2021 Nisan Anneleri

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Allah yardimcin olsun canim dualarimiz seninle sag salim kavus bebegine insallah hastaneye gitmen iyi olmus

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Ya bazen az hareket ediyorlar ki neden sorun olarak gördüler acaba Gelen nişan mıydı yani..
Hayırlısı olsun, sağlıkla gelsin bebeğin canım Allah yardımcın olsun.

Hastane çantamı da hazırladım bitti sayılır sonunda bir orta boy valiz ve anne bebek sırt çantasına sığdık sayılır
Bizim de bayadır haZır bekliyoruz canım bende orta boy hazırladım yetti bana sadece bir valiz çantaya gerek kalmadı bir tarafını kendime bir tarafını bebeğe hazırladım

Bekledikce gelmiyorlar bacim naz yapiyorlar

Geçen nst de benimki çok az hareket etti diye bi kesme şeker getirdi hemşire. Onu yiyince baya hareketlendi o kadar Doktorun geldi mi canım, sabah mı gelecek?
Bilmiyorum ki canım geçen de öyle çıktığında çikolata yemiştim ben de ama hafif sancım ve açılmam da çıkınca doktor beklemek istemedi sanırım.

He ya bak sana şunu aldım hadi gel bak şuraya gitçez hadi gel anne ne diyor bişi diyor mu diyor oda beklemekten sıkıldı yavrum ya bizim gız rahat ama hayır kanalada girmişsin ne bekliyon daha
Bidaha kontrole gidince bende sorcam kanala girmiş mi girmemiş mi :)

Nasip olursa bizim kızın adı da Zeynep Feyza olacak ablası da Hatice Beyza

Bilmiyorum ki canım geçen de öyle çıktığında çikolata yemiştim ben de ama hafif sancım ve açılmam da çıkınca doktor beklemek istemedi sanırım.
Anladım canım.. Doktoruna güven
Hastanede olman iyi, sancını da kontrol ederler sabaha kadar.. Yarın da sağlıkla bebeğine kavuşur bize anlatırsın Her şey çok güzel ve kolay ilerlesin inşallah

Desene grupta ikintane Ömerimiz var bekarlığımdan beri oğlum olursa Ömer koyucam demiştim çok severim Hz.Ömer’in huyuyla yaşasınlar inşallah
Amiiiiin insallah canim benim sagsalim dogsunlar vatana millete annesine babasina hayirli evlat olsunlar insallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…