Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar benim bebişin kakasında minik minik mukuslar var alerjik olmasından korkuyorum. Sizin bebelerin kakası nasıl sümüksü seyler var mı yaparken sesli o

benimkininde kokuyor hafif pişiğide var. Pamukla siliyorum ama yinede kızarmış cildi. Hangi krem o sudo sürüyorum ama geçirmemiş
Hamazın soyledı lına bana travazolla karısyırıp sürüyorum baya etı kopma durumundaydı şuan hafıf kızarık kaldı

Ben bebegı toparladım hava makınesıyle devamlı emzırdım burnunu temızledım çok şükür o ıyı oğlumla ugrasıyorum sabahtan berı yarın sabah erkenden hastaneye götürücem o yaralar ıcın şuan merkeze dolmuş yok götüremiyoruz 😞
Çok geçmiş olsun Rabb'im acil şifalar versin. Hava makinası ile serum fizyolojik mi verdiniz bende de var hava mak

Çok geçmiş olsun Rabb'im acil şifalar versin. Hava makinası ile serum fizyolojik mi verdiniz bende de var hava mak
Normal hava ıcın olan sıvım bıttı serum sıkıyorum ıcıne sırıngayla ben öyle rahatlattım şuan rahat uyuyor bırde terlettım terler terlemez üstünü degıstım şuan rahat uyuyor tıkalı degıl çok şükür dün eme mıyordu bugün emdı

Kızlar benim bebişin kakasında minik minik mukuslar var alerjik olmasından korkuyorum. Sizin bebelerin kakası nasıl sümüksü seyler var mı yaparken sesli yapıyor mu
Hangi bezi.kullaniyorsun bizimde pişik uzun sürdü marka değiştirdik indan sonra bile onbeş günde anca gecti. Fucidin antibiyotik krem verdi dr düşün. Mukuslu kaka bezinin resmini çekip dr göster bence genelde bebeklerin inek sütü alerjisi oluyor bir dönem sütlü şeyler tüketmemeye çalışırsın devam ederse

Normal hava ıcın olan sıvım bıttı serum sıkıyorum ıcıne sırıngayla ben öyle rahatlattım şuan rahat uyuyor bırde terlettım terler terlemez üstünü degıstım şuan rahat uyuyor tıkalı degıl çok şükür dün eme mıyordu bugün emdı
Kıyamam ya benimkide öyle azıcık emio bırakıyor. Oğlunuza sa üzülmeyin acile götürün yrn bakarlar ins zona neden olur acaba kardeş geldi içinde kıskançlık üzüntü mu yaşadı belki.zona değildir bizede haber verin merak edeeim

Kıyamam ya benimkide öyle azıcık emio bırakıyor. Oğlunuza sa üzülmeyin acile götürün yrn bakarlar ins zona neden olur acaba kardeş geldi içinde kıskançlık üzüntü mu yaşadı belki.zona değildir bizede haber verin merak edeeim
Kardesı doğduktan sonra eve geldıgımde bana hıc yanasmadı uzak dursun kıskandı baya bı daha yeni yeni yanasıyor kucagıma gelıyoe önceden tamamen annecıydı lavaboya bıle arkamdan gelırdı bagırırdı anne dıe sımdj baba dıyor anne kelımesı yok abı abla var kıskanc hala kucagıma kızı emzırmek ıcın aldıgımda aglıyor yanıma gelıp benı al dıe kızın ayagınj cekıyor besıgıne çıkmaya calısıyor yarın olsunda bakalım doktor ne dıycek haber ederım cnm sanada

Kardesı doğduktan sonra eve geldıgımde bana hıc yanasmadı uzak dursun kıskandı baya bı daha yeni yeni yanasıyor kucagıma gelıyoe önceden tamamen annecıydı lavaboya bıle arkamdan gelırdı bagırırdı anne dıe sımdj baba dıyor anne kelımesı yok abı abla var kıskanc hala kucagıma kızı emzırmek ıcın aldıgımda aglıyor yanıma gelıp benı al dıe kızın ayagınj cekıyor besıgıne çıkmaya calısıyor yarın olsunda bakalım doktor ne dıycek haber ederım cnm sanada
Kaç yaşında. Benim ilk kızım 7 yaşında ilk baslar çok olgun davranıyordu şimdi beni kötü ve ilgisiz anne ilan etti oysaki onu ihmal etmemek için kendimden vazgeçtim. Çocuklarda oluyor zamanla alisacaklar ins

