2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım ben de sağlık ocağında yapılan her şeyi orda yaptırmıştım ama dediğin gibi onları yaptılar bu rubella mcv toxo yu sağlık ocağım yapmadı. Doktor da sağlık ocağında bunlar yapılmıyo dedi ama belli olmaz araştırmak lazım.

Çok teşekkür ediyorum canım sağlık ocağı randevusu almıştım hemen şimdi onu iptal edip hastaneden almaya çalışıyım

Kızlar toxoplazma rubella ve cmv testim çıkmış.
Rubella pozitif cmv pozitif (igg ler pozitif img ler negatif) sanırım önceden geçirdim şu an negatifim anlamında değil mi toxo nunun 2 si de megatif çıktı
Canım benimde aynı çıktı hemen İnternette araştırdım iggler pozitif olunca sorun değilmiş ama igm ler pozitif olsa idi sıkıntıymış
Kontrole gidince soracağım bende ilk görünce afalladım bu nedir diye de allahtan İnternet var
(testleri ben araştırma hastanesine gidiyorum, doktorum gebelik kan değerlerine bakıldı mı dedi bende sadece beta ya bakıldı deyince istedi 65tl gibi de bir fark ödedim)

Kızlar toxoplazma rubella ve cmv testim çıkmış.
Rubella pozitif cmv pozitif (igg ler pozitif img ler negatif) sanırım önceden geçirdim şu an negatifim anlamında değil mi toxo nunun 2 si de megatif çıktı
Benim de seninle aynı şekil çıktı sorun yok endişelenme. Toxplazma negatif olduğu için biraz daha dikkat etmemiz gerekiyor.
Ah canım keşke birden yormasaydın kendini
Teşekkür ederim kızlar bende sağlık ocağına gidip yaptırcam o zaman
Sağlık ocakları elisa testlerini yapmaz.

Ben üniversite hastanesine gittim hemen tüm testleri yaptılar. İdrar testi ve kültürü de aldılar.

Gece yatağa girince bir üşüme geliyor bana ya hava da güzel ama bu işte bir terslik var.

Bir de bu gece midem bir tuhaf. Bulanıyor desem değil, ağrıyor desem değil böyle arası bir şey anlamadım
Kuzum benim ayaklar hep buz, yatağa girdiğim anda donuyorum sanki mayısa gircex nerdeyse ben de senin gibiyim

Kizlar merhaba benim muhtmeel dogum tarihim 21 aralı gözüküyor. dun keseyi gordum ilk kez. En son 16 martta adet olmustum. 5 +4 deyim. Bu ay hsg çektirdiğim.icin hic beklemediğim bu anda oldu alnımda sivilceler cikinca hatta heh dedim geliyor regl. Ama bebek gelmiş hic belirtim olmadi sadece bir gun dizim ağrıdı haftaya kalp atisi ici cagirdi doktorum hayirli surecler hepimize insallah neler yapip neler yapmıyorsunuzneler yiyorsunuz kilo korumak icin biseyler yapıyor musunuz neler yemememiz lazim

Canım işlenmiş et yemiyorum. Çay kahveyi azaltmak gerekiyo sanırım. Kağan kocatepenin videolarını izleyebilirsiniz

Merhaba kızlar, benim size bir sorum olacak. Benim son adet tarihim 23.03.2022 ama aşılama ile gebe kaldım. Aşılama tarihim 04.0.2022 Ben kaç artı kaçım sat’a göre 4+4 aşılamaya göre 4+6 ona göre keseyi görmeye gideceğim. Bir de bitirdiğimiz haftayı mı kabul ediyoruz yoksa içinde olduğunuzu mu? Yani ben 4 haftalık mı gebeyim 5 haftalık mı? Ona göre internetten gelişimine bakacağım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…