2021 Nisan Anneleri

Slm kızlar bugün odayı temizleyip yerleştiriyorum Allah’ın izniyle sonra çantayı hazırlayacağım 🙏🏻 Bebeğe şöyle bir anadizi aldık birinde gördük yaşına kdr kullanmış yandan önden sallamalı pahalı bişi almak istemedim, kızımda bebeklerini bile yatırmış alıştırma yapıyor şimdiden😂 Birde şu müslin battaniyeyi yaptırdım gelip gidip bakıyorum aşk yaşıyorum battaniyeyle😂😍 Dört katlı mis gibi 🌸
Çok güzel görünüyor herşey iyi günlerde kullanın inşallah. Anakucağının markası modeli nedir ben henüz almadım araştırıyorum fikir olsun...

Küçük tabi kız doğmasın daha zaten tansiyondan kilo alışı falanda geriledi yavaşladı :110::olamaz:
Stres yapma canım rahim ağzı mevzusu çözülür mü bilmiyorum ama bak grupta 2 arkadaş açıklıkları olmasına rağmen evdeler hala kontrol altında kalırsın 1 gece ciğer geliştirici vururlar belki sakin ol yarına belli olur hemen doğurtmazlar 🥰

@Tugba4444 Canlar herkesin kişiliği farklı doktorlar aynı olabilir ama mesela biri daha eğimlidir biri daha psikolojisi müsait.. önemli olannneyle nasıl hamile kaldigin değil doguma kendini ne kadar hazır hissettiğim ne istediğin önemli.. Allah korusun tüp bebek neden normal olamaz normal bir bebek ve ordan cikabilir🤔🤔

Hi zor tedavi süreçlerinden geçilip bi aksilik olmasin diye düşünülüyorsa saniyede dakkada kaç kişi doğum yapyor 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ içinizi ferah kendinizi en güzele hazirlayin❤❤❤❤
Evet haklısın aslında, önemli olan sağlıkla kucağımıza almak. Ben önce denerim diyordum şimdi yaklaştıkça biraz korkuyorum 🙊belki de doktor beni çok kararlı görmediği için o şekilde konuşmuştur 😁yine de hayırlısı hangisi olacaksa o olsun inşallah 🙏

Bence beklemesi güzel birşey kesin bir doğum şeklin yok çünkü bi bakarsın çok güzel bir normal doğum yaşarsın 🥰🥰 baktın olmuyor zaten sezaryenle alır her doktor bunu yapmıyor maleseff direk sezaryene atıyor bana da dedi ben normal doğumcuyum diye Ama sen bilirsin yine de dedi ama benim normal doğum yapacağımdan pek bi ümitli bu kadar böbrek sancısı yaşadın normal doğum sancılarını da iyi karşılarsın dedi 😂😂 bir bakarsın aynı gün doğururuz hastanede 😂😂😂
Evet ya masallah bence de sen yaparsın💪ben yelkenleri erken indirdim suya😁 bir bakalım ama en son 10 gün önce kızkardeşim de doğum yaptı, sonuna kadar bekledi kızcağız, doğum başladı ama suni sancıyla hiç açılma olmadı mecburen sezeryana alındı. Ondan sonra ya bizim aile böyle gidecek herhalde dedim 😁 ama kendiliğinden başlar ve gittiğimde doktor da o cesareti verirse denerim ancak 🤭

Hastaneye yatırdılar beni ya la :KK57: rahim ağzı kısalmış 1 cm aciklik varmış yumuşama varmış flan filan diyerek yatiriverdiler :KK57:
ayyyy durrrr dogurmaa. Kiz senden bi bomba bekliyorum dedim ama dursun azicik daha. Allahim saglikla gelir insallahhh. Habersiz birakma lütfen 🥰

Iyiyim çok sukur ben kızlar öyle çok ağrım sızım yok zaten sancı da çıkmadı öyle yarına bırakırlar sanırım benide :KK30: yuruyus iyi dediler diye ben çok gezenti oldum sürekli gezinirim ondan mi oldu acaba dedm ama manayla kolay doğururum belki :KK70:ddaha bekler bence bnm minnosum hiç dogurcak gbi hissetmiyom ben:KK23:2730 olmuş kilosu bu arada yine az almış ama tansiyonu düzenleyebilirsem belki yine düzene girer diye umut ediyorum 3u bi geçse rahatliycam

Evet caniim annem rahatliikla gelebilir kiz kardesim gelebilir cok yardimlari dokunacak onlara ihtiyacim var baskasina degil. Annem geldi bu hafta evimi komple temizledi sildi yemek yapti bebegin kiyafetler yikandi yerlestirildi, hastane cantam bile hazir🥰
Annem yakinimda oturuyor ama herseyi kendim yaptim.Bizde de boyle seyler hic yok.Daha dogrusu herseyi herkes icin halleden bie tip olunca kendi isinide kendin hallediyorsun neyseki bnmde herseyim hazir cok sukur 32 de bitti hazirligim.

Benden ne bekliyon🤣🤣🤣
Sen mayisi bekle😂😂
Iyiyim çok sukur ben kızlar öyle çok ağrım sızım yok zaten sancı da çıkmadı öyle yarına bırakırlar sanırım benide :KK30: yuruyus iyi dediler diye ben çok gezenti oldum sürekli gezinirim ondan mi oldu acaba dedm ama manayla kolay doğururum belki :KK70:ddaha bekler bence bnm minnosum hiç dogurcak gbi hissetmiyom ben:KK23:2730 olmuş kilosu bu arada yine az almış ama tansiyonu düzenleyebilirsem belki yine düzene girer diye umut ediyorum 3u bi geçse rahatliycam
Bu haftada bu kilonun önde oldugunu dusunuyorm ben🙄bacimmmm ben 40 haftam doldugu halde bu kiloda usak dogurdum 😂😂masallahi var tabiki zmaninda gelsin ama masallah senin bebis kucuk degil🙈

Bizde tuzlarız ama annem ille tuzlayıp bi uyku uyumasında ısrar etmişti ilk kızımda yapmamıştım tabi hemen tuzlayıp yıkadım. Bi yakınım karanfili havanda dövüp tuzla birlikte sürmüştü vücuduna çocuk terleyince mis gibi karanfil kokardı. İlk kızımda unuttum bunu yapmayı ikinciye inşallah.

Bende göbek düşene kadar yıkamadım sildim sadece 1 hadtada düşmüştü göbeği. Ama sprey alkol sıkmıştım 1 fıs kuruyup uçunca bezliyordum bi sıkıntı yaşamadım.

Bir de özellikle kızlarda tüylenmeye karşı denenmiş yöntemleri olanlar varsa yazsın lütfen büyük kızım esmer ve tüylü şimdiden. 2.de ultrasondaki saç uzunluğundan esmer olacağını tahmin ediyoruz
Tüylenmeye karşı yengemden duymuştum eskiler tarlada doğum yaptığında karınca yumurtası sürerlermiş koltuk altına ve özel bölgesine hiç kıl çıkmazmış yengemin annesi yapmış ve hiç öyle kıl tüy sorunu olmamış 🤭
Bizim bunu yapma imkanımız yok ama sen bildiğiniz yöntemleri paylaşırmısın yazınca paylaşmak istedim 😉

Benden ne bekliyon🤣🤣🤣
Of of offff neler beklemiyomkiiiii 🤣 Bigün o güzel yemekleri yaparken mutfakta ben gibi suyun gelip acil doguma ve hic firsat bulamadan hoop ben dogurdum bide erkek oldu dicen diye bekliyorum bol heycanli seyler 🤭 Saglikla zamaninda gelirler insallah 🥰

X