Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Ay çok ani oldu bu 😄 sağlıkla kavuşun. Biz sabah 8e planlanmıştık 6de hastanede olucam. Senin anestezi kontrolün yapildi mi? Ne kadar ac kalman gerekiyormuş?
Gece 4 ten sonra hicbir şey yeme içme dedi canim. Sabah yapılacak kontroller daha önce de ameliyat oldum ben bir sıkıntı yaşamam inşallah 🙏 sende inşallah 🙏🙏

Canım benim geçmiş olsun hayırlı olsun çok şükür bebisine kavustun❤️🧿🧿 bu arada benim de idrarda protein çıkıyor ama doktor bisey demedi ya haftaya tekrar gel dedi 36. Hafta dayim
Tek başına proteine bakmıyor olabilirler. Benim hem tansiyon vardı, hem de kanda protein çıktı. Yaşım da ileri.

Günaydın kızlar bakıyorum uyuyamayanlar, bebişi için uykusuz kalanlar var 🌸
Sabah doktor kontrolüm var gece iki kere uykumdan istifra etmek için uyandım ilk trimester da bile istifra etmeyen ben üçüncü trimesterda erken doğum riski varken aynı gecede iki kere olması korkuttu açıkçası. Sizlerde boyle bir durum yaşıyor musunuz yada yaşadınız mı acaba bebiş mi tekme atıyor mideme doğru 🤔
Benim de ilk trimester kusmasız geçti, 3. trimesterda sürekli uykumdan uyanıp kusuyordum. Aşırı midem yanıyordu.

Canım annelerim selamlar , doğum yapmış annelere mümkün mertebe yazmaya çalıştım Rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah çok tebrik ediyorum 🌸💖 Doğum yapmamış olanlara da hayırlı sağlıklı kolay doğumlar diliyorum , 5 inde hayırlısıyla ben de doğuma alınıyorum bebişin böbreklerindeki özel durumundan dolayı 36 haftada doğum olacak hayırlısıyla , 5 Temmuzda da doğumlar var , inşallah sağlıcakla kavuşalım kuzulara Allahım yardımcımız olsun 🤲🏻🌸💖
Benimde 5 temmuzda canım doğumum insallah hayırlısıyla saglikla alırsın kucağına 🌸

Ay gözün aydın canım benim 🙏🥰 sağlıcakla büyütün. 🙏
Olsun babasına çeksin, beğenmesen kocan olmazdı di mi 🥰 ben benimkini de şimdiden babasına benzetiyorum yarın kavusacagiz bizde bakalım 🙏
Aynen aynen 😂 seviyorum kocişimi ❤️
Hayırlı olsun canım haha 😂😂inanırım
teşekkür ederim
Gözün aydın saglıcakla büyüt hayırlı evlat olsun inşallah 🤲
amin canım hepimizin
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah🙏🥰
amin amin inşallah hepimizin
Bana hiç vermediler coraspirin verdiler ama icemedim kustum hep bende bıraktım ilk zamanlar yükseliyordu şimdi iyim ama yükselmesini bekliyoruz dedi bana
Bu arada gözün aydın olsun canım ♥️🤲
bende 16 haftaya kadar ara ara kanama yaptı
Bırakıp 20.haftada tekrar devam ettim 32 de bıraktım
26-27de iğneye başladım iki gün önce en son yaptım
Tansiyonum hiç olmadı
Geçmiş olsun hayırlı olsun hosgeldi bebisin canım
Teşekkür ederim 🙏🏻
Canımm maşallah 🧿 sağlıkla büyüsün kuzu , Rabbim analı babalı büyütsün 😻
amin teşekkür ederim

Günaydın doğuran anneler ben bebeği emzirirken her an gözlerim gidiyor uykuya dalacak gibi oluyorum uykum olmasada öyle oluyorum her emzirisimde gece gündüz fark etmesizin ilk oğlumda böyle değildim sizce neden böyle oluyor bebek memeyi ağzına aldığı gibi gözlerim gidiyor beynim uyanik ama kontrol etmekte zorlanıyorum kendimi eşim arada sesleniyor arada dürtüyor meme bebeğin burun deliklerine gelmesin diye on beynimle kontrol etmeye çalışıp parmaklarımla memeyi kontrol ediyorum ama gözlerim gidik şekilde çok korkuyorum bu durumdam ya ansızın dalarda boğulursa kızım diye😭😭
Yatarak sakın emzirme cnm ben yattığım yerde emzireyim dedm bilincim kapandı resmen artık dimdik duruyorum

Korkmasam çıkıcam oğlumda gezdim ama kızımda korkuyorum yoğun bakımda yattığı için
Turna cok bunaldm bugün dünden bugüne kaka yapmadı yapmak için çok zorlandı kıpkırmızı oldu bugün bir yaptı üç kez onuda su gibi yaptı sanki ishal gibi ams cok ikinarak yapyo zorlana zorlana böle oluncs dışarı çıkmadım hiç ams yarun bir cikacam bklm nasl olck 😂

Aynen aynen 😂 seviyorum kocişimi ❤️

teşekkür ederim

amin canım hepimizin

amin amin inşallah hepimizin

bende 16 haftaya kadar ara ara kanama yaptı
Bırakıp 20.haftada tekrar devam ettim 32 de bıraktım
26-27de iğneye başladım iki gün önce en son yaptım
Tansiyonum hiç olmadı

Teşekkür ederim 🙏🏻

amin teşekkür ederim
Canm gözün aydın saglkla büyütün inşallah 🤲 🤲 🥰 🥰

X