2021 Nisan Anneleri

Ay bende de öle ya kasılmalarım vardı seviniyordum sayıyordum bugün okdr az oldu ki çok üzüldüm yürüyüşe çıktım biraz squat yaptım ama yok bide ilk kızım 37bitiminde doğmuştu şimdi çok gecikiyor gibi hissedip iyice irileşcek diye korkuyorum🙈 bu hafta sonuna kadar gelse keşke🥺
Bende bi merakla bekliyorum ama tık yok nolcak bilmiyorumm. Çok kilolu olursa sezeryan diyordu doktor. Umarım çok fazla olmaz da suni sancıyla frlan doğar

Bende bi merakla bekliyorum ama tık yok nolcak bilmiyorumm. Çok kilolu olursa sezeryan diyordu doktor. Umarım çok fazla olmaz da suni sancıyla frlan doğar
Sorma ya bu stres daha kötüymüş ilk bebeğimde hiçbişi bilmeden oldu ki ozaman bu kdr da hareketli değildim, ama şimdi her geçen gün zorlanıyorum inşaallah tez zamanda gelirler sağlıkla ben pilates topunda hareket de etmeye başladım valla daha ne yapabilir ki 🥺 bide her gören daha doğmadı mı dedikçe geriliyorum 🙈

Sorma ya bu stres daha kötüymüş ilk bebeğimde hiçbişi bilmeden oldu ki ozaman bu kdr da hareketli değildim, ama şimdi her geçen gün zorlanıyorum inşaallah tez zamanda gelirler sağlıkla ben pilates topunda hareket de etmeye başladım valla daha ne yapabilir ki 🥺 bide her gören daha doğmadı mı dedikçe geriliyorum 🙈
Banada soruyolar bir de hiç belirti olmayınca yakındır gelmesi de diyemiyorum bekliyorum işte diyorum napim :KK70: teyzem de sen perşembe yada cuma doğurcan dedi inşallah içine doğan doğrudur :KK70: bende çömelip kalkma hareketini felan yapıyorum yürüyüş

Yok benim tam tersi o kdr yukaridaydiki suan bile oyle nstyi alta bagladi ses yok kadin sok oldu korktu.Bence o vucudumuzn biryerine nereyeyse artik sabit kalmasindan baski yapmasindan dolayi oluyor olabilir.
Bilmiyorum valla yaa ben baya baya zorlanıyorum ayağa kalkarken adım atarken falan. İnanın sirf bu yüzden doğum korkusu falan kalmadı hemen doğurmak istiyorum 😀

Isim olayida cok zor ya.Bir kes bulunmadiysa sonra hicbirsey sinmio insanin icine.Ins bir an once bir ilham gelir 😅
Ben allahtan ruyamda gordum baska bisey dusunuyoduk ruyamda baska bi isim gorunce tam karar verdik😂 oglusum dogsun adıyla yasasin Ömer Yağız olacak insallah🤗🤗

Kızlar bir şey sorcam bu haftalarda böyle kendini hüzünlü, korkmuş, işlevsiz falan gibi hisseden var mı?
Bi anda doğumdan sonra tüm işlevim bitecek gibi hissediyorum, sürekli hüzünlüyüm. Saçmasapan bir ruh hali, iki gündür ağlıyorum hep. Çok korkuyorum bir yandan da nasıl bakcam, nasıl yetişcem bebeğime diye. Bi de elalem sürekli yok bitti hayatın, yok bunlar iyi günlerindi, yok uykusuzluktan öleceksin falan diyor. Kafamın içi davul gibi oldu.
Ah canım ya hepimizin yaşadığı şeyleri baya iyi anlatmışsın. Ben bunları kendime söyleyemiyorum bile :S:S: bende öyle duygudan duyguya giriyorum bu aralar. Biyere gidemicem , gezemicem falan diye düşünüyorum ve üzülüyorum. Ama emin ol hiç öyle olmayacak . yeni bir bebek neşe kaynağımız olacak. Küçük bile olsa heryere gideceğim. Bence kendmizi kısıtlamayalım. Gelecek günler güzel olacak İnşallah

Ben allahtan ruyamda gordum baska bisey dusunuyoduk ruyamda baska bi isim gorunce tam karar verdik😂 oglusum dogsun adıyla yasasin Ömer Yağız olacak insallah🤗🤗
Bende hamile kalmadan gordum kizim oluyirdu bak nisa senin kizin diyorlardi bende nisa suresine ve kiz olmasina yordum adini pelin koyacagim😅😅😅Ama omer yagiz guzelmis baya.

Banada soruyolar bir de hiç belirti olmayınca yakındır gelmesi de diyemiyorum bekliyorum işte diyorum napim :KK70: teyzem de sen perşembe yada cuma doğurcan dedi inşallah içine doğan doğrudur :KK70: bende çömelip kalkma hareketini felan yapıyorum yürüyüş
Ay hadi inş bende dua ediyorum doğuralım gari😁 yeter içerse şiştikleri gelsinler hemencik😭

X