2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Mrbalar icinizde halen adet olmayan var mi kizlar?ben halen olmadim normal mi bu durum?
Kizimdayken kızım bir yaşına girdikten bir hafta sonra adet olmuştum normal doğumdu emziriyordum ,şimdi oğlanda daha 52. Gün bitti lekelenmelerim bu seferde emziriyorum ama ara ara hala leke şeklinde kanamam geliyor bu sefer sezeryan bende doktora gitmeyi düşünüyorum
Bende bugün hep öyle yaptım kaynar su besin degerlerini öldürüyormus meğerse
Kızımda mama kullanıyordum kenarda kavanozda kaynamış suyum bulunurdu hep suyu kaynattıktan sonra kavanozdaki suyla ılıtıp mamayı öyle yapardım

Rezene ben de kullanıyordum fakat DNA bozukluğuna yol açıyormuş instagramda annesutusdktoru nun rezene dosyası var araştırabilirsiniz kimyon çayı içiyordum onu da bıraktım hiçbir şey kullanmıyorum gaz için kendiliğinden gidecektir geldiği gibi

Kızımda mama hazırlaken bir kenarda kaynatılmış suyum olurdu onu hafif ısıtıp hazırladım mamasını

pinarcuk mamadusbaby her yöne siyah modelini kullanıyorum küçük bir yastığı var bebek 3 aylık olana kadar poposunun altında kullanılıyor bebeği yükseltmek için anneye yüzü dönük olacak şekilde daha sonra kafasını kontrol edince dışarı dönük kullanılabilirmiş

Eklentiler

• Screenshot_20210724_184820_trendyol.com.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 17
Ah evet sanırım öyle yapacağım çok teşekkür ederim

Demekki degiskenlik gosteriyor..baya uzun suruyormus ya

Rezene bende vermicem artık ana kimyona devam keşke gledigi gibi gitse 15.gunden beri çekiyoruz gerçi çok şükür ilk aya göre epey azaldı 3. Ayımız bitince daha da rahatlatır gibi geliyor

Anne sütü alıyor ya canım boşver ver. Dediğin gibi sonradan mecbur verecekseniz. Ben direniyorum iki gündür vermedim akşam. Son noktaya kadar bekliyorum emsin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…