2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Evet evet aile hekimliğinde ölçüldü en son. Ama benim evde ölçtüğümle aynı çıktı zaten. Ben evde tartıyorum 10 gündür hep aynı hep aynı hiç mi değişmez? Nereye gidiyor emdiği ya emilimini yapamadan kakayla atıp gidiyor mu nedir

Kakasını doktora söylemiş miydin? Bana 2. Aydan sonra günde 3-4 kez yapmaz hatta 2 günde 1 e düşebilir demişti ki öyle de oldu. o zamana kadar günde 2-3 kez yaparken 2. Aydan sonra 2 günde 1 yapmaya başladı. Acaba çok sık yapması mı etkiliyor -sadece fikir yürütüyorum-

İlk 2 ay günde 6-8 kez yapıyordu 2 aydan sonra 3e düştü bunu ben de düşünüyorum. Tam faydalanamadan atıyor mu acaba? 3 hafta kadar biogaia kullandık. Şu an vermiyorum probiyotik.

Kızlar benimki de bu ay pek kilo alamıyor gibi. Bende sıcaklara bağlıyorum. Gece emmesi de azaldı gündüz de çok az emiyor. Emzirirken ben bile fena oluyorum terden.

Kızım mama yiyor ama uyku sıfır

2ayda 11 cm mi uzadı boyu kaç acaba bebeginizin

Hanımlar bebeğiniz uyumuyorsa sizde kanguruyu bırakın bugün gündüz uyumayan sürekli ağlayan bebe kanguruya koymamla uyudu hemen yüzü dışa dönük olunca duruyor etrafa ilgisi arttığı için dışarda durur mı bilmem ama evde uyudu içinde

Kaç günlük bebeğiniz hamgi kanguruyu kullanıyorsunuz dışa dönük model 2 aylık bebeğe oluyor mu

Her bebeğin gelişimi farklı ya literatüre çok takılmamak gerek. Kimisinin 2. Ayda yaptığını diğeri 3. Ayda yapar. O da öbürünün yapamadığı bir şeyi erken yapar vs vs
Bencede ama nedense doktorlar bunu anlamıyor sanırım

Bizim hastamız var her yaz köy istiyor belden aşağısı felçli eşimle ikimiz olsak bende uzun yola cesaret edemezdim. Biraz mecburiyet bizimki ama çok şükür oğlum yormadı

Kanguruya yüzü dışa dönük olarak koymak ortopedik olarak sağlıklı değil diyorlar ama

az önce tarttım bebeğimi, 12 günde 300 gram almış, normalde 40 gr alıyodu azalma olmuş. O da normalmiş ama

İnşaallah zamanla düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…