2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hoşbulduk. Merkez ben :) Burhaniye kadar güzel değil

Günaydın ben 4+6 dayım. Yumurtlama sonrasında başlayana bel ağrım vardı hala devam diyor hatta bazen dayanamayacak kadar ağrıyor. Doktor normal dedi. Özellikle adet döngüsünün denk geldiği tarihlerde kasık ağrısı adet belirtileri vs normal

Ayy canım içimi rahatlattın benim doktor kontrolüm salı günü doktoruma da sürekli mesaj atıyorum adamı bıktırdım diye dedim salı günü sorayım artık az kaldı diye bende bugüne kadar hiç biri yoktu bugün başladı bel ağrısı hafif kasık ağrısı karnımda gaz sıkışması var gibi

Günaydın. Bende de çok kasık ağrısı vardı geçti. Dün akşamdan beri göbek deliğimin çevresinde ağrı var. Hareket edince oluyor. Bu nedir anlamadım.
Benimde gobek deligimin etrafi sizliyorduu 2 gundur ama gectii oda bebekle alakali diye duymustum bikeree ama tam ne oldugunu bilmiyorum

Canım hiç farketmez. Kızıma hamileyken 1. Ayda değerim 354 idi. Bu gebeliğimde 1200 lerde (en iyi ihtimal 2 gün önce 527 idi.)

Yani beta HCG senin hormonun ne kadar arttığı önemli değer değil

Canım benim trendyolda beğenilerde tuttuğum öneriler vardı. Daha önce hamile olanların önerdikleri. Hem göbek çatlağı hem göğüs ucu için. Burada ekran görüntüsü paylaşmak sorun olur mu acaba? Paylaşayım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…