2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar toksoplazma rebella vs tahlillerini yaptırdınız mı?
Ben sağlık ocağına ne zaman kayıt yaptırayım diye sormaya gittiğimde aç karna gel testlerini yapalım demişlerdi,daha kalp atışı kese görmedik ama yinede yapıldı sata göre 5+3 te,kısmetse kese için yarın gidicem

Kasık ağrısından bahşedilmiş sanırım,ilk hamileliğimde kalp atışı için gittiğimde doktora sormuştum eğer kabız değilsen çok normal,kabizsan tuvalete çıkamadığın için sancı yapıyordur demişti. Kabızlık durumunuz varsa doktora mutlaka danışın. 5.hafta içinde sürekli olmuştu ama şuan ara ara oluyor o da maalesef kabızlık durumundan bende

2 gündür kabızlığım geçti ama baya kanama da yaptı hatta başta önden sandım korkuttu beni. Ama kabızken de şimdi de aynı sancılar oluyor. Fark etmedi pek

Bende de dün akşam oldu sabah biraz vardı ama şuan azaldı herşeyden korkuyorum bir arkadaşımın 3 ay boyunca hep ağrıdı şimdi ise 3. Ayında daha çok ağrıyormuş
Bende de oluyor canım ara ara kasık ağrısı çok yüksek şiddetli değil ama yine de var 3. Ayda rahim büyüdüğü için en çok o zamanlarda oluyor

Çatlak kremi deyince 2 marka var kuzum bunlardan birini tercih edebilirsin

Eklentiler

• 7947D3E5-8C7E-4103-9A6E-76B913E17956.png
    328,3 KB · Görüntüleme: 39
  • CFD116E6-76A2-47F0-B2D9-A22703A56936.png
    153,3 KB · Görüntüleme: 36
Ince belimde karnimin orta kisminda ve kasiklarimda agriyla uyandim.
Bel agrisi haric hepsi geçti.
Biraz endiselendim ama cok sukur iyiyim.
Bel agrisi da gecerse rahatlayacagim.

2 gündür kabızlığım geçti ama baya kanama da yaptı hatta başta önden sandım korkuttu beni. Ama kabızken de şimdi de aynı sancılar oluyor. Fark etmedi pek
Anladım canım geçmiş olsun, başlarda normal sanırım kızımda kabızlık harici var mıydı hatırlamıyorum ama diğer topiklerde de görüyorum normalmiş

Sorun olur mu bilmiyorum ki Marka ismi versek bir sey olmaz heralde
Hiçbir şey olmaz canım verebilirsin marka ismi sıkıntı olmuyor
Yaaa tesekkurler. Lieracı ben seneler evvel ablam için kaydetmistim. O zamanlar bu kadar pahalı değildi. Ne olmuş fiyatına boylee
Aynen canım ya aşırı pahalı bio oil biraz daha uygun 2li satılıyor filan bütçene göre alırsın artık ama dediğin gibi karnın çıkmadan başla kullanmaya ki işe yarasın

"Bio oil naturali"araştırıyordum bende şu icerikleri icin. Aralarında en doğal içerik onunmus.

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah bu sefer her şey yolunda gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…