çok mutlu olun çok mutlu bi hamilelik geçirin çok sağlıklı bebekler dünyaya getirin inşallah.
Rabbim sizi sevindirsin.
Gelişme olursa haberdar ederim sizleri. Hakkınızı helal edin. ❤️
Benim kese 2.5 cm iken bebek yoktu. Sonraki hafta bebegi gorduk cok sukur. Insallah Rabbim gonlunuze gore versin. Guzel haberlerle gelin..

Günaydın kızlar ben de kontrolden geldim . 6+0 gözüktü kalp atışı duyamadık henüz cumartesi tekrar çağırdı o yüzden . Yolk kesesi çok güzel oluşmuş dedi dibinde de minicik 0.17cm bir bebiş gözüktü. Doktor normal her şey dedi ona inanmak istiyorum. Geç transfer oldu benim geç tutundu herhalde çünkü SAT 4 Aralık ama 6 haftalık olmuşuz henüz. 10 gün önce sistemde gözüken son adet 10 aralıkti şimdi bu durumda 3 gün daha geri 13 Aralık gibi sayılacak

Benim kese 4 haftalık gibi belli belirsiz gözüktü emin değiliz kese olduğundan hesabıma göre 6 haftalık olmalıydı lan verdim yarın sonuçlar çıkacak
Hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alirsiniz🤲

Merhabalar ben de Eskisehir'deyim. Dilek hanimin methini cok duydum ama Gebze deki doktorumu da birakamiyorum. Ücretleri nasil acaba? Bir de paket var mi hastanede dogum paketi?
Merhaba 😊 Dilek hanım çok güleryüzlü cana yakın bir doktor çok içim ısındı benim. Muayene ücreti 280 tl. Doğum paketi yok maalesef normal doğum 7250tl sezaryen doğum 8300 tl

Mesajlarınızı okudum. Bir hafta daha bekleyelim sonra dopplerle bakar oraya kan akışı varsa biraz daha bekleriz dedi. En son ihtimale kadar bekliycem merak etme dedi. Ama kesede ne yolk var ne de bebek. 1,5cm yakın. Ve başından beri de hep kanamalı sıkıntılı bi süreç geçirdim. Hala da kanama devam ediyor.
Bekleyelim dedi ama ben ümidimi kaybettim.
Yakın zaman önce annemi de kaybetmiştim. Zaten çok az olan ümidim tamamen bitti.
Sizi üzmek istemiyorum o yüzden gitmek istedim.
Çok mutlu olun çok mutlu bi hamilelik geçirin çok sağlıklı bebekler dünyaya getirin inşallah.
Rabbim sizi sevindirsin.
Gelişme olursa haberdar ederim sizleri. Hakkınızı helal edin. ❤️
Başın sagolsun öncelikle, mekani cennet olsun insallah
Senin hakkında da en hayırlısı ne olacaksa o olsun inşallah bebeğin seninledir. Bi başka doktor fikrini almanda fayda var bence de. Insallah güzel sonuçlar alırsın insallah🤲

Merhaba 😊 Dilek hanım çok güleryüzlü cana yakın bir doktor çok içim ısındı benim. Muayene ücreti 280 tl. Doğum paketi yok maalesef normal doğum 7250tl sezaryen doğum 8300 tl
Bir kac kisiden daha duydum ismini, cok da titiz ve detayli bilgi veren bir doktormus. Eger Eskişehir'de doktora gorunmem gerekirse düşünebilirim, tesekkurler 🙂

X