2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bir yerden sonra meme hassasiyeti azalıyor. Benim şuan hiç ağrı sızı yok. Tedirgin olmayın
Sizde fifi ile öncü ekibimizdesiniz
Sizin güzel haberleriniz bizim de yol haritamız olacak inşallah, siz kalp atışını falan duymuşsunuzdur
Ben de bu hafta kontrol sürem dolmadan belki kalp atışı duyarım diye doktora gitmeye çalışacağım inşallah hayırlı haberler veririm

Ben 15 günde 4 kilo verdim. tamam dedim şeker düzene girecek 66 dan 62'ye inince. Yok değişmedi. Artık yapacak birşey yok aç gezmeye razıyım ben iyi olsun da kucağa alınca hepsi unutulur :)
Süper olmuş 15 günde 4 kilo.. tebrikler.. diyete uygun olsa da şekeri yükseltebilen alışkanlıklar olabilir. Benim var mesela.. kuru meyve çerez sevdiğim ara öğündür, diyete de uygun sonuçta. Ama hamilelik şekerine eğilim olduğunda benim diyetisyen soğuk bakıyor kuru meyveye.. çok istersen sabah kahvaltıda tüket diyor ama o da her zaman değil. Ne bileyim mesela mercimek çorbası akşam yemeğinde pek önermiyor. Sağlıksız değil, diyet açısından hiç sorun değil ama şekeri hızlı yükseltiyormuş galiba..

Kuru meyve bana da yasak. 1 öğün 1 porsiyon meyve hakkım var. O da öğlen 6 tane çilek mesela. Bunu da yoğurtla yememi öneriyor. Hepsine dikkat ediyorum. Kalp atışını duyalım daha ciddi takibe geçeceğiz galiba.

Her şey güzel olacak merak etme. Bu kadar yakın takip edilirken başka türlüsü mümkün değil

Merhaba, şuan çok tuhaf bir şey yaşıyorum. Sanki her şey parlıyor görmüyorum resmen etrafımı. Bu yazıyı bile tahmin ederek yazıyorum. Başına böyle bir şey gelen var mi? Neden oluyordur? Tansiyonumu ölçtüm normal çıktı

Duyarsınız inşaallah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, gebeliklerimiz sağlıkla devam etsin
Biz fifii ile muhtemelen Kasım annesi oluruz

İlk defa kustum tarihe not olsun yarın bende kalp atışı için gideceğim doktora. Geçen hafta pazartesi alttan muayene ile keseyi görmüştük yine alttan mı muayene edilir acaba kalp için?
Beni vajinal muayene etmedi doktorum, belki önce karından bakar seninki de görmezse vajinal bakar

Kızlar hematom yaşayan var mı? Benim geçmişti bi daha oluşmuş istirahat ve iğne falan verdi doktor. Bir de ben 2.5 kilo aldım inanın yemiyorum neden böyle bi fikri olan var mı

Sanırım bahsettiğin durum bu. Ben de ilk okuduğumda tansiyon olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş

Kaç değerleriniz dahiliye doktora sordunuzmu
Ekranı koydum canım değerler için.
Aile hekimi endokrin uzmanını aramış o da beni görmek istemiş. Salıya kadar randevu iÇin aramalarını bekleyeceğiz. Burada henüz yorum alamadım o yüzden size sordum aynı durumda olan var mı diye..

Eklentiler

• 58863037-BA01-4A91-8D31-D1DB57245CE2.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 37
Ya bende istiyorum robot süpürge hangisinden aldın canm

İlk defa kustum tarihe not olsun yarın bende kalp atışı için gideceğim doktora. Geçen hafta pazartesi alttan muayene ile keseyi görmüştük yine alttan mı muayene edilir acaba kalp için?
7 haftalikken alttan muayene etti doktorum yine bakalimm haftaya 9 hafta olucazz nasil muayene edicek acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…