2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Gözün aydın canım maşaAllah.

Ya valla ne zor bu işler, akşama kadar sancı gibi girdi durdu ağrı. İyiyim sanırım kan filan olmadı çok şükür.

Çok geçmiş olsun canım, Allah korusun.

Aramıza hoş geldin canım. Bebişin hayırlı olsun. Bende Balıkesir Burhaniye'denim. Sen neredensin?
Hoşbulduk. Merkez ben :) Burhaniye kadar güzel değil 🥲🥲

Kızlar bugün 5+0 oldum ama bugün bel ağrım başladı hafif da kasık kasılmaları çok korkuyorum bir kez kimyasal geçirdim beta değerim binlerce ulaştı ama bel ağrısı ve kasık kasılmalarım var sizde durumlar nasıl
Günaydın ben 4+6 dayım. Yumurtlama sonrasında başlayana bel ağrım vardı hala devam diyor hatta bazen dayanamayacak kadar ağrıyor. Doktor normal dedi. Özellikle adet döngüsünün denk geldiği tarihlerde kasık ağrısı adet belirtileri vs normal

Günaydın ben 4+6 dayım. Yumurtlama sonrasında başlayana bel ağrım vardı hala devam diyor hatta bazen dayanamayacak kadar ağrıyor. Doktor normal dedi. Özellikle adet döngüsünün denk geldiği tarihlerde kasık ağrısı adet belirtileri vs normal
Ayy canım içimi rahatlattın benim doktor kontrolüm salı günü doktoruma da sürekli mesaj atıyorum adamı bıktırdım diye dedim salı günü sorayım artık az kaldı diye bende bugüne kadar hiç biri yoktu bugün başladı bel ağrısı hafif kasık ağrısı karnımda gaz sıkışması var gibi

Günaydın. Bende de çok kasık ağrısı vardı geçti. Dün akşamdan beri göbek deliğimin çevresinde ağrı var. Hareket edince oluyor. Bu nedir anlamadım.
Benimde gobek deligimin etrafi sizliyorduu 2 gundur ama gectii 😅 oda bebekle alakali diye duymustum bikeree ama tam ne oldugunu bilmiyorum 😅

Kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan car mı? Benim son adet tarihime göre bebek 6+5 görünüyor şuan ama dün yaptırdığım beta 550 civarı bu haftaya göre beta çok düşük olması acaba bebeğin haftasına göre geriden gelme muhabbetimi yoksa bende pco olduğu için düzensiz yumurtlama adet vs ile alakalı mı 😔
Canım hiç farketmez. Kızıma hamileyken 1. Ayda değerim 354 idi. Bu gebeliğimde 1200 lerde (en iyi ihtimal 2 gün önce 527 idi.)

Yani beta HCG senin hormonun ne kadar arttığı önemli değer değil

Eveet benim de hepinize bir sorum var. Yanlışlıkla az önce yanlış bir başlığın altına yazmışım. Silemedim de🤦🏼‍♀️ Neyse bildiğimiz üzere catlak kremini göbek belirginlesmeden kullanmaya başlamak gerekiyor. 🤰🏼Yani şu sıralar buldum aldim derken tam zamanı. Duyduğunuz/daha önce kullandığınız temiz içerikli catlak kremi/yağı var mı?🌸
Canım benim trendyolda beğenilerde tuttuğum öneriler vardı. Daha önce hamile olanların önerdikleri. Hem göbek çatlağı hem göğüs ucu için. Burada ekran görüntüsü paylaşmak sorun olur mu acaba? Paylaşayım mı?

X