2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hadi ama kızlar neşelenelim biraz kötü şeyleri aklımıza getirmeyelim, çoook güzel bir süreç bizi bekliyor inşallah.
Merhaba benim de son adet tarihim 17 Mart. 18 nisan da öğrendim idrarla beta 63 çıktı sonra 115 çıktı yarın asıl katlamayı görcez 115 de tam gün aşırı olmadan baktık benim hikayem değişik bayram tüp bebek için transfere gidecektim gitmeden hamile olduğumu öğrendim 3 yıldır olmadı bebeğim daha önce 5.5 aylık kaybım vardı inşallah güxel ilerler bu sefer hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Ya bak Allah-ü Teala size bayram hediyenizi göndermiş, maşallah hayırlı olsun canım benim.

Yaa aynen canımm doktor çok normal dedi ilk 3ay dökülecekmiiş benim demir de eksik olduğu için çok dökülüyo pekmeze başladım ama hemen artmıyo tabi ah keşkee inşaAllah gönlüne göree ikiz olurrr

Yaa aynen canımm doktor çok normal dedi ilk 3ay dökülecekmiiş benim demir de eksik olduğu için çok dökülüyo pekmeze başladım ama hemen artmıyo tabi ah keşkee inşaAllah gönlüne göree ikiz olurrr
Hiç üzülmeyin sonra çalı gibi uzuyor müthiş güzel oluyor 2. Trimesterda. Doğumdan sonra da avuç avuç dökülüyor

Beni de panik yaptırdınız kız benim nerdeyse 4 kat arttı önceki hamileliğimde 1.ayda 324 idi bunda tahminen 2bin falan.
Çok şükür bu geceki kabusum belli oldu
hahahahaaha Allah seni hakkını helal ett kız 4kat arttıysa senin de mi ikiz acabayaa var mı genetiktee
Bebeği görünce de kalp atışı stresi başlıyor, ondan sorma ikilisi üçlüsü stres hiç bitmez
Kesinliklee ahahahah o testler baya stresli ayy inşaAllah hepsini güzelce atlatırız
Benim haftam da belli değil öyle yolunu kaybetmiş kedi gibi bekliyorum pusuda
Aksksksjsja yerim

İlk konuyu ben atıyorum ortama isim düşündünüz mü kız olursa erkek olursa diye
Yaaa bunun bende hikayesi var
Ben vajinismusu geçen yıl nisanda yendim ve busene nisanda gebe kaldım ve yinee doğum günüm nisanda benim için çok özel bir ay oldu eğer kız olursa 2isimden biri Nisan olacak

Yaaa bunun bende hikayesi var
Ben vajinismusu geçen yıl nisanda yendim ve busene nisanda gebe kaldım ve yinee doğum günüm nisanda benim için çok özel bir ay oldu eğer kız olursa 2isimden biri Nisan olacak
Nisan benim için iyi de kötü de o yüzden uzak duruyorum ben kız olursa Alisa deva koycam erkek olursa Ares.

İlk konuyu ben atıyorum ortama isim düşündünüz mü kız olursa erkek olursa diye
Aslında şey yapsak. Herkes bebeğinin cinsiyetini ne hissediyorsa yazsın bakalım gerçekle hisler örtüşecek mi
Kız olmasımı çok istesem ben Erkek hissediyorum. İsim olarakta eşimde bu işin meraklısı olduğu için ne olur bilemiyorum. Ama ben Göktuğ, Gökpars isimlerini çok seviyorum. Kız olursa tek isim var aklımda Begüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…