2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Aramızda 1 gün var hoş geldin canım ben de perşembe keseyi gördüm inşallah haftaya cumartesi bebişi göreceğim Ne güzel sürpriz yapmış bebeğin inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini de kucağına alırsın Kilom zaten biraz fazla o yüzden şekerli yiyecekler hamur işi beyaz makarna ekmek pirinç tarzı yiyeceklerden uzak duracağım bunun dışında zaten işlenmiş et paketli ürünler hazır içecekler yenmeyip kafesini de 2 bardak çayla sınırlıyorum bitki çayları da yasak
Merhaba;

Ben de aranıza katılabilir miyim?

Sat : 24/ 04
tahmini doğum tarihi : 28/12
İlk kontrol 13/05 tarihinde.
Hoş geldin canım güzel bir hamilelik geçirip bebeğini sağlıkla vaktinde kucağına alasın

Sata göre daha geride olduğun için onu baz al garanti olsun canım şu an 5 haftalık hamile oluyorsun

Günaydin.
Bacaklarima dokunamiyorum 2 gündür bacaklarimda sadece dokununca oluşan agri var.
Iki bacagimin tamami da çok kötü agriyor ama sadece dokununca.
Bu ne olabilir başina gelen var mi aranizda ?

Tabloda eksiklikleri olan ve yeni eklenmek isteyen arkadaşlar lütfen bana özel mesaj atarak bilgilerini tamamlasınlar. Etiket yapmayın lütfen burada yazışmalar çok yoğun takip edemiyorum. Bildirimler yanında mesaj kutusu var oradan yazabilirsiniz.

Yaa iyiki hatırlattın bunu bikaç youtuberdan görmüştüm heveslenmiştim ama hamile değildim tabiki ozamanlar şimdi gidip bakayım biraz onlara t.yoldan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…