2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kasikla beslemesi zor olacaktir kv basedebilir mi bilmiyorum ayrica kolik bebek nasil olacak bilmiyorum en iyisi emzirme danismanindan destek aliyim tesekkur ederim

İlk kızım 58 günlükken sekiz gün hastanede yatmıştım ve emzirmem yasaktı, çıkınca da 48 saat daha ilaçlar vücuttan atılana kadar emzirmem yasaktı. Toplam 10 gün biberon mamayla beslendi. Ben de düzenli olarak 3 saatte bir sütümü sağıp atıyordum.
Çıkınca çok şükür hemen emmişti canım. Düzenli sağımdan sütüm de artmıştı.
İnşallah sende de güzelce emer sıkıntı yaşamazsın.

Ben ilk emzirmeyi sabaha karşı uykuluyken ve sol memeden yapmıştım. Sağı zor tutuyordu o yüzden solu verdim ve çok güzel emdi.

Bizde günde en fazla üçtü ama İskenderun’a gidince kaka sayısı arttı, sulu yeşil ve kokulu kaka yapmaya başladı. Klima etkiledi diye düşünüyorum.
Sizde de belki klima etkilemiştir.

Dört gündür kendi evimizdeyiz, kakası bugün normale döndü

Günaydın kızlar. Yaklaşık 1 aydır doktorumun tavsiyesiyle yara yeri için bephantol anti scar jel kullanıyorum ama izde bir gerileme olmadı. Sizde durumlar nedir? Yaranız silikleşmeye başladı mı?

Günaydın kızlar. Yaklaşık 1 aydır doktorumun tavsiyesiyle yara yeri için bephantol anti scar jel kullanıyorum ama izde bir gerileme olmadı. Sizde durumlar nedir? Yaranız silikleşmeye başladı mı?
Günaydın Ben bıraktım artık bakmıyorum bile. Zaten çamaşırın bayağı altında kalıyor gözüme batmıyor. Geçen arkadaşım gösterdi kendininkini hafif bir silik çizgi kalmış. İki sene oldu o doğum yapalı. Çok beğendim yani o kadar kalicaktir hiç kafaya takicak bir şey yok diye düşündüm onunkini görünce. Beni asıl üzen sol üst tarafimdaki çatlaklar. Zayıfım bir de ikinci doğumum ama bu çatlattı,patlattı beni

Benim gözüme batıyor ya ne zaman silikleşir acaba, gitsin bir an önce

Banada bi ilaç verdi bir ara kullandım ama inan vaktim olmuyo kullanmaya. Bakmıyorum bile nasıl diye

Kızlar merhaba bez değiştirmeye karar verdim sizler hangi bebek bezini kullanıyorsunuz hangisinden memnun kaldiniz

Bence hepsi var bizim kızda, evet gazı yada çişi olunca yada kaka yapınca etki ediyor onu fark ettim. Meme reddi de var biraz. Buzlukta ki sütü verdim eritip bende o gün uğraşıyorum reddettikçe bu da bi süreç bakalım

Evet bunlara da katılıyorum burnu tıkalı ise ekstra sıkıntı oluyor emmiyr hepsini kontrol etmek lazım böyle durumlarda artk.

Kızlar merhaba bez değiştirmeye karar verdim sizler hangi bebek bezini kullanıyorsunuz hangisinden memnun kaldiniz
Ben pampers pure, sleepy natural ve sleepy bionatural kullandım. 2 tane de deneme ürünü prima premium care vardı onları kullandım. Primalar çok güzel, ne pişik yapıyor ne iz. Sleepylerin lastik izleri çok fena bitsin yine primadan devam edicem.

Şimdilik belli benim izim ama hamilelikten önce baya baya gözükmüyor gibiydi. Diğer sezaryen üstünden 3 yıl geçmişti. Ne zaman silindi tam hatırlamıyorum

Aynen resmen bacağına oturuyor çocuğun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…