2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok geçmiş olsun. Biz de aynı durumdaydık şükür yeni yeni atlattık sayılır. Önce diş zannetti doktor biz de aynı şekilde ama değilmiş. Zaten ek gıdayla aramız yoktu, hepten yok oldu artık:)
Gecmis olsun bizde basta diş sandik ates düstu bizimde ama inanilmaz mizmiz ve huysuz insallah böyle kalmaz sacini basini yoluyo sinirden

Bende aynı şeyi düşündüm, benim de aşırı ağrım olmuştu , hatta ağlıyodum ilk günler, acaba bununla alakası varmı ki ben olduğunu düşünüyorum
Neden oluyormuş peki bu kas yırtılması acaba
Göbeğim sezeryan yarasının üstüne sarktı resmen çok çirkin bir görüntü oluştu

Gecmis olsun bizde basta diş sandik ates düstu bizimde ama inanilmaz mizmiz ve huysuz insallah böyle kalmaz sacini basini yoluyo sinirden
Kızlae sanırım bebeklerimiz atak haftasında
28 gün sürüyormuş ve biz daha 4.günündeyiz
Doğması gereken tarihe göre bakın sizde bu tablodan
Ayrıca bu siteden hesaplama yapıldığında da hemen çıkıyor

Eklentiler

• 001BF3FA-B94C-4202-A53E-B388C97B5567.png
    93,2 KB · Görüntüleme: 123
Kızlar hamilelik ve doğuma bağlı üst karın kasında yırtılma ayrılma olan var mı. Bana tanı yeni kondu
Geçmiş olsun canım.
Aslan'ın pipide içine kaçık, yaşıtlarına göre tombik çok sünnet doktoru sürekli kenarlardan bastırın kilodan dedi. Çocuk doktoru ise 12 yaşa kadar düzelmezse müdahale gerekir dedi. Bekleyip göreceğiz. Sabahları daha çıkık oluyor.
Merhaba arkadaslad 2gundur doktorlardayiz hep dün gece yarisi 40 derece atesle uyandi kusma titreme hemen fitil verdik zar zor düstu sabah yine yükseldi viral enfeksiyon dedi doktor ates cok zormus cok korktum
Çok geçmiş olsun canım. Aslan'da bir anda ateşlendi çarşamba gecesi 2 kez yıkadık şurup verdik sabaha kadar düşmedi ateş. Doktora götürdük boğaz enfeksiyonu dedi ilaç vermedi. Daha beter oldu çocuk inliyordu uyku uyuyamadı. Başka doktora götürdük ateş hala sürdüğü için antibiyotik verdi. Çok şükür ilaçlar etkisini gösterdi bugün daha iyi çok şükür. Bizde yaz günü neden oldu şaşırdık. 1 hafta içinde 2 diş çıkardı bende enfeksiyon vardı burun akıntım. Hangisi sebep oldu bilmiyoruz. Evde camlarda açık tabi. Ama çok zormuş hastalık. Çok dikkat etmek gerekiyor yavrucuklar mahvoluyor.

Benim göbeğinde o şekilde sarktı ilk zamanlar acıdan korsede takamadim Bende alakası olduğunu düşünüyorum. Ameliyathaneden geldiğimde beni yatağa geçirirken çok ağrım var diye feryat ettim hemşireye çok şaşırmıştı nasıl bu kadar çabuk ağrıların başlayabilir diye. Doktor içimde bir şey unuttu galiba diyordum karnımın içi gümbür gümbürdü sanki organların yer değiştiryordu. Nedenini bilmiyorum çözüm olarak da bazı egzersizleri var ama vaktim yok ki onlari düzenli hergun yapmaya

Sizede cok gecmis olsun bizim ates gecti ama huysuzluk devam ediyor dün gece nerdeyse hic uyumadik biyerleri agriyor galiba antibiyotigi 1 gun kullandik biraktik biz beyaz kan hucreleri dusukmus antibiyotik kullanamaz dahada duser dedi doktor biran once gecmesini bekliyorim allah tum bebisleri korusun hic biri hasta olmasin

