2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Yok canım ya ölçülmedi ya da ölçtüyse de haberim yok hiçbir şey demedi bu sefer zaten sürekli ölçtüreceğim gerekirse artık serklaj yapılacak
Aynen dikiş atılıyor. Enfeksiyonda kana karışması gerekiyor erken doğum için. Serviks kısalığı çok var ama evet. 10. Haftada bakılıyor ilk bu sefer daha bilinçliyiz.

Aynen dikiş atılıyor. Enfeksiyonda kana karışması gerekiyor erken doğum için. Serviks kısalığı çok var ama evet. 10. Haftada bakılıyor ilk bu sefer daha bilinçliyiz.
Kuzenimin çalıştığı hastanede doğumu yapmıştım o bebek olması gereken haftadan daha geride gözüküyor enfeksiyon olma ihtimali de yüksek demişti hem enfeksiyona hem servikse bakılarak dediğin gibi canım bilinçli gideceğiz bazen de şey diyorum 9 haftaya kadar fark etmediğim için hamile olduğumu ne folik asit kullandım ne yediğime dikkat ettim günde 1 paket sigara içtim bilmediğim için başka bir şey çıkacaktı belki de şimdi çok çok daha dikkatli olacağız ve bebeklerimizi kucağımıza alacağız

Ben kızım için hep acaba karnımda mi birşey oldu diye düşünürken bana Aryanın doktoru sağlıksız bebek 30. Haftaya kadar gelemez gelse bile artık bu teknolojide anlaşılır demişti.
Bilemeyiz belki de sağlıksız gebelikti senin. Gelmiş geçmiş olsun.

Nasıl bi enfeksiyondan bahsediyoruz mesela çok bilgisizim de saçma bi soru sorduysam kusura bakmayın:) vajinal enfeksiyon gibi mi

Öyle tabi canım ben de Aryamı kaybedeli tam 1 sene oldu şimdi onu kaybettiğim ay tekrar bebek heyecanı yaşıyorum her şerde blr hayır vardır deyip önümüze bakacağız

Öyle tabi canım ben de Aryamı kaybedeli tam 1 sene oldu şimdi onu kaybettiğim ay tekrar bebek heyecanı yaşıyorum her şerde blr hayır vardır deyip önümüze bakacağız
Senin de mi arya idi . Biliyor musun yarın benim kızımın d.günü. 1 yıl 10 gün sonra vefat ettiği için de 27 Nisan ölüm yıldönümü. Bu kadar benzer.

Gözün aydın canım maşaAllah.
Ya valla ne zor bu işler, akşama kadar sancı gibi girdi durdu ağrı. İyiyim sanırım kan filan olmadı çok şükür.
Çok geçmiş olsun canım, Allah korusun.
Aramıza hoş geldin canım. Bebişin hayırlı olsun. Bende Balıkesir Burhaniye'denim. Sen neredensin?

Senin de mi arya idi . Biliyor musun yarın benim kızımın d.günü. 1 yıl 10 gün sonra vefat ettiği için de 27 Nisan ölüm yıldönümü. Bu kadar benzer.
Evet canım Aryam vardı Nasıl bir tesadüf gerçekten sana hediye yollamış kardeşini inşallah sağlıkla kucağına alacaksın bağrına basacaksın bebeğini

Kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan car mı? Benim son adet tarihime göre bebek 6+5 görünüyor şuan ama dün yaptırdığım beta 550 civarı bu haftaya göre beta çok düşük olması acaba bebeğin haftasına göre geriden gelme muhabbetimi yoksa bende pco olduğu için düzensiz yumurtlama adet vs ile alakalı mı

Eveet benim de hepinize bir sorum var. Yanlışlıkla az önce yanlış bir başlığın altına yazmışım. Silemedim de Neyse bildiğimiz üzere catlak kremini göbek belirginlesmeden kullanmaya başlamak gerekiyor. Yani şu sıralar buldum aldim derken tam zamanı. Duyduğunuz/daha önce kullandığınız temiz içerikli catlak kremi/yağı var mı?

6+5 ise karından görünmesi lazım diye biliyorum, doktora görünürseniz içiniz rahat eder bence

Evet ama değer 1500 olmalıymış sanırım ben Allah nasip ederse o değerleri sonraki kan testinde görebilirim
Her bünye değişkenlik gösteriyor. Beni de doktor korkuttu yeterli artmamış falan diye ama içim rahat benim, haftaya cuma tekrar gideceğim. Umarım sonraki kan testinde beklediğiniz değerden çok daha iyisini görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…