2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Gündüzleri biraz daha iyi ama geceleri kafasina göre takılıyor bazen uyumuyo bazen uyuyo bazen sık sik uyaniyo bi duzeni yok ama alistim zaten gunde 4 saatten fazla uyursam bünye kaldirmiyo bu defa ama dediğin gibi artik daha zevkli hale geldi sana tepki vermesi felan cok tatlisumudum 1 yastan sonra duzelecegine dair var amin inşallah diyorum tabiiisut diyetindeydm yavastan o bitti gibi bakalim sira gökdeniz reiste Bir_Kucuk_Mars

Nasılsınız kızlar
Güzel haftasonları olsun hepimize
Canım L Lalettayinn nereye gitti acaba üyeliğini pasifleştirmiş
Neler yapıyosunuz kızlar
Bu sıcaklarda resmen eziyet çekiyorız biz ev de çok sıcak
Benim bebiş hala sırt üstünden yüz üstüne dönmeyi yapmıyor çıldiricem kızlar
Gidip gelip onu çevirmekten daha çok terliyorum
Öğretmek için canla başla çalışıyoruz eşimle ama beyefendi kendini hiç üzmüyor nasılsa ağlar biz de çeviririz
Babıldama da başlamadı
Beklemekten bi hal olduk
Keyfine düşkün bakalım bi anda atağa geçer inşallah

Pınar labneler var küçük küçük otellerdeki kutu peynirler gibi.onlardan.lor da dedi ama vermedim henüz
Teşekkür ederim canım
Bende internetten üreten annelerden alacaktım ama yine bitmiş stok
Gerek yok belki de
Çünkü osman gönülal hoca illaki sıfır tuz kullanmak zorunda değilsiniz diyordu videosunda
Bende alayım pınardan

Bizimki de aynı durumda hiç diş çıakrmaya niyeti yok aıkıntıları aylar önceden başladı doktor erken çıkaracak diyodu
Biz de aynu durumdayız canım
4.aydan beri salyalar son gaz devam ediyor ama görünen birşey yok
Mızmızlık hat safada

Canım ben de her mizikligi dış sanıyordum ama dış sıkıntısı sadece 2.3 gün sürermiş:/ yani bizim bebelerin kendi mızıkçılıgi o ha bi de atak olabilir :))

Canım ben de her mizikligi dış sanıyordum ama dış sıkıntısı sadece 2.3 gün sürermiş:/ yani bizim bebelerin kendi mızıkçılıgi o ha bi de atak olabilir :))
Yaa diyorsunki huyamanııın a dostlar yandık desenize bakıyorum atak dönemini geçmişiz sözde ama inşallah ataktır aminnn

Kızlar dün sınav vardı. Sabahtan akşama yoktum. Oğuzu görümceye buraktım. Çocuk şimdi emzik emmiyor. Emziği çok karşı birisi. İnşallah çocuğu emzik'ten tiksindirecek bir şey yapmamıştır

Benim bu desteksiz oturma konusunda kafam karisik. Kendi ellerinden destek alarak oturmasi hala destekli oturma oluyo di mi? Benimki birkac dakika kendi kendine oturuyor genelde tek elini yere koyarak ama sonra oyuncaga falan uzanirken devriliyor. Desteksiz oturmadan kasit tam olarak nedir bileniniz var mi

Devrilmeden oturabilmesi demek sağında solunda önünde arkasında yastık vs olmayacak. Dümdük oturacak öne uzanıp geri doğrulabilecek falan

Atak hesaplamadan hesapladım evet atak haftasındaymışızdoğması gereken tarihe göre hesaplayın diyordu öyle yaptım
10 günümüz varmış ya sabır

Selam kızlar kasım 21 doğumlu kızım oturuyor , koltık kenarına bırakınca desteksiz duruyor. Sırttan gönüle dönüyor ama emekleme yok daha. Sıcaktan eziyet cekiyoruz gece sürekli terliyor üstünü değiştiriyorum…. Nimerix aşısı yaptıran var mı

Bu arada benim kız bir haftadır babaaaa baba baba bababa baba diyip duruyo alınıyorum valla aramızda yatıyor bazen sabaha karşı alıyorum beşikten .. sabah uyandı babasına döndü baba dedi bana döndü meme dedi

Biz yaptirdik canim 5.ayda ilk dozunu

Ben haşlama et didikleyip yediriyorum. Balık yedirdim. Organik tavuk aldım, eşim parçalarsa tavuk deneteceğim haftaya.Kesilmiş sütten peynir yapmıştım dün, sabah onunla ve yumurta sarısıyla omlet yaptım. Normalde her sabah 1 haşlanmış yumurta sarısı, 1 tatlı kaşığı labne, 1 çay kaşığı zeytin ezmesi veriyorum. Tuz konusunda bize doktor biraz tuz katabilirsiniz yemeklerine demişti. O yüzden baştan beri sıfır tuz şeklinde düşünmedim. Az da olsa tuz ekliyorum yemeklerine. Makarna denettim, et suyu çorbalarına pirinç ekledim, mevsimi diye enginar yaptıkça yediriyorum. Açıkçası sebzelerde 3 gün denetme falan yapmadım. Meyve süzgeci ile kiraz, elma, muz, erik, kavun, şeftali ne gelirse yediriyorum. Önümüzdeki ay artık herşeyi yer diye düşünüyorum. Bu da dişsiz hali üstelik Yalnız ben baştan beri hiç püre yapmadım. Hep çatalla ezdim. Bence çok faydası oldu çenesi güçlendi.
Valla ben de oğlum yan bile dönmüyor diyordum, bir coştu tam coştu. Eskiden ne güzel bizim yatağın üzerine bırakabiliyordum. Şimdi iki takla üst üste atıp hemen kenarlara ulaşıyor. Ayrıca yerde zaman geçirince tam emekleme diyemesem de ellerini kullanarak her yere sürünmeyi öğrendi bir anda. Her şey bir haftada değişti diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…