2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Görünür bence 6 haftayı geçmemiş henüz geçince daha rahat görünüyor. Sen içini ferah tut beta artışı da çok önemli. Benimki 6 haftalık ama 2mm mesela çok çok küçük. Birkaç güne daha da büyüyünce görünür inşallah annesi

Sağol canım inşallah. 12. Haftayı bir gorsek rahatlayacagim biraz veya en azından 10 hafta. Genelde düşükler 6-9hafta arası oluyor duyduğum etraftan. 10 haftadan sonra pek duymadım. Gerçi sonra da cinsiyet merakınız başlayacak onu bekleyecegiz 4 gözle

Çok doğru diyosun heycanlar bitmiyo ama olsun güzel heyecanlar tabi
Sağol canım çok teşekkür ederim Allah hepimizin bebislerini korusun inşallah sağlıkla kucağına alsın herkes
Amiiiin kuzum

Benim doktor iyice yakınlaştırdi ultrasonu ilkten keseyi gördüm ben tam bebeği secemedim tabi küçük zaten sonra göründü. Hareket de ediyor minnacık böyle inanamıyosun kalbinin attığını bile gördük. Keseyi de olcturdum 17mm kesesi varmış. Doktora her şeyi sor canım boyunu kesesini ölçün de

İnşallah anım betaya göre görünmemesi çok tuhaf geldi iki kattan fazla artıyor 8340 dı bu gün göremedi net keseyi

Soracağımda göremiyor net ki çok küçük bu betaya göre dedi bende dedim pazartesi 8340 da bile bilmiyorum salı gidicem ay stres oldum

İnşallah anım betaya göre görünmemesi çok tuhaf geldi iki kattan fazla artıyor 8340 dı bu gün göremedi net keseyi
Canım ayıptır sorması kilon nasıl bazen yağ tabakası olunca da zor görünüyormuş. Vajinal bakarsa daha rahat görünür ama zaten telaş edeceğin bir hafta değil görünmemesi de normal bence yeni yeni büyüyor

Kilom çok o da olabilir karnım davul gibi zaten kiloda var biraz canım geçen sene ben Polip ameliyatı oldum Laparoskopi ve histereskopi aynı anda şişim bile tam inmedi karnımdan üstüne aşılama oldum iğneler falan davul gibi oldum canım yürüyorum o kadar söylemesi ayıp gastrit var bi de aşırı gaz oluyor hatta şimdi bile yemekte bişey yiyemedim şişkinlikten gazdan

Belki birkac gün geriden geliyordur geç yumurtlama vs olabilir. Yumurtlama tarihini biliyor musun?
Canım benimki biraz geç çatlatıldu yumurtalar aşılama oldum ama 13 gün 75 ml vurundum geç büyüttü doktor zaten adetlerinin de günü uzamıştı 32 gün 30 günde oluyordum amh çok azaldı benim ama çok şükür güzel gelişti

Ay canım çok geçmiş olsun dikkat kendine bu haftaları sağ Salim atlatsaydık

Ben geçen hamileliğimde 9. Hafta fark etmiştim ve dediğin gibi 12. Haftayı çabucak bitirince tabi içim çok rahat etmişti ama işte sonra 21. Haftada kaybım oldu o da enfeksiyon veya rahim ağzı yetmezliği olabilir dediler belli de değil benim hamilelikte stresim hiç bitmez herhalde ancak 30lu haftalara gelebilirsem biraz rahatlarım
2li test cinsiyet detaylı ultrason bitmez bekleyeceklerimiz ama önemli olan ilk 10 hafta inşallah güzelce atlatıp kucağımıza alacağız

Rahim ağzını ölçmediler mi hiç? 10. haftadan sonra ölçtür muhakkak bazı doktorlar önemsemiyor. Bazıları da atlamıyor hiç. Yetmezlik öyle bir anda olmuyor. Başından beri oluyor genelde.

31
Samsun
23.03.2022
26.12.2022
Şiddetli kasık ağrısı, kramp, bel ağrısı

Merhaba,
37
Balikesir
12 mart
17 aralik
Bas donmesi

Rahim ağzını ölçmediler mi hiç? 10. haftadan sonra ölçtür muhakkak bazı doktorlar önemsemiyor. Bazıları da atlamıyor hiç. Yetmezlik öyle bir anda olmuyor. Başından beri oluyor genelde.
Yok canım ya ölçülmedi ya da ölçtüyse de haberim yok hiçbir şey demedi bu sefer zaten sürekli ölçtüreceğim gerekirse artık serklaj yapılacak

BETA pek önemli degil canım aynen guzel artı olması önemli saglıklı olsunlarda tek cift farketmiyor sen kalp atısını dinledin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…