2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Yani kilo başi 1damla kullaniyorsunuz oglum 5800 benim ozaman 6 damla kullanayim ben

Yaaa bende doktora gideyim ama hangi bölüme falan diye düşünerek erteliyodum. Böyle ayaktayken bir şeyim yok ama ilk kalkma anı çok zor böyle beş altı saniye babanne gibi yürüyorum toparlanamiyorum

Yaaa bende doktora gideyim ama hangi bölüme falan diye düşünerek erteliyodum. Böyle ayaktayken bir şeyim yok ama ilk kalkma anı çok zor böyle beş altı saniye babanne gibi yürüyorum toparlanamiyorum
Ben kilodan oluyor sanıyordum bacaklarım çok güçsüzeşti merdiven çıkarken flan çok zorlanıyorum bende

Kızlar bu bebeklere yeni bir güncelleme mi geldi yoksa bizim kızda mi var bişey uyumuyor resmen çocuk gündüz neredeyse hiç uyumuyor,yarım saat şekerleme onda da yani zaten yarım saat uyutmaya çalıştıktan sonra gündüz derin uykusu hiç yok , gece bir kaç saat uyurdu son günlerde o da gitti 2 saatte bir kalkar oldu

Süt kadehini yarın denetiyim inşallah olur , olursa çok duamı alırsın hem yorucu hem de ofis dışındaki her işi 2 saat olmadan halletmem gerekiyor işler aksıyor
Biraz aksaklık olur toparlanır zamanla stres yapma hiç Buda senin için uyum süreci sonuçta insanın aklı hep evde bebekte oluyo bedenen varız yavrudan uzakta her ortamda

Allahın izniyle bir şey çıkmaz, sen gönlünü ferah tut canım
Ben kilodan oluyor sanıyordum bacaklarım çok güçsüzeşti merdiven çıkarken flan çok zorlanıyorum bende
Amanın bende böyle oluyordum ve cidden kilodan sanıyordum. Aydınlandım resmen
Aramıza hoşgeldin canım 4.ay böyle geçip sonra sağlam uykuya yerini bırakacakmış öyle deyolağğğ

Kızlar sitedeyken sağ alta hesiye göndereceğimiz ürün deneyip görüşlerinizi paylaşır mısınız diye bi bildirim düşüyo bu şekilde yapan oldu mu hiç deneyen vs.

Benim de aşırı dökülüyor kel kalıcam bu gidişle. Multivitamin alıyordum onu da bıraktım. Saldım çayıra mevlam kayıra artık nerem doğru ki saçım olsun

ben elektronik hiç kullanmıyorum bazen manuel..ama genelde serum fizyolojik kullanıyorum. Alıştığı için ona tepki vermiyor.
Benim kızım da dün ağzını şapırdatmaya başladı
Ay sağlıkla devam etsin..

Bebeklerimiz haftada kaç gün yıkıyorsunuz?havalar soğuk ya endişe ediyorum
Gün aşırı yıkıyorum. Yıkamadığım gün de siliyorum..

Kızlar sitedeyken sağ alta hesiye göndereceğimiz ürün deneyip görüşlerinizi paylaşır mısınız diye bi bildirim düşüyo bu şekilde yapan oldu mu hiç deneyen vs.

Ben yaptım canım ürünü kullanıp yorum yapıyorsun sadece galiba Bir tane ürün de gelecek bana

Yaaa inşallah inşallah , oğlum da uyumazdi pek ama en azından günde bir kere bir saat de olsa bı öğle uykusu olurdu, bu kız doğduğundan beri zar zor uyuyo ilk zamanlar gaz ve reflü yüzünden uyumazdi şimdi de yine gaz tam bitmedi ama iyice azaldı uykusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…