2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben koviti böyle geçirmiştim rahatsızlık vermiyorsa boşuna doktora gitme evde ilaçta alma bitki çayı felan yapma bı kaç güne kalmaz biter gider Koku biraz geç yerine geliyor senin için iyi olmuş bulantı yaşamazsın Geçen gün kocama keşke yeniden kovit olsam ne güzel koku alamiyordum midemde bulanmazdi diyordum

Nasılsınız kızlar iyi pazarlar. Ara ara uyku bastırıyor bende
Bende de uyku hali var öglenleri hep uyuyorum ama uyku düzenimden de olabilir çünkü geceleri uyuyamıyorum onun dışında sanki hala hamile değilmişim gibiyim yarın 6hafta dolmuş olcak

Kuzum bulantin için doktor ilaç veriyor diğerlerine çözüm varmıdır bilmiyorum bende 2 gündür bulantı ilacı alıyorum. Sıcak suyu ayaklarının altına koy ısınsın ayaklarıni ne kadar sıcak tutarsan o kadar iyi

Ya aslında ekmek türevi yiyince mide suyunu alıyor ya iyi geliyor ama bana kesinlikle yasak kızımda da olmuştu yiyerek atlatmıştım bunda yiyemediğim için daha kötüyüm. Grissini kemiriyorum o da sınırlı.
İnsülin başlamamk için dikkat etmek zorundayım umarım başaracağım

Gece yatağa girince bir üşüme geliyor bana ya hava da güzel ama bu işte bir terslik var.

Bir de bu gece midem bir tuhaf. Bulanıyor desem değil, ağrıyor desem değil böyle arası bir şey anlamadım
Benimde öyle çorapla yatiyorum 2 haftadır

Al benden de o kadar bulanıyor desem değil bulanmiyor desem değil, birde ağzımda hep bir zeytinyağı tadı nasıl rahatsız ediyor anlatamam

Doktor gebeliğe uygun ilaç veriyor kuzum kendine eziyet etme verdiği vitamin zaten.. O dediklerini yaptım anlık bastırıyor su bile icemedim ben idrarim nasıl yandı mecbur ilaç aldım bugün ilaç bile etki etmiyor sanki garip bişey var

Benimde öyle çorapla yatiyorum 2 haftadır
Üşüyenlere beni de ekleyin. Normalde kollarımı yorgan altına sokamam nefes alamıyorum derim. Eşim de dalga geçer balık mısın sen solungaçlarla mı nefes alıyon diye Şimdi burnuma kadar kapatıyorum. Sabaha karşı da terleşmiş oluyorum. Gece o üşüme nerden geliyor bilmiyorum. Burnumun ucu bile donuyor

Günde 3.5 litre su içiyorum şeker geçmişi olanların genel olarak suya doyamama gibi bir durumu var. Şimdi limonlu su yaptım. Su kaplumbağası doğurcam ben

Evet bugün daha iyim burun akıntısı vs var grip gibi iste geçiyor koku yok hala migdem hiç bulanmiyor ondan saniriim valla ne güzel yemek yiyomhatta dün tavuk haşladım çorbasını yaptım eşim diyor çok fena tavuk koktu onun bile migdesi atmış ben koku almiyom ya gayet rahat pişirdim yedim

Keyfini cikart valla keske bende de koku gitse sabun, parfüm, sıvı deterjan, şampuan kısacası kokulu ne varsa mahvetti beni...Gidip gelip en sevdiğim yerden yakaladi Evde kokulu ne varsa attım ama çamasirlarda yumuşatıcı kokusu, ellerimde sabun kokusu, saçımda şampuan bitmiyorrrrrrrrr bitmiyorrrr

Valla hasta olduğuma sevincem dün kokliyom yumuşatıcı sıfır koku var normalde bende öyleydim geçen arabada araba kokusu vardı kusucaktim burnumuzu tıkayıp gezicez yani kokudan sebep

Selam kızlar ev temizleme süpürme işini napıyosunuz merak ettim ilk gebeliğim bi sıkıntı olur mu
Dün mutfak dolaplarını sildim iç dış eşim kızdı ama yapacak bişey yok bayram geliyor çok uzanma, ağır kaldırma yavaş yavaş dinlene dinlene yap her gün bir yeri yaparsın

Geçmiş olsun, ben de tam 1 sene önce benzer şeyler yaşadım. Hatta hemen hemen aynı
Çevremde ilk böyle kaybı olan bendim
Ablam hamile kalır hiç kontrole gitmeden neredeyse doğum zamanı doktora giderdi
Şimdi burayı okuyunca ne kadar çok benzer durumu yaşayan kişiler varmış diyorum rabbim aynı acıyı bir daha yaşatmasın inşallah hepimiz sağlıklı gebelik geçiririz

Hanimlar Su anda 5 haftalik hamileyim. Progesteron 11,5 cikmis. Sizce Nasil? Sizde Ne kadar?
Ben iki dusuk yasadigim icin korkudan soruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…