Yaa acaba bendeki de ondan mı ya emerken kesiliyomuş gibi acıyo sağ memem iyice baktım ama sanki kendi dokusu gibi de duruyo anlayamadım ben beyaz değil çünkü
Ben de bakıyorum ya kixlar yazdıktan sonra rengi meme ucu ile aynı benim de beyaz değil

Kaç yaşında. Benim ilk kızım 7 yaşında ilk baslar çok olgun davranıyordu şimdi beni kötü ve ilgisiz anne ilan etti oysaki onu ihmal etmemek için kendimden vazgeçtim. Çocuklarda oluyor zamanla alisacaklar ins
Daha küçük 15 aylık oda pes peşe oldular

Hangi bezi.kullaniyorsun bizimde pişik uzun sürdü marka değiştirdik indan sonra bile onbeş günde anca gecti. Fucidin antibiyotik krem verdi dr düşün. Mukuslu kaka bezinin resmini çekip dr göster bence genelde bebeklerin inek sütü alerjisi oluyor bir dönem sütlü şeyler tüketmemeye çalışırsın devam ederse
Suan sleepy ondan önce molfixti yine kızarmıştı. Molfixe geri dönücem sleepy kalıbı küçük ya 1 paket fazladan var elimde market değişir belki

Super pumping diye bi yöntem var 20 dk sağım 10 dk dinlenme 10 dk sağım 10 dk dinlenme ve son olarak 10 dk daha sağım yapıyosun arka arkaya bunlar. Günde bir kez yapmak yetiyo sanırı süt arttırıyomuş bi dene istersen
Teşekkür ederim canım 🙏🏻 Emzirme danışmanı da bunu yazmış, yarın yapmaya başlayacağım. Faydası okur inşallah 🙏🏻
canım ben şimdi avent alacağım ama 0+ olan aşırı mı yavaş? 1+ aylık olanlardan mı alsam acaba? bebeğim 2 Aylık olacak yarın ama emmeye başlayalı 1 ay oldu daha
Evet aşırı yavaş 😅 1 saatte anca bitiyor 50-60 ml 😬

Allah Allah neden öyle oldu acaba? tek seferde iki meme mi veriyorsun yoksa tek meme mi? tek memeyi sonuna kadar verip zorlamaya çalış canım. süt talebi iletirsin beyne 😅 bu bebenin daha fazla süte ihtiyacı olduğundan haberdar olsunlar. şaka bi yana cidden meme boşalsa bile bebek emmeye devam etsin bir süre öyle öyle artıyor
Önce tek meme veriyordum ama burda bi arkadaşla aynı şeyi yaşıyorum şuan, o da tek meme verdiği için sıkıntı oluyor diye iki memeyi de veriyorum şimdi. Zaten çok uzun uzun emiyordu, hatta emzirme danışmanı dakikaları çok güzel karşılığında çişli bez sayısı da çok iyi demişti ama işte kiloya gitmemiş maalesef ve çok ağlıyordu. Biz gaz sancısı sandık da mama vermeye başlayınca rahatladı şimdi 🥺 Doymuyormuş, o yüzden hep emmek istiyormuş, anlayamamışım.

Şu an benimki de tıkanıyor
Canım yine sen bilirsin ama bence hastaneye yatması iyi olur onlar bizden daha tecrübeli. Ben 10 günlük bebeğimin burnunu onlar gibi açamazdım mesela şimdi 2. çocuğumda tecrübeli olduğum için daha rahat açabiliyorum

Canım yine sen bilirsin ama bence hastaneye yatması iyi olur onlar bizden daha tecrübeli. Ben 10 günlük bebeğimin burnunu onlar gibi açamazdım mesela şimdi 2. çocuğumda tecrübeli olduğum için daha rahat açabiliyorum
Götürdüm hastaneye yatırmadılar evde bak dediler hastane daha kötü dediler viral enfeksiyonmuş

Dünden beri uğraşıyorum sağıyodum ama düzelmeyecek mastıt oluyorum yumurta yumurta şişiyor taşıyamıyoeym. Acil çözüm mm nedirr ağrı artmaya başladı
Eğer çok sert ve ateş gibi yanıyorsa acil genel cerraha görün canım antibiyotik versin ve sürekli emzir rahatlatmaya çalış. Eğer mastit olursa gerçekten dayanılmaz bi acısı var. Benim en son doktor delmek zorunda kaldı süt artık iltihaba dönüşmüştü çünkü

X