Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Beynimde ödem çıkmıştı biraz nöroloji takipli hastayım. Nöroloji sezeryan önermiş. Ikınmasın demiş. İki gün yatırdılar takip için. O sırada ciğer geliştirici vuruldum iki doz. Birazda şekerim var. 37 de alalım dedi doktor. Çok erken değil demi 😥
Yok cnm erken degil bnde sağlık sorunları nedeniyle 37+1 de doğum yaptm bna ciğer geliştirici igne fln vurulmdi

Beynimde ödem çıkmıştı biraz nöroloji takipli hastayım. Nöroloji sezeryan önermiş. Ikınmasın demiş. İki gün yatırdılar takip için. O sırada ciğer geliştirici vuruldum iki doz. Birazda şekerim var. 37 de alalım dedi doktor. Çok erken değil demi 😥
Yok yahu prematüre degil zaten artik. Bende de riskli bir kist var ama doktor 38i bekleyebiliriz dedi 38+3te alinacak ama ciddi rahatsızlık vermeye basladi. Saglikla gelmesi cok onemli.

Günaydın kızlar size birşey sorucam ilk oğlum tüp bebek ardından dan 5sene sonra dondurulmuş embriyo transferi oldum simdiki dogurdugum kızım dondurulmuş embriyo tıpa tıp abisine benziyor acaba ikizi olabilir mi yani bebeklikleri klonlanmış gibi😁resimleri kiyasliyorum kıyafet renginden fark ediliyor kız oluşu sanki oğlumun bebekligine pembe kıyafet giydirilmiş gibi😁

Günaydın kızlar size birşey sorucam ilk oğlum tüp bebek ardından dan 5sene sonra dondurulmuş embriyo transferi oldum simdiki dogurdugum kızım dondurulmuş embriyo tıpa tıp abisine benziyor acaba ikizi olabilir mi yani bebeklikleri klonlanmış gibi😁resimleri kiyasliyorum kıyafet renginden fark ediliyor kız oluşu sanki oğlumun bebekligine pembe kıyafet giydirilmiş gibi😁
Tibbi açıdan imkansız, kardeşler normal birbirlerine benziyorlar🥰

Slm hanımlar eylül annelerınden gelıyorum geçen senede temmuz anneleeındeydım ıkı evladım pes peşe olmuş oluyor bır hafta önce doktora gıtmıstım kızım için 40 cm 1300 demıstı ama kaç haftalık olduğunu soylemedı gayet iyi dedı ulturoson resmı de vermedı e nabızdan bakıyorum ama hangısı doğru hafta olarak aç veya fl bdp mı bır fıkrı olanınız varmı acaba bılenınız 😍sımdıden hepınıze hayırlı doğumlar dılıyorum Yengeç burcu evladınız olucak bırazcık yaramaz bırazcıkta alıngan olucak 🤣🤣

Benimki için 10 gün önde gidiyor demişti
İlk gebeliğimde preklampsi nedeniyle erken doğuma alınmıştım
Riske atmak istemiyor sanırım
Canım merhaba ben Ağustos anneleri grubundan geliyorum bu grubunda takip ediyorum canım bende ilk gebelikte 37 de alındım doğuma acil olarak preklampsi nedeninden senin şuan tansiyonun varmı merak ettim devlete mi doğumun ozeldemi ben şuan tansiyon takibi yapıyorum benim bebeğimde bir hafta önde gidiyor

X