Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar merhaba.Süt parası doğum parası alan oldu mu acaba.Başvuru yapıyor muyuz yoksa otomotik mi yatıyor.Bubarada eşimle ikimiz de çalışıyoruz
Dogum yaptıgın hastaneden raporun girilmesini istiyorsun sisteme daha sonra muhasebene haber veriyorsun onaylıyolar ben aldım canım

Kızlar hem emzirip hem mama verenleriniz hangi biberonu kullanıyorsunuz? Bende avent vardı, onu kullanıyordum. Çok yavaş veriyor akışı, o yüzden güvenli görünüyor bana. Burda dr.browns önerilmişti, o da vardı ama kullanmamıştım. Bugün denedim baya şıpır şıpır akıtıyor. 0+ Level 1 yazıyor üzerinde. Bi de como tomo vardı o da ikisinin arası hafif akıyor. Meme reddinden çok korkuyorum. Kullandıklarınızı yazabilir misiniz?
Lansinoh kullanıyorum

sızım sızım sızlıyor 🥲 sağdıktan sonra da emzirdikten sonra da sızlıyor. süt dolarken mi oluyor bu sızlama anlamadım. sizin göğüsler normale döndü mü ya? ben doğum yapalı 2 ay olacak hâlâ sütyen takamıyorum, sıkı atlet bile giyemiyorum. sıkan yerlerde süt tıkanıklığı oluyor hemen 😬
Bir sene emzirme sütyeni devam Allahtan kış geliyor kazaktan meme uçları belli olmaz 😃

Bizde öyle. Önce ablası okuldan getirdi.kendisi hasta oldu. Sonra biz anne baba şimdi de bebek burnu tıkalı huzursuz ateşi çıkarsa hemen hastaneye gelin desi dr
Ben bebegı toparladım hava makınesıyle devamlı emzırdım burnunu temızledım çok şükür o ıyı oğlumla ugrasıyorum sabahtan berı yarın sabah erkenden hastaneye götürücem o yaralar ıcın şuan merkeze dolmuş yok götüremiyoruz 😞

Kızlar benim bebişin kakasında minik minik mukuslar var alerjik olmasından korkuyorum. Sizin bebelerin kakası nasıl sümüksü seyler var mı yaparken sesli yapıyor mu

Canım çok geçmiş olsun Rabbim tez vakitte şifasını versin benim 1 numaramda enfeksiyon kapmış bu hafta hastane yatışında hemde baska şehirde. Bende kaç gün ağla ağla öldüm yanında olamadığım içinde ayrı vicdan yaptım. Dua et bol bol ya şafi çek inşallah şifa olur 🤲🏻
Bebekler çocuklar hasta olmasın ya onun yerıne ben olayım yeterki ıyı olsunlar

Annelik kalp yüküymüş gerçekten çok zor hiç kimsenin çocuğu hasta olmasın :KK43: inşallah hemencecik iyileşir sen de kendini kahretme bebe emziriyosun tedavisi olan şeyler bunlar şükür🙏
Evet tedavısı olan şeyler ama ne bılım işte annelık kacıncı evladın olursa olsun canın yanıyor

Kızçem o kadar huysuz ki yumurta toplamaya bile çıkamadık ya asla güvenip de dışarı çıkarıp bi yere gidemiyorum eşimle azcık parka gidelim dedik 1 saatliğine eve nasıl geldiğimizi bilemedik mahvetti bizi ya 😬
Bende markete gittim arabadan alıp kucağımda taşıdım tek elimle arabayı ittim

Kızlar benim bebişin kakasında minik minik mukuslar var alerjik olmasından korkuyorum. Sizin bebelerin kakası nasıl sümüksü seyler var mı yaparken sesli yapıyor mu
Benım kı öyle yapıyor bırde kokuyor hemen temızlıyorum pişik olmasın dıe Allah'tan lına kırem onerdı onu kullanıyorum çok ıyı geldı poposu ıcın

Kız bi aşı oldu hüngür hüngür ağladım ben hayatımda böyle bi duygu hissetmedim daha önce çok başka bi şeymiş
Tabıkıde bız daha aliya gıtmedık bıze daha var yarın 27 günlük olucak bakalım ebe ne zaman cagırır sa düşün saglık ocağında topuk kanını veremwdım tutamadım çocuğu elım ayagım titredi dıer ebe tuttu ıkı ebe hal ettıler

Hep mi öyleydi farklı bi şey yedin mi son günlerde mukuslu kaka alerji diye biliyorum ben

Dagi emzirme sütyeni çok memnunum tavsiye ederim. Doğumdan sonra göğüsler büyüyor normal
İki yana açılanlarsa onlar bana olmuyo olduğu gibi dışarı çıkıyo memeler o yüzden üstten açılan aldım o da olmadı bedeni yanlış diyedir belki

ay gerçekten mi ya? ben de hamilelikten beri duymuştum ama yıkanması gerekiyor diye bunu değil de lansinohu tercih etmiştim. lansinoh hiçbir işime yaramadı benim:/ bu yarar inşallah. peki nasıl sürüyorsun bunu? yani üstüne gümüş kapak filan kapatıyor musun ya da ped mi koyuyorsun?
Gümüş kapak kullanıyor musun. Kendi sütun ike nemli kalıp iyileştiriyor

Tabıkıde bız daha aliya gıtmedık bıze daha var yarın 27 günlük olucak bakalım ebe ne zaman cagırır sa düşün saglık ocağında topuk kanını veremwdım tutamadım çocuğu elım ayagım titredi dıer ebe tuttu ıkı ebe hal ettıler
Hİç kıyamıyorum 2. Ay aşıları 3 taneymiş katçra kara düşünmeye başladım bile

Kızlar o degılde rota aşisı yaptırcakmısınız sız bu özel ası isteyen aıleler eczaneden alıp yaptırıyor ıkı toz halinde bu

Kızlar benim bebişin kakasında minik minik mukuslar var alerjik olmasından korkuyorum. Sizin bebelerin kakası nasıl sümüksü seyler var mı yaparken sesli o
Benım kı öyle yapıyor bırde kokuyor hemen temızlıyorum pişik olmasın dıe Allah'tan lına kırem onerdı onu kullanıyorum çok ıyı geldı poposu ıcın
benimkininde kokuyor hafif pişiğide var. Pamukla siliyorum ama yinede kızarmış cildi. Hangi krem o sudo sürüyorum ama geçirmemiş

X