Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Doktorlar da kendi aralarında farklı uygulamalar yapıyorlar. Benim ailede çok fazla şeker hastası var, diyet türü de beslenmiyorum. Ben her halükarda yaptırırdım ama beslenmesine dikkat eden, ailesinde diyabet öyküsü olmayan kişiler tercih etmeyebilir belki.
Bugün gittim tok karna şeker yüklemesi yaptı canım sonuçları bekliyorum. Bu arada bu ara çok şekerli yedim bakalım ne olacak

Merhaba kızlar isimler belli oldu mu ? Listedeki isimlerin çoğu çok güzel seçilmiş 🧿 Bebişlerimiz daha güzel tabiki🥰

Güncellemeleri alabilirim. Alışverişler ne durumda mutlaka alın dediğiniz bir ürün var mı?
Bizimkisi şu anda insanlar yavaş yavaş benimsedi bende benimsedim gibi yüksek ihtimal Atlas olucak 😇💙

Seninkii cok guzel duruyor yaa benimki zaten buyuktu askimm herneyse saglikli olsunlarda kuzum kabulum vucudum 37 yasinda anne olmusum Allah in bana lutfu 🥰😇 guzellik kalsin saglikli dogsunlar insallah hepimizinki yolu bitirecegiz az kaldi insallah
Aynen kuzum benimde öyle belki hiç olmaz çocuğumuz derken oldu çok şükür bin şükür 🙏 o yüzden dediğin gibi sağlıklı sıhhatli olsunlar yetet☺️☺️

Merhaba kızlar isimler belli oldu mu ? Listedeki isimlerin çoğu çok güzel seçilmiş 🧿 Bebişlerimiz daha güzel tabiki🥰

Güncellemeleri alabilirim. Alışverişler ne durumda mutlaka alın dediğiniz bir ürün var mı?
Benim isim bir süre daha belirsizliğini koruyor hala emin değiliz :) Şuan Aras gibi düşünüyorum ama emin değilim hala :))

Kızlar doğumdan sonra eve bebek görmeye gelenlere ne ikram edeceksiniz? Bebek çikolatası yaptıracağım inşallah ama çay kahve yanına ikram hazırlamak gerekirmi sizce? Doğumdan önce buzluğa kurabiye ve börek yapıp atarım biri gelince çayla ikram ederim diye düşünüyorum ama eşim hiç gerek yok o halde ikramla mı uğraşacağız diyor 🤷

Türk kahvesi ve yanına bir tatlı düşünüyorum ben canım, çay işine girersem oturmaları çok olur
Eşimin tarafı çok kalabalık ve herkes te gelmek ister muhtemelen erkenden
Kayınvalidem güzel baklava yapıyor, son zamanlar ki tavrına bakıp bi tepsi yapabilir misin diye sormayı düşünüyorum
Eğer yapamayacak gibi bir enerji alırsam ya hazır alırız ya da ıslak kek gibi bişeyler yapıp dolapta hazır ederim diye düşünüyorum

Bu arada kızlar cumartesi günü kontrolümüz vardı
Bebiş 902 gr 33 cm olmuş
Doktor iyi dedi
Suyun da iyi ama yazın çok su içmeni tavsiye ediyorum 4 lt olacak kadar içsen iyi olur, bebeğin herşeyi senin suyunla gelişiyor, bebek büyüdükçe de suya daha fazla ihtiyaç duyuyor dedi
Sizlerin de aklında olsun

Şeker yüklemesi yapıldı
Elmalı soda gibi bir tadı vardı içeceğin, kutu içecek boyutunda
Şekerli içecekleri hiç sevmediğim için zorlanacağımı düşündüm ama zorlanmadım çok şükür
Şekerim de çıkmadı :nazar:
Şekerli suyu içtikten sonra serin ferah bir yerde oturmanızı tavsiye ederim, havalar sıcak olduğundan çarpar diye düşünüyorum

Türk kahvesi ve yanına bir tatlı düşünüyorum ben canım, çay işine girersem oturmaları çok olur
Eşimin tarafı çok kalabalık ve herkes te gelmek ister muhtemelen erkenden
Kayınvalidem güzel baklava yapıyor, son zamanlar ki tavrına bakıp bi tepsi yapabilir misin diye sormayı düşünüyorum
Eğer yapamayacak gibi bir enerji alırsam ya hazır alırız ya da ıslak kek gibi bişeyler yapıp dolapta hazır ederim diye düşünüyorum
Bende elmalı kurabiye yapıp buzluğa atmaya karar verdim. Tek çeşit yeter. Gelene çay yada kahve yanına ikram ederim. Gün tabağı gibi birkaç çeşit yapmam çok zor. Annemde gelmezse yemek yapmak bile bi dert, birde pasta börekle uğraşamam.

Bende elmalı kurabiye yapıp buzluğa atmaya karar verdim. Tek çeşit yeter. Gelene çay yada kahve yanına ikram ederim. Gün tabağı gibi birkaç çeşit yapmam çok zor. Annemde gelmezse yemek yapmak bile bi dert, birde pasta börekle uğraşamam.
Ben kimseden böyle bişey beklemedim bu zamana kadar gittiğim ziyaretlerde
kimse de benden beklemez inşallah
zaten kışa girerken doğacak bebişlerimiz, ne kadar kısa otururlarsa o kadar iyi
tabak dolu olursa, çay faslına girilirse çok otururlar :KK48:

O zaman listeye bir de Yusuf ekleyelim teyzeleri 🥰❤️

Ben kimseden böyle bişey beklemedim bu zamana kadar gittiğim ziyaretlerde
kimse de benden beklemez inşallah
zaten kışa girerken doğacak bebişlerimiz, ne kadar kısa otururlarsa o kadar iyi
tabak dolu olursa, çay faslına girilirse çok otururlar :KK48:
Evet uzun uzun oturmalarini bende istemiyorum. Aslında keşke ilk 40 gün kimse gelmese ama sanmıyorum ilk günlerden gelirler muhtemelen.

X