Canım geçmiş olsun
Biz de tatil dönüşü hasta olmuştuk eşimle
Sonra oğluma geçti
O da 2-3 gün çok zor geçirdi
İştahsız
Ateşli ve çok huysuzdu
Vitma marka karamüver özü önerdi bir yakınım,hemen aldım ve iki günde toparladı, hatta öksürüğünü 1 günde kesti diyebilirim
Mutlaka alın deneyin kızlar sizde P Pati92
Bende aynı durumdaydım canım
Hatta sezeryan olan arkadaşlarım çok şaşırıyordu biz hemen ayaklandık diye
Umarım zamanla geçen bişeydir
Bende kontrole gidip iyce baktıracağım varmı yokmu ne yapılabilir diye

Çok teşekkür ederim

Kızlar bebeğini denixe sokanlar burda mı. Ben çok çekiniyorum ürküyorum soğuk mu gelir hasya mı olur vs diye bana tecrübelerinizi anlatır mısınız
Bi soktuk canım , ege tarafına gitmiştik, kısa süreli soktuk ama hep , hasta olmaz merak etme annesi, hemen çıkarıp üstündekileri değişirsin güzelce kurularsın hiçbişey olmaz

Kızlar bir kaç gündür bebeğim 3 uyku yerine 2 uyku yapmaya başladı, yani son şekerleme uykusunu uyumamak için çılgınca ağlıyor, halbuki gözleri kıpkırmızı uyku akıyor ama çok direniyor uyumuyor bende zorlamıyorum kaldırıyorum, ve işte olay orada başlıyor mızır mızır vakit de geçiremiyor akşam uykusuna kadar zar zor oyalıyoruz mahvoluyoruz eşimle
Sizlerde durum nasıl

Bende 1 ay önce Ege’de soktum 2 kere.Sudan çekinmiyorum da rüzgar çoktu.çıkınca üşürse diye endişelendim rüzgardan.suyu çok sevdi hiç çıkmak istemedi.bişey de olmadı.yarın da Akdeniz’e gideceğiz 10 gün.orda da hergün sokmayı planlıyorum

Kızlar bebeğini denixe sokanlar burda mı. Ben çok çekiniyorum ürküyorum soğuk mu gelir hasya mı olur vs diye bana tecrübelerinizi anlatır mıs3
3 aylık olduğundan beri sokuyorum ben denize ,bir sorun yaşamadık .

Eklentiler

• 1000061180.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 86
Bi soktuk canım , ege tarafına gitmiştik, kısa süreli soktuk ama hep , hasta olmaz merak etme annesi, hemen çıkarıp üstündekileri değişirsin güzelce kurularsın hiçbişey olmaz

Biz Göcek’te teknede sürekli soktuk, diğer cocuklarımı da bebekken hep soktum denize

3 aylık olduğundan beri sokuyorum ben denize ,bir sorun yaşamadık .
Maşallah bebişlere çok teşekkür ederim

Kızlar bebeğini denixe sokanlar burda mı. Ben çok çekiniyorum ürküyorum soğuk mu gelir hasya mı olur vs diye bana tecrübelerinizi anlatır mısınız
Bende soktum canım Antalya da 5 ten sonra hem deniz ısınmış oldu hemde güneşin yakıcılığı geçmişti. Kısa süreli yarım saat anca durmuştur. Başını sokmadim sadece vücudunu. Çıkınca da güneşte beklemis ısınmış suyla yıkadım hiç bir şey olmadı

O yapışıklığınelıne vazelın alıp sürekli aç canım. Tamamen yapıstıysa ilk doktor açsın, sen kıyamaz yapamazsın sonrasında süreklı aç. Bizim ılknyapısıklıgı açmak zordu süeeklı ağladı.
Temmuz'un başıında buz gibi suyuyla Saroz Körfezi'nde soktum hem de . Cidden çok soğuktu bi bile girerken titredim ama şükür hiçbir şey olmadı suyu çok sevdi. Şimdi tüm denizler daha sıcaktır. Bence rahatlıkla gırebılır

Kızlar bebeğimin kafasında bir minik alanda saçı yok
Önceden böyle değildi
Saçkıran yazıyor netten baktığımda
Doktoruna yolladım bölgesel olabilir dedi geçiştirdi gibi
Ne yapabilirim kızlar yaa varmı öneriniz tecrübeli anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…