2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Geçmiş olsun canım iyi düşün inşallah hemen atlatır hisseder sen iyi olursan iyi olur drlar en kötü durumu söyleyebiliyorlar kendini hazırla diye belki sadece

Bebekte bir sorun yoksa sen nasil dilersen o sekilde olur dogum bekleyip beklememe sana kalmis doktorun anlayisla karsilar bence, benim randevumda 10 mayista bir sorun olmazsa 42 haftaya kadar beklemeyi dusunuyorum aslinda 9 mayista gelse guzel olurdu esime evlilik yildonumu hediyesi vermis olurdum cicek gibi bir kizce nasip bakalim insallah sag salim kavusuruz kuzularimiza

Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin ins tez zamanda bebeğini kucağına alırsın

Merhaba benimde sizinle aynı. Bana da kadın doğum doktorum adalat başlattı. Bende aşırı da ödem oldu sizde de oldu mu
Hemde ne ödem hamilelikte olmayan ödem oldu ayaklarım şiş terlikle acile gittiğimi bilirim 3 gündür dindi şişler gitti ödem. Sizin kaç tansşyonunuz gğnde kaçtane alıyorsunuz bana yükselince 14 ü geçince al dedi dr

Yani bugün kaç kez emzirdim annem dedi belki doymuyordur mama verdi yine aynı yani uzandigi gibi yatağa uyumuyor ne hikmetse
Gazi vardır Gazi olduğundada bebekler emmek ister biz öyle olduğunda mama ya da süt vermiştik hep bu sefer daha çok Gazi olmuştu emzik verebilirsin doyduğundan eminsen yine de de emmek istiyorsa seni emzik sütte artar baktın yine aynı gazını çıkarıp emzik ver bence sen bilirsin ama dra da danış inşlallah güzel emer bebekler

Umarim gönlünüze göre olur. Kaka yapma konusundan vs çekiniyorum ben de o yuzden bekleme konusunda diretemiyorum. Bir de çatı muayenesine göre belki de bebeği doguramama durumum var. Hal böyle olunca cok ikilemdeyim

Düzelir canım içini ferah tut. Akciğerlerinde birazcık su kalmıştur attıkça rahatlar inşallah.

Ben de 42 ye kadar beklemek istedim doktor kakasını yeme riski var vs deyip yatın yatışımı yapacaklar. Sancım çıkmadı nstde yatın suni verecekler. Korku ve endişe içindeyim keşke sabaha kadar kendi sancım gelse. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Kuzum benim ne dogru soylemissin ne zaman gelcekleri ztn belli aslinda . İnsallah seninde dogumun kolay olur tez zamanda dular gibi gelir bebisin

Umarim gönlünüze göre olur. Kaka yapma konusundan vs çekiniyorum ben de o yuzden bekleme konusunda diretemiyorum. Bir de çatı muayenesine göre belki de bebeği doguramama durumum var. Hal böyle olunca cok ikilemdeyim
Insallah sizinde gonlunuzden gecen ne ise o sekilde olur, cati muayenesi oldunuzmu ki doktorunuz ne dedi kaka yapma durumu hepsinde olmasada bazilarinda olabiliyor evet bunu bende dusunuyorum bazen ama bekleyipte sorunsuz dogum yapanlarda var onlarida goz onune aliyorum bir yandan dua ve sabir dilicez artik sonuna geldik zaten normal olmasinin benim icin avantaji yurtdisindayim esim disinda kimse yok yanimda ne kadar cabuk ayaklanirsam okadar iyi ilk dogumda iki saat yattim dinlendim okadar dahada yatmadim hic.

Insallah sancin gelir sabaha varmadan hepsinin dogacagi vakit ana rahmine duserken belli aslinda biz ne dusunup ne plan yapsakta vakti dolan doguyor. Korkmayin cesaretli olun hisleriniz bebegede isler bu sekilde insallah acilmaniz hizli olur annesini yormadan gelir kuzu

Canım o gazdan oluyor. İlk çocuğum da aynıydı bu da aynı. Emdikçe kısır döngü oluyor. Meme gaz. Valla oğlum emzik almadığı için ben çok çektim. Keşke şimdi kızım da alsa emzik. Ama almıyor malesef. Atıyor ağzından verdikçe.
Sırf bu yüzden yanında uzanarak emzirdim uyuttum. Dokunmadan kalktım yanından sessizce. Şanslıysam uyanmazdı.
Emzik olmayınca meme bağımlısı oluyor bebekler genelde.

İnşallah canım çok sağol.

Canım geçmiş olsun. Atlattınız. Bebeğin De iyi olacak inşallah. Birçok bebekte olabilen bir şey sanırım bu çok duyuyorum. Kontrol altındadır. Yakında kavuşursunuz inş.

Bende normal cok istiyorm benm de eşim yanımda yok ve 3 bucuk yasında canavar gibi bi oglum var ne kadar cabuk ayaklanırsam o kadar iyi oglumda 41 de dogdu tam suni sancıyla oda.. bu oglumda 17 mayısta günüm doluyor bi hafta daha beklersek inşallah... Dogumdan snra geceleri tek kalan oldu mu aranızda ben büyük ihtimalle yalnız kalacam kimsem yok var ama yok gibi bişey işte yani korkulacak bi durum oldugunu düşünmüyorm... oglum cok huysuz oldugu için biyere sıgamıyorm o yüzden en dpgrusu kendi kendimize kalmak zaten eziyeti biyere gidince tam bir ev cocugu gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…