2021 Nisan Anneleri

Ben şimdi zeynep koymak zorunda miyim benim kulağıma okudu
Bence degilsin ben pelin koyuyorumHerkesye diyorki haberci ruya iste nisa koy dedim ne biliyorsunz.Ben ogun kalktim nisa suresi okudum guzelce belkide o yuzden kiz nasip oldu bilemiorm.Neticede bilincaltida olabilir ama zeynep ismide guzel.Zeynep feyza koydu arkadasim kulaga hos geliyor.

Adıyla yaşasın insalah
Bencede tamam içersi güzel ama dışarsı da fena sayılmaz
Ben bunaldim ikidebir tekme atmasından yemin ederim tekmede değil içim oyuluyor

Bazen öyle bunalıyorum evde sessiz otururken bağırıp beni serzeryana alın çıkarım şu çocuğu diye bagrasim geliyor çok psikolojim bozuldu gece gündüz uyumuyor

Yaaa kıyamamm kardeşini ikna etmeye mi uğraşıyo
He ya bak sana şunu aldım hadi gel bak şuraya gitçez hadi gel anne ne diyor bişi diyor mu diyor oda beklemekten sıkıldı yavrum ya bizim gız rahat ama hayır kanalada girmişsin ne bekliyon daha

Benim de her kalktığımda değil ama arada oluyor, başı haftalardır aşağıda ona yoruyorum
Kızlar nişan koyu sarı olur mu? Baya koyu sarı gibi bir pıhtı gelmiş ama asla akıntı değil baya parça.
Perşembe akşam banyoda aynı şey oldu, pat diye akıntıdan biraz daha farklı sarı bi şey geldi. Renkli değil diye doktoruma haber vermedim ama sarı da olabiliyormuş tetikteyim. Doktor ne söyledi?

Bazen öyle bunalıyorum evde sessiz otururken bağırıp beni serzeryana alın çıkarım şu çocuğu diye bagrasim geliyor çok psikolojim bozuldu gece gündüz uyumuyor
Çok az kaldı, sabır son haftaların bu kadar zorlayacağını ben de tahmin etmemiştim, şafak sayıyorum

Rüyanda nasıl gördün kiz dün kulağıma 3 kez zeynep okudular
Valla ben dogum yapmisim yatakta yatiyodum koridorda elinde asalı beyaz elbiseli dedeler olurya sakalli falan o bebegi kaldirdi kundakliydi bu bebegin ismi ömer yagiz dedi zaten ben ömer ismini seviyodum bilincalto demekki ama ruyada geceni koymak lazim diye bildigim icin hic baska bisey dusunmedikay zeynep ismide cok guzel koyabilirsin

Ben de hiç uyumuyorum.3 gün ruh gibi dolaşınca 4. Gün bünyem dayanamıyor yığılıp kalınca uyuyabiliyorum.tam dalıcam içimdeki hareketleniyor.sonra yine tam dalıcam öteki içerden anneee geeel diye sesleniyor zaten bebek doğunca hayatımızın içine güneş gibi doağacak keşke uyuyabilsem diyorum ama yok.gün içinde onca yorgunluğa bile banamısın demiyor bünyem...top atsalar duymamam gerek öyle yoruluyorum bu aralar.

Ben 2 aydir falan ayni seyi yasiyorum ama bebek ters suan sadece karnimiz buyudugu icin oyle bence dedigin gibi sadece kalkarken agriyo ayakta yururken falan bisey yok

Bende 1buçuk yıl önce rüyamda gördüm kucağımda bir bebek vardı onun adı Ömer diyorlardı ki hiç Ömer ismi aklımda yoktu ama eğer bir gün oğlum olursa Ömer koyacağım adını

Bende hamile kalmadan gordum kizim oluyirdu bak nisa senin kizin diyorlardi bende nisa suresine ve kiz olmasina yordum adini pelin koyacagimAma omer yagiz guzelmis baya.
Valla seninkide iyimis bende cok guzel bi erkek gormustum cinsiyeti ogrenmeden once bide bi suru arkadasimi gordum ruyalarimda hepsi cikti bize malum oluyo demek artik ruya gormek istemiyorum kendimden korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…