2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim dökülüyor, şampuan ve vitamin aldım sanki azda olsa azaldı gibi.

Eklentiler

• Screenshot_20230225_191020_trendyol.com.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20230225_191001_trendyol.com.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 47

Hic olmadim ben daha 4ay 7günluk oglum

Ben iki kere oldum ama ikinci bir hafta geç oldu düzene oturur herhalde zamanla o bir hafta on gün çok korktum ama biz de salı günü 4 aylık olcaZ nasip olursa

Bende hiç olmadım 1 sene olmayanlar varmış
Adet olacak gibi ağrılarınız oluyor mu peki?

Bizde de bugun çıktı hemen antibiyotik tedavisine başladık memeyi 7 saate kadar içmedi gündüz vakti bide çok acıkmadan cok uykusu yoksa asla durduk yere çekmiyordu memeyi bugun ağlama krizide eklenince dr a gitti covid falan testi kan testi bi ton sey yapıldı kanında enfeksiyon cıktı idrar yolu enfeksiyonu kana karışmış inş bizimde ilerlemeden biter katıla katıla ağlıyor yavrum

Üzülme canım antibiyotikler işe yarıyor ve geçiyor. Ben üzüldüm sütüm aşırı azaldı ve mamaya yönelince biberona alıştı. Beni kimse uyarmadı. Ben seni uyarayım. Uykuda bile olsa memeyi zorla biberon yerine başka bir şeyle ver mama vereceksende. Ama üzülme sakın. Ve bol bol suyunu iç. Bebekler çok güçlü oğlum 1 haftada kilo aldı ve enfeksiyonu geçti. Küçücük bebeğe yapılan tedavi üzüyor insanı ama çok şükür ki tedavisi var öyle düşün. Rabbim şifa versin inşallah.

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim Allah bebeklerimizi korusun sütüm baya azaldı gibi bugün inş psikolojiktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…