Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Canim benim cok teşekkürler iyiyim çok şükür yolunda hersey yarin kontrolüm var perinatologta
bayram ve sonrası biraz yoğun geçti sehirlerarasi dolaşıp durduk daha ilk defa bugün sakinim evimde dinleniyorum aslında çoğu zaman yazılanları okuyorum yazmaya vakit bulamıyorum sen nasilsin bebisin nasil?
ince düşüncen için tekrar teşekkürler 💕🥰
oh süper :) listeye göz gezdiriyordum da gözüme çarptı, bayadır yazmamış olduğunu farkettim. ben de iyiyim teşekkürler. yolunda her şey. bebiş şu an tepiniyor :KK70: sanırım selam söylüyor.

Bende elmalı kurabiye yapıp buzluğa atmaya karar verdim. Tek çeşit yeter. Gelene çay yada kahve yanına ikram ederim. Gün tabağı gibi birkaç çeşit yapmam çok zor. Annemde gelmezse yemek yapmak bile bi dert, birde pasta börekle uğraşamam.
Ben de gelecekler konusunda tedirginim. Kimseye ilk 40 gün gelmeyin diyemem. Şimdiden plan yapıyorlar biz geliriz bebeği severiz falan diye :KK43: gelenlere mecbur ikramda bulunacağım annem destek olur ama çok yorulacağıma eminim :KK43: ve bebeği aldıklarında baya stres yaparım :KK43: şimdiden buzluğu boşaltıyım hazırlık yapayım diyorum

Benim bi arkadaşım bakıcak kimsesi olmadığı için komşuyu çağırmış bebeği tutsun diye o da gripmiymiş neymiş çocuğa mikrop bulaşmış 28 günlükken. Yoğun bakımda yattı diyor. Önceden bişey diyemezdim ama şimdi millete gelmeyin diyorum direk diyor. Biraz katı olmak lazım bu konuda sanırım. 40 çıkmadan görmeye geliniyor muydu ben onuda pek hatırlamıyorum hiç bilmiyorum galiba bu adetleri 😅
Herkesin adeti kendine göre galibaa. Nir akraba doğum yaptı Bu konu geçtiğinde kırkı çıksın öyle gidelim dedim. Ayıp olur geç kalırız dediler -.- bana ayıp olmaz sonra gelin deseydim keşke 😄

Evet uzun uzun oturmalarini bende istemiyorum. Aslında keşke ilk 40 gün kimse gelmese ama sanmıyorum ilk günlerden gelirler muhtemelen.
Biz biraz yakın oturuyoruz akrabalarla, illa ki geleceklerdir diye düşünüyorum.
Bebeği de beşiğine yatırırım uzaktan bi baksınlar gitsinler otursunlar diğer odada
Ben ne bebeğe ne de anneye sokulmadım bile aman bişey kapar da benden bilirler diye
İnşallah aynı özveriyi görebilirim o_O

Kızlar bebek hareket ettikçe vajinada benim gibi baskı hisseden oldu mu? Böyle ağrı değil gıdıklanma da değil ama bebek hareket ettikçe bir şey seğiriyor sanki. 27 haftaya gireceğim, ilk defa böyle oldu şaşırdım
Olmaz mı canım geçen de yazmıştım vajinama direkt tekme atıyor, makat pozisyonunda zaten benim bebek ayakları alttan çıkacak diye ödüm kopuyor 😂😂

Ca
Kızlar bugün hastaneye gittim gelen sıvı amniyon sıvısıymış test yapıldı pozitif çıktı hastaneye yatışım verildi dua edin çok korkuyorum 😢😢
Canım benim Allah yardımcın olsun. Zamanında ben ve doktorum da böyle bir şeyden şüphelenmiştik geri dönülemez bir şey değil sızıntıyı kapatabiliyorlar. Allahın izniyle her şey yoluna girer umarım bizi habersiz bırakma 🙏🏼🙏🏼

Korkup stres yapmayın. Bebeğinize bir şey olmayacaktır Allah'ın izniyle. Bu haftalarda artık daha hızlı büyüyüp gelişiyor bebekler. Yaşama şansı daha fazla. Ciğerleri de gelişme evresinde, tutabildikleri kadar tutarlar gerekirse ciğer geliştirici yaparlar. Siz sakin olun yeter ki.
Bakarsınız sızıntı durmuş hiç bunlara da gerek kalmamış.
Rabbim yavrunuza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.

Korkup stres yapmayın. Bebeğinize bir şey olmayacaktır Allah'ın izniyle. Bu haftalarda artık daha hızlı büyüyüp gelişiyor bebekler. Yaşama şansı daha fazla. Ciğerleri de gelişme evresinde, tutabildikleri kadar tutarlar gerekirse ciğer geliştirici yaparlar. Siz sakin olun yeter ki.
Bakarsınız sızıntı durmuş hiç bunlara da gerek kalmamış.
Rabbim yavrunuza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.
Amin 🙏🏻🙏🏻 çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin

X