2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bizimde rengi normal. Sanki ek gıdaya geçmişde normal çiş kokusu var yani. Önce kokusuzdu
Bez değişikliği yaptın mı peki? Ben sleepy bio natural kullanıyorum bu ara, bezin kendisinin de bir kokusu var değişik. Çiş yapınca hemen buram buram kokuyor çiş yaptı diyoruz. Primada böyle olmuyor.

Bende bu durumun aynısını yaşıyorum. Mama vermeye başladım akşamları mecbur.

Ya bizimki de bazen yapıyor ama burnu tıkalı olduğu zaman yapıyor onu fark ettim bi de karnı toksa emmek istemiyor bazen 4 saat falan geçiyor iyice acıkıyor o zaman emiyor. Bir de çok uykusu varsa da emmiyor, uyutuyorum uyanınca güzel emiyor. Hepsi deneme yanılma yöntemi

Bizimde rengi normal. Sanki ek gıdaya geçmişde normal çiş kokusu var yani. Önce kokusuzdu

Bez değişikliği yaptın mı peki? Ben sleepy bio natural kullanıyorum bu ara, bezin kendisinin de bir kokusu var değişik. Çiş yapınca hemen buram buram kokuyor çiş yaptı diyoruz. Primada böyle olmuyor.
Ben sıcaktan diye düşünmüştüm. Bio natural kıllanıyoruz bizde. Ama önceden olmuyordu

Kızlar bebeğiniz günde kaç kere kaka yapıyor? Bizim artık hep günde 4-5 kez yapıyor. Bana çok fazla geliyor ve genelde sulu oluyor. Doktora sordum ateş ve kusma yoksa sıkıntı etme dedi ama önceden bu kadar yapmazdı

Benimki 3 günde 1 yapıyor, ondan dertliyim. Probiyotik kullanmayı dene canım belki fark olur.

Bizim doğumdan beri her bezi kakali oluyordu. Sadece çiş olan bez hic değiştirmedim neredeyse. Dun ilk defa hic kaka yapmadigi bir gün oldu. Bugun yine 3 kez yaptı bu saate kadar kakasini. Hic doktora sormadim normal olup olmadığını

Selam guzel anneler.işimden dolayi 1 haftalik egitimim olacak sehir disinda. 3 aylik bebegimden ayri kalmak durumundayim sutumu sagdim kayinvalidem sagdigim sutu verecek.korkum sudur ki ayri kaldigimiz surede bebegim sutten kesilir mi meme reddi yasar miyiz?deneyimli anneler yardiminiza ihtiyacim var...

Çok zor bir soru ve zor bir meseleymis. Hiç belli olmaz öyle olmamasını dileyelim. Daha önceden biberon verdiyseniz ve reddetmediyse daha az bir ihtimal reddetme olayını yaşamazsınız diye düşünüyorum. Peki siz napicaksiniz orada sağım yaparak mi idare ediceksiniz?

Ara ara biberon verdim meme reddi yasamadik ama en fazla 12 saat ayri kaldik. Sehir disinda 3-4 saatte bir sagim yapmayi dusunuyorum sutumun kesilmemesi icin. Umarim korktugum sey basima gelmez

Bu 4 5 gundur bizim sıklaşti kaka yapmasi bide sulu yapiyor eskisine gore..

Ara ara biberon verdim meme reddi yasamadik ama en fazla 12 saat ayri kaldik. Sehir disinda 3-4 saatte bir sagim yapmayi dusunuyorum sutumun kesilmemesi icin. Umarim korktugum sey basima gelmez
İnşallah emer ve sorun yaşamazsınız. Ben şu an sizi tekrar gördüğündeki heyecanını içimde hissettim yalnız. Allah kimseyi anasından ve evladından ayırmasın Güzelce kavuşun birbirinize

Senin sütün kesilmez canım korkma. Ama 1 haftada biberona alışabilir, inşallah meme reddi yaşamazsın.

Kaşık biberonla fln besleyebilir mi kv acaba? Biraz eziyetli olur ama meme reddi yapmaz.

İyi bir emzirme danışmanından da öneri alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…