2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnşallah canım ya bu gün bende kese çok küçük varla yok arası değerim çok 8340 ama karından baktı pazartesi bakalım daha görünmezse diye korkuyorum şimdi sen bana umut oldun canım inşallah benimki de öyle olur

Normalde ara ara ağrıyor benim de. Bu tetikledi gerçekten. Uzanıyorum bugün korktum açıkcası.
Korkma banada oluyor misal çok iş yaptım yordum bir ağrı sanki adet olucam gibi geliyor yatıyorum geçiyor dün misafirliğe yemekte vurdum çaktırmadan ama çok ağrı oldu sonra geçti yani normal rahim geriliyor sanırım hatta tuvalete gidiyom birşey oldu sanıyorum ama yok birşey olmaz yani hatta bı tanıdığım çocuğu istemiyordu dolaplardan atlamış çocuk düşsün diye Sapa sağlam çocuk

Canım küçük de olsa kese görünmüş. Kaç haftalık şu an seninki? Biraz bekleyip tekrar git kalbini de duyarsın inşallah gidince

Kizlar korkmayın ben 10 gün önce küçük bir kaza geçirdim anneme söylemeye eve gitmiştim aynı şehirde değiliz orda otobüse bindim, sağ en arkada oturuyordum arabanın biri tam sağ en arkaya çarptı baya sarsıldım gözlüğüm vardı çat diye yere düştü falan korktum bir şey olacak diye. Ama hiçbir şey olmadı çok şükür. Anladım ki kolay kolay bir şey olmuyor sağlam tutunan bebeğe

Evet izliyorum bir süre dikkat edeceğim odasına sokmamaya çalışacağım ama sonra alışırlar kesin inmezler zaten girerlerse odaya
Bize yeni yatak almış annemiz derler kapı çalıyo hepimizden önce koşuyolar sanki onlara kargo geldi misafir geldi
Öldürmeyen Allah öldürmüyo cidden burda kadere inanıyorum yaşayacağı varsa tutunuyo

Çok geçmiş olsun canımm verilmiş sadakan varmış Rabbim seni ve bebeğini korusun inşaAllah

Canım küçük de olsa kese görünmüş. Kaç haftalık şu an seninki? Biraz bekleyip tekrar git kalbini de duyarsın inşallah gidince
5+6 günlük ama beta yüksek kese hala tam gözükmedi acaba senin gibi bende görebilirmiyim pazartesi salı tekrar gel dedi canım kesin görünmesi lazım dedi çünkü beta 2 kattan fazla artıyor sürekli benim ama kese oluşamıyor tam

Çok geçmiş olsun canım ama dediğin doğru tutunan bebeğe bir şeycik olmuyor ama nasibi yoksa sen ne kadar dikkat etsen de olmuyor o yüzden senin bebişin annesine sıkı sıkı tutunduğu için hiçbir şeycik olmaz

Benim 10.gün değerim 351di 12.gün 728di ben de acaba mı ikiz diye düşündüm. Tek dondurulmuş embriyo konuldu ama bölünme olma olasıgı geldi aklıma ama kesede bir kese göründü. Sanırım beta değeri pek kriter değil

Tebrikler sağlıkla kucağına al

Ben Anadolu yakasındayım canım ama Pendik tarafları sen hangi ilçeleri düşünüyorsun
Küçükyalıdayım bende. Kozyatağında centrala gidiyorum şuanda. Bu ikinci doktorum:) bir kez gittim. Salı ikinciye gidicem bakalım ama başka doktor arayışına giricekmişim gibi geliyo

Hiç umutsuzluğa kapılma canım inşallah bir sonraki gidişinde bebisi de göreceksin. Karından bakınca küçük görmesi normal aslında ben gecen sefer gittiğimde kese için vajinal muayene yapmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…