Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Ortalığı yıkmasa da sürekli memede, memede değilse aranıyor ellerini fln ağzına sokuyor huysuzlanıyor, meme veriyorum üç gündür bir şey yememişçesine saldırıyor 😂 aynı şekilde biberon verdiysem aşırı hırsla içiyor.
Eve ebe geliyor kontrole o tartıyor her gelişinde. Bir öncekinde 3 günde 100 gr almıştı çok iyi demişti. Şimdi az dedi üç gün sonra yine gelecek tartacak yine az almış olursa kahrolurum gerçekten. Sürekli emzir emzirdikçe sütün artacak dedi silikon ucu bırakmak için de sürekli dene dedi zaten onu bıraktırabilsem belki daha verimli çekecek doyacak 🙄
Ben iki gün ucsuz denedim zor alıyor ya ve yine yara oldu ucu napıcam bilmiyorum tekrar basladım silikon uca

Benimkinin iki gün sonra 1. Ay aşısı var, huysuzlanınca yıkıyorum simdi su degmesin derler hem aşı hem gelen huysuzluğu simdiden korkuyorum canı yanmasın ya

• Beğen
Reactions: Jou
Benimkinin iki gün sonra 1. Ay aşısı var, huysuzlanınca yıkıyorum simdi su degmesin derler hem aşı hem gelen huysuzluğu simdiden korkuyorum canı yanmasın ya
Korkma kuzum birsey yok ondan hemen bitiyo az birşey ağlıyolar tamam sadece ateşini kontrol etceksin yarım olçek calpol vericeksin tabi doktorun hangisini verdiyse genelde dolven daha iyi düşürüyor

Günaydın kızlar bnim bebeğim 15 günlük oldu bugün iki gündür kaka yapmyo cok ikiniyo yüzünden bli cok aciyo zorluyor kndini sizce ne yapmalıyım ağlama krizlerine girmiyor ama çok zorluyor kndini bir türlü yapmyo bir yapsa rahatlayacak günde bir bardak kimyon içiyorum bu ara süt yapar diye bir tabak roka yiyorum o mu yapti acaba 🥲

• Üzgünüm
Günaydın kızlar bnim bebeğim 15 günlük oldu bugün iki gündür kaka yapmyo cok ikiniyo yüzünden bli cok aciyo zorluyor kndini sizce ne yapmalıyım ağlama krizlerine girmiyor ama çok zorluyor kndini bir türlü yapmyo bir yapsa rahatlayacak günde bir bardak kimyon içiyorum bu ara süt yapar diye bir tabak roka yiyorum o mu yapti acaba 🥲
Her gün kaka yapmak zorunda değiller çok canı acısa bayağı bağırarak ağlar. Kilo alması da artacağı için her gün kaka yapmayınca korkmayın. Ek gıdaya geçmeyen bebek zaten kabız olmaz. Gazı olabilir direkt kaka sancısı değildir. Benim kızım da 3 gün oldu mesela ama dert değil takip edin

Canım anüse zeytinyağ ve bebe sabunuyla gezdir içe doğru rahatlıkla yapacak yumuşatacak orasını
Onlar yapmazz aksine iyidir

Her gün kaka yapmak zorunda değiller çok canı acısa bayağı bağırarak ağlar. Kilo alması da artacağı için her gün kaka yapmayınca korkmayın. Ek gıdaya geçmeyen bebek zaten kabız olmaz. Gazı olabilir direkt kaka sancısı değildir. Benim kızım da 3 gün oldu mesela ama dert değil takip edin
Sagol canm yok öle bağırarak ağlamyo ama kıpkırmızı olyo kndini kasinca yapmyo üzülüyorum 🥲 Çarşamba günü sağlık ocağına gidicem baklm kilo alyomu

Kızlarr kontrolden geliyorum artık ultrasona girmeye gerek yok 3 günde bir nstni cektir 41. Haftaya kadat dogmazsa pazartesi yatıssss🥹🥹🥹🥹

Kızlarr kontrolden geliyorum artık ultrasona girmeye gerek yok 3 günde bir nstni cektir 41. Haftaya kadat dogmazsa pazartesi yatıssss🥹🥹🥹🥹
Suni sancıyı kabul etme sakın canım.
Kendini sancını bekle kendi sancı gelmezse sezeryan ol derim ben sana. Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama suni sancı kadar kötü birşey yok ben 39+4 de doğum yaptım bana suni sancı verdiler 1 gün boyunca bebek aşağıda olduğu halde kanala girmedi ne yaptılarsa ertesi gün sezeryana girdim. Boşuna eziyet çektim.

• Beğen
Canım
Biz çocuk doktoruna gittik bize fitil verdi. Eğer yapamaz çığlık çığlığa ağlıyorsa bir tane fitil veriyoruz hemen rahatlıyor. Ama kızların dediği gibi kulak çöpünün ucuna zeytinyağı sürüp kaka yaptığı yerin oraya pıt pıt sürebilirsin.

Suni sancıyı kabul etme sakın canım.
Kendini sancını bekle kendi sancı gelmezse sezeryan ol derim ben sana. Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama suni sancı kadar kötü birşey yok ben 39+4 de doğum yaptım bana suni sancı verdiler 1 gün boyunca bebek aşağıda olduğu halde kanala girmedi ne yaptılarsa ertesi gün sezeryana girdim. Boşuna eziyet çektim.
Benim acılmam vardı zaten bugünki kontrolde bakmadılar bende ilk kızımda son saat suni aldım bakalım nasip

X