2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Klasik anne

Hepimiz aynı durumdayız merak etme ben de geçen 2 saat arkadaşla cafeye gittim bebek siz, çocuksuz sanki sırtımda çok ağır bi çanta varmış da onu bırakıp çıkmışım gibi kuş gibi hafiflemişim gibi hissettim

Büyüdükçe emzirme aralıkları uzayacak diye düşünmüştüm ben oysaki. Bu ara sık emmek istiyor hava sıcak diye susamasına bağlıyordum.
Doktor büyüdükçe daha çok enerjiye ihtiyacı var ve anne sütü 1 saatte sindiriliyor o yüzden saat başı bile emmek isteyebilir normal dedi. Bizimkinde henüz öyle bi durum yok

Doktor büyüdükçe daha çok enerjiye ihtiyacı var ve anne sütü 1 saatte sindiriliyor o yüzden saat başı bile emmek isteyebilir normal dedi. Bizimkinde henüz öyle bi durum yok
E yandık o zaman. Büyüdükçe 20dk bir emziririz artık ben büyüdükçe mideleri de büyüyecek ve emme kuvvetleri artacağı için tek seferde daha fazla süt emecekler diye biliyordum. Yoksa nasıl dışarı çıkacağız bunlarla

Bizim doktor da aksine büyüdükçe emzirme süresi kısalırken arası da uzayacak demişti. Çünkü güzel emdikleri için tam olarak doyuyorlar. Saat başı emzirmek işkence gibi bir şey olur heralde.

Benimkinin emme süresi azaldı ya, uykusu arttı çünkü normal seviyeye geldi yani. Uyandıkça emiyor. Eskiden uyumadığından bir saate beş kez emiyordu. Bence öyle değiş

Kızlar azalan süt geri çoğalır mı? Bebek emmiyor süt sağma pompası bozuldu servise gönderdim başka makina aldım hem acıtıyor hem yeterince çekmiyor.

Kızlar azalan süt geri çoğalır mı? Bebek emmiyor süt sağma pompası bozuldu servise gönderdim başka makina aldım hem acıtıyor hem yeterince çekmiyor.
Çoğalır. Elle sağmak en etkilisiymiş aslında. Bir de sağım yaparken bebeğinize ya da fotosuna bakın diyorlar. Bebeğin emmese bile arada ağzına ver memelerin uyarsın hem de tükürüğü geçsin. İhtiyacına göre süt öyle üretiliyormuş tükürükten analiz ediyormuş vücudumuz

Elle sağım yapamıyorum. Arada göğsüme koyuyorum kafasını çeviriyor
Emziren anneler o kadar şanslısınız ki size imreniyorum.

Elle sağım yapamıyorum. Arada göğsüme koyuyorum kafasını çeviriyor
Emziren anneler o kadar şanslısınız ki size imreniyorum.
Bilmiyorum ne kadar etkililer ama emzirme danışmanları çok iddialı meme reddini halletme konusunda. Alsan mı acaba bi danışmanlık?

İnsan kuş gibi oluyor de mi bu eski duygularımıza takriben kaç yıl sonra kavusucaz yeniden

Çoğalirmis. Benimki de Max. 5 dakika emiyor. Doyuyor mu bilmiyorum ama az eme eme benim sütüm de azaldı. Sağma yapamıyorum ona da iyice kalmaz diye. Bugün emzirdim sonra 70 CC süt sagdim onu da biberonla verdim içti. Ben bu işten birşey anlamadım. Ama sanırım işe başlayana kadar sagacak süt de olmayacak.

Ne zaman normal hayata döneriz diyen arkadaşlara da bir cevap olsun. Benim 8 yaşında bir oğlum daha var. Tam hayatım normale dönmüştü yeni bir oglancik doğdu işte. Babaya ne zaman satarsaniz çocuğu o zaman hayatınız normale döner. Net cevabı bu benim için

Yok korkma belli bir zaman sonra etraf daha çok ilgilerini çekiyor ve dediğin gibi emme kuvvetleri artıyor o yüzden yenidoğan gibi emmiyor lar hele ek gıdaya geçince daha rahat ek gıda öğününü dışarı da olduğun saate ayarlarsın 1 muz hayat kurtarıyor o zaman da

Bizim doktor da aksine büyüdükçe emzirme süresi kısalırken arası da uzayacak demişti. Çünkü güzel emdikleri için tam olarak doyuyorlar. Saat başı emzirmek işkence gibi bir şey olur heralde.
Bizim doktor öyle dedi ama her bebek de öyle bişey olacak diye bi durum yok mesela şuan benim bebiş de öyle bişey yok. Doktor olaki öyle olursa mama filan başlama dedi, belki uyarı amaçlıdır

Ayina gore tam da bu haftalarda iki elini birlesririp agzina goturmeli dr da sormustu apiyormu diye .Benim oglan da basladi gayet normal merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…