2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Aslında şey yapsak. Herkes bebeğinin cinsiyetini ne hissediyorsa yazsın bakalım gerçekle hisler örtüşecek mi😁
Kız olmasımı çok istesem ben Erkek hissediyorum. İsim olarakta eşimde bu işin meraklısı olduğu için ne olur bilemiyorum. Ama ben Göktuğ, Gökpars isimlerini çok seviyorum. Kız olursa tek isim var aklımda Begüm🤩
Kız ismin kalp ben ama çaktırmayın❤️❤️❤️❤️❤️

Aslında şey yapsak. Herkes bebeğinin cinsiyetini ne hissediyorsa yazsın bakalım gerçekle hisler örtüşecek mi😁
Kız olmasımı çok istesem ben Erkek hissediyorum. İsim olarakta eşimde bu işin meraklısı olduğu için ne olur bilemiyorum. Ama ben Göktuğ, Gökpars isimlerini çok seviyorum. Kız olursa tek isim var aklımda Begüm🤩
Ben hep kız isterdim, bir kaybım olunca hayırlısı sağlıklısı olsun cinsiyet önemli değil dedim. Şimdi de hayırlısı diyorum ama içime KIZ doğuyor 😊

Ben bugün rüyamda kızım oldugunu gördüm saçları siyahtı teni bembeyaz ve işin komiği normal doğum yapıyodum🤣🤣 ben simdiden sezaryen diyen insanım😂

Ben bugün rüyamda kızım oldugunu gördüm saçları siyahtı teni bembeyaz ve işin komiği normal doğum yapıyodum🤣🤣 ben simdiden sezaryen diyen insanım😂
Ayyyy rüya demişken, rüyamda doğum vakti gelmiş ama bebek 7 kiloymuş. Doktorlar nası çıkaracaz diye tartışıyorlardu. Totom açıkta kalmış sanırım 😂